fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Lütfen Bekleyin...

Doğrulanmış Profil
Özel Bahçeşehir Gürdal Çocuk Yuvaları

Özel Bahçeşehir Gürdal Çocuk Yuvaları

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 0-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/18:30
Sabahçı: 07:30/13:00
Öğlenci: 12:00/18:30

Özel Bahçeşehir Gürdal Çocuk Yuvaları Hakkında

İlk kez 1976 yılında Fındıkzade'deki binasında 0-6 yaş çocuklara hizmet vermeye başlayan Gürdal Çocuk Yuvaları geçtiğimiz dönem içerisinde 0-2 yaş ve 3-6 yaş okul öncesi bünyesine eklemiştir. Günümüzde Merter, Bakırköy Beylikdüzü, Ataköy, Florya ve Bayrampaşa olmak üzere şubelerini hizmete açmıştır. 2500 m2 bahçeye sahip olması çocukların fiziksel gelişimi için bir fırsat sunmaktadır. Okulun eğitim anlayışı, ulusal değerlerin yanı sıra uluslararası bir vizyon geliştirmeyi de amaçlamaktadır. Yapılan etkinliklerde öğrenciler sorgulayarak, merak ederek ve yaşayarak öğrenme metodu ile faydalanmaktadırlar. Öğrencilerin yaş gruplarına göre, edinmesi gereken bilgilerin yanında, çevreye duyarlı sosyal becerilerin kazanımı sağlanmaktadır. Ayrıca okul çocukların zihinsel ve fiziksel gelişimin yanında çocuk psikolojisine verdiği önem ile ruhsal gelişiminde hassas davranmaktadır. Tam gün eğitim programı uygulanan Özel Bahçeşehir Gürdal Çocuk Yuvaları'nda 07.30-18.30 saatleri arasında çocuklarla birlikte müzik, sanat, spor, atletizm, jimnastik, tiyatro, satranç, bale, halk oyunları ve dans gibi daha birçok aktivite yapılmaktadır. Okul içerisinde bulunan yemekhanede yemekler aşçılar tarafından büyük bir titizlikle hazırlanmaktadır. Gün içerisinde çocuklara sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı olmak üzere 3 öğün yemek imkanı sunulmaktadır. Özel Bahçeşehir Gürdal Çocuk Yuvaları'nın çocuklara sunmuş olduğu imkanlar arasında servis ve güvenlikte bulunmaktadır. 1400 mt2 kapalı alan, 500 mt2 bahçe, 200 öğrenci kapasitesi ile 0-6 yaş arası çocuklara okul öncesi eğitim veren Özel Bahçeşehir Gürdal Çocuk Yuvaları'nın temek hedefi sorumluluk sahibi, değerlerini bilen, saygılı, güler yüzlü, başarılı, okulunu seven, çevresi ile iyi ilişkiler kurabilen ve yeteneklerinin farkında bireyler yetiştirmek amaçlanmaktadır.

Özel Bahçeşehir Gürdal Çocuk Yuvaları Soru - Cevap

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

● Güvenlik nasıl sağlanıyor?

- Kamera

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

Özel Bahçeşehir Gürdal Çocuk Yuvaları Sıkça Sorulan Sorular

 • Özel Bahçeşehir Gürdal Çocuk Yuvaları ortalama sınıf mevcutları kaçtır?
  15
 • Özel Bahçeşehir Gürdal Çocuk Yuvaları hangi saatlerde hizmet veriyor?
  Tam gün eğitim saatleri 07:30 - 18:30 şeklindedir. Kurumda yarım gün eğitim seçeneği de bulunmaktadır. Sabahçı grup 07:30 - 13:00 saatleri arası eğitim görmektedir. Öğlenci grup 12:00 - 18:30 saatleri arası eğitim görmektedir.
 • Özel Bahçeşehir Gürdal Çocuk Yuvaları hangi yabancı dil imkanlarını sunuyor?
  Kurumda İngilizce dil eğitimi verilmektedir.
 • Özel Bahçeşehir Gürdal Çocuk Yuvaları yaş aralığı nedir?
  0-6
 • Özel Bahçeşehir Gürdal Çocuk Yuvaları yaz okulu hizmeti sunuyor mu?
  Kurumda yaz okulu hizmeti bulunmaktadır.
 • Özel Bahçeşehir Gürdal Çocuk Yuvaları psikolojik danışman bulunduruyor mu?
  Kurumda psikolojik danışman bulunmaktadır.

Özel Bahçeşehir Gürdal Çocuk Yuvaları Yorumları (6)

 • Sk

  Benim kizim asiri hiperaktif ve premature oldugu icin bunyesi zayifti , el birligiyle aile sicakliginda buyutuyoruz resmen. Sanki anneme birakir gibi teslim ediyorum. Canan , selma , zehra ogretmenden Allah bin kere razi olsun . Bi daha dogursam bi daha buraya veririm evladimi

 • VC

  İkinci evimiz adeta. Orada kızım çok mutlu vakit geçiriyor ve arkadaşlarıyla öğretmenini çok seviyor. Bu sıcaklığı çocuklara yansıttıkları için çok teşekkür ederiz.

 • EE

  Çok değerli eğitimcilere sahip kendi sistemlerini en güzel şekilde uyguladıkları sıcak bir aile ortamı oluşturulmuş burada. Çocuklar mutlu ve eglenerek vakit geçiriyorlar.

 • En gözde eğitim yaklaşımlarına göre hazırlanan eğitim modelleriyle kendilerine özgü bir sistemleri var. Bundan açıkcası çok etkilendik. İlgilenen ailelere tavsiye edebilirim.

 • RP

  Etkinliklerin çeşitliliği çocukların sosyalleşmesinde çok etkili. Cana yakın öğretmen ve idaresi ile ikinci evimiz. İyi ki varsınız.

 • TY

  Okul olanaklarıyla gayet yeterli butik sıcak bir anaokul. Başarılı eğitmenlerle güvenle emanet edebilmemiz bizim için çok önemliydi. İyi ki de Gurdal Cocuk u tercih etmişiz.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Bahçeşehir Gürdal Çocuk Yuvaları İletişim Bilgileri

Bahçeşehir 1. Kısım Mah, Fırat Cad. Gediz Sok. Toros Villaları, No:35, Bahçeşehir/İstanbul
0 212 963 2076
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Harita
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum