fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Bahçeşehir Kemer Kids Garden Anaokulu

Özel Bahçeşehir Kemer Kids Garden Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 10
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/17:30

Özel Bahçeşehir Kemer Kids Garden Anaokulu Hakkında

İstanbul Başakşehir’de bulunan Özel Bahçeşehir Kemer Kids Garden Anaokulu eğitim saatleri sabah 08.30 ile akşam 17.30 arasındadır. Okulda öğrencilerin daha keyifli ve rahat eğitim almaları amacı ile çocukların yaş gruplarına göre 20 şer kişilik sınıflarda eğitim verilmektedir. Her yaş grubunun ayrı bir öğretmeni, her branşın ayrı bir eğitmeni mevcuttur. Okulda çocukların psikolojik durumlarını takip eden, gördüğü olumlu ya da olumsuz öğrenci davranışlarını veliler ile paylaşan bir de psikolojik danışman bulunmaktadır. Okulda sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltılarının organik besinlerle, sağlıklı yaşama uyumlu yemeklerin hazırlanıp sunulan bir de yemekhane mevcuttur. Özel Bahçeşehir Kemer Kids Garden Anaokulu bahçesinde açık oyun alanı, okul içerisinde de kapalı oyun alanı bulunmaktadır. Okul sadece kış dönemlerinde değil, yaz aylarında da veliler ve öğrencilerin hizmetindedir. Yabancı dil eğitimi İngilizce olarak verilmektedir. Sportif faaliyetlerde beden eğitiminin yanı sıra jimnastik eğitimi de verilmektedir. Çocuklar için özel eğitmenler eşliğinde bale, dans ve görsel sanatlar üzerine de eğitimler verilmektedir. Çocukların kıyafet değişimlerinin sağlanması için veliler tarafından yanlarına hazırlanan çantaları ve kıyafetleri çocuğa ait olan dolaplarda gerektiğinde kullanılmak üzere muhafaza edilmektedir. Çocuklara paylaşım duygusunu benimsetmek ve sosyalleşmelerini sağlamak için haftada bir gün oyuncak günü düzenlenmektedir. Yine paylaşım odaklı olarak kitap günü yapılarak çocukların birbirleri ile paylaşımı sağlanmaktadır. Okul tüm resmi tatil günlerinde tatil yapılmaktadır. Özel Bahçeşehir Kemer Kids Garden Anaokulu kış dönemi bitiminde eğitmenler tarafından çocuklara verilen bale, dans gibi eğitimlerle bir yıl sonu gösterisi düzenlenmektedir. Öğrencilerin el becerilerinin gelişmesini, var ise yeteneklerinin ortaya çıkmasını hedefleyen bir de seramik kulübü açılmıştır. Gezi kulübü veli izni ile çocukları farklı alanları gezmeye ve keşfetmeye götürmektedir. Açılan müzik kulübünde müziğe yatkınlığı olan öğrencilerin kendilerini daha iyi ifade etmelerini ve özgüvene kavuşmalarını sağlayan müzik kulübü bulunmaktadır.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- MEB Odaklı Eğitim

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

Yorumlar (5)

 • ZS

  Harika insanların olduğu bi kurum. Velilerle büyük bir aile olduk. Böyle bir imkanı sunduğu için kutluyorum kendilerini. Çocuklar için vazgeçilemez bir yer.

 • CY

  Kemer Kids gerçekten hakkını veriyor. Oğlumla çok problemlerimiz vardı. Sürekli bir çatışma zıtlaşma mevcuttu. Aile içinde de başka kişilere de. Kemer Kids Garden A kayıt etmeden bunu da paylaştık kendilerine. Eğer belirli bir süre denemek istedik. Ama çok başka bir tablo ile karşılaştık. Şimdi daha uysal ve anlaşabilen bir çocuk olmaya başladı. Gerçekten çok ama çok teşekkür ediyorum herkese. Çok sağolun.

 • SG

  Okulun yabancı dile yaklaşım biçimi diğer çoğu okuldan ayrışıyor. Bir çok okulda ingilizce eğitim var denirken yalnızca ingilizce şarkı ezberletmekten öteye gitmiyor malesef. Bunu tecrübe ettiğimiz için Kemer Kids i tercih ettik. Yaşayarak pratik yaparak ingilizceyi küçük yaşlarda hafızaya almaları ilerisi için çok faydalı.

 • ÖY

  Okul etkinlikleri diğer okullardan çok farklı. Çok yararlı faaliyetler içeriyor. Öğretmenleri bir o kadar işlerine sahip çıkan sabırlı özverili insanlar. Teşekkürler herkese.

 • Veli

  Veli-anaokulu ilişkisini hiç aksatmadan butik anaokulu avantajlarından faydalanabileceğiniz güven duyabileceğiniz bir anaokulu.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Bahçeşehir Kemer Kids Garden Anaokulu İletişim Bilgileri

Bahçeşehir 1. Kisim Mah. Marmara Cad. No:33, Çinar 11 Villa, Başakşehir/istanbul
0 212 963 2076
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum