fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Başakşehir Doğa Koleji Anaokulu

Özel Başakşehir Doğa Koleji Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var

Özel Başakşehir Doğa Koleji Anaokulu Hakkında

Özel Başakşehir Doğa Koleji Anaokulu, Başakşehir'de İTÜ ETA Vakfı iş birliği içerisinde yıllardır eğitimdeki kalitesini ortaya koyan özel okul öncesi kurumdur. Bu kurum 3 - 6 yaş arası öğrencilere sevgi dolu bir yuva sunmaktadır. Çocukların geleceğin mimarları olacağı bilinciyle hareket eden bu okul, öğrencilere akademik hayatlarındaki ilk adımları sağlam atmalarını sağlamaktadır. Eğitim sevgisi aşılayan bu anaokulu, ilköğretime hazırlık süreci için bir çok çalışma sürdürmektedir. Okulun tüm imkanlarından yararlanarak çocukların her alandaki gelişimi takip edilmektedir. Her çocuğun özel olduğu bilincine sahip uzman yönetim ve öğretmen kadrosu, çocukların yetenek ve ilgi alanlarını keşfederek çocukların gelişim süreci için yol çizmektedirler. Fiziksel, bilişsel ve zihinsel gelişimleri öğretmenler ve psikolojik danışmanlar tarafından takip edilmekte ve gelişim süreci ebeveynlerle paylaşılmaktadır. Aile ile çocuk arasındaki köprüyü güçlendirmek amacıyla ailelere bilgilendirme yapılmakta, seminerler verilmektedir.
Özel Başakşehir Doğa Koleji Anaokulu, çocukların zihinsel gelişimleri için İngilizce drama, halk oyunları, modern dans, okuma yazma çalışmaları, bilgisayar, satranç, robotik ve kodlama gibi etkinlikleri düzenlenmektedir. Sosyal aktiviteler olarak da kültür gezileri, sinema, tiyatro, yerli malı haftası kutlaması, doğum günü partileri, bale gösterileri, müzik korosu gösterisi gibi aktiviteler bulunmaktadır. Fiziksel aktiviteler için okulun bahçesi bulunmakta olup jimnastik ve çocukların kasları geliştirici ve güçlendiren oyunlar düzenlenmektedir. Aynı zamanda binicilik kulübü, yoga, yüzme, izcilik gibi aktiviteler düzenlenmektedir.
Özel Başakşehir Doğa Koleji Anaokulu, Atatürk ilke devrimleri yolunda, milli ve manevi değerlerini benimsemiş, çağdaş, yenilikçi, öğrenmekten vazgeçmeyen, doğaya ve canlılara duyarlı, saygı ve sevgi dolu bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Bu amaç çerçevesinde eğitim felsefesi olarak; disiplin, adalet ve çevreye saygıyı temel olarak almaktadır. Disiplin anlayışı korku ve tehdide değil saygı ve sevgiye dayalıdır.
Özel Başakşehir Doğa Koleji Anaokulu, çocukların temel gereksinimlerini karşılayabilmek amacıyla organik besinlerin ağırlıklı olarak kullanıldığı menüler sunulmaktadır. Okulda çocukların ulaşımı için servis bulunmakta olup okul yakını ve çevre semtlere servis araçları ile ulaşım sağlanmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Başakşehir Doğa Koleji Anaokulu İletişim Bilgileri

İkitelli Osb Mahallesi, Demirciler Sanayi Sitesi Sosyal Tesisi 4, No:1, Başakşehir / İstanbul
0 212 963 2083
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum