fb
Özel Basınköy Mev Koleji Anaokulu

Özel Basınköy Mev Koleji Anaokulu

0 212 963 2081
Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • google+ share
 • mail share
Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 20
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:55/16:10
Ücretsiz Eğitim Danışmanı

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

İdeal okulu seçmek için okulları tek tek gezmeye vaktin yoksa, ücretsiz eğitim danışmanlarımız kriterlerine en uygun 5 okulun seni arayıp bilgi vermesini sağlasın.

Hemen Başla

Özel Basınköy Mev Koleji Anaokulu Hakkında

Özel Basınköy Mev Koleji Anaokulu İstanbul, Bakırköy’de bulunmaktadır. Mef koleji 1997 yılında Lise eğitimi ile eğitim hayatına başlamıştır. 1998 yılında ise kolej bünyesinde ilkokul, orta okul, ve okul öncesi okulları da katmıştır. Kolejin toplam öğrenci kapasitesi 1660 dır. Okul öğrencileri için öğrenci merkezli eğitim, proje tabanlı öğrenme yaklaşımı, high scope programı, gems programı, karakter eğitimi, scamper programı, ben sorun çözerim programları ile eğitim verilmektedir. Özel Basınköy Mev Koleji Anaokulu 'nun başlıca eğitim uygulamaları, Türkçe ve İngilizce eğitimleri, sportif çalışmalar, özbakım eğitimi, sanat çalışmaları, fen ve doğa eğitimi, deneyler, anne-baba okulu, eğitici geziler, yaratıcı drama ve tiyatro eğitimi, oyun bahçesi, sanat atölyesi, hobi bahçesi etkinlikleri, aile katılımı, kulüp çalışmaları, proje çalışmaları, bilgisayar destek eğitimi, portfolyo çalışmalarıdır. Okulun sınıflarında akıllı tahta ve akıllı masalar mevcuttur. Spor salonu, oyun bahçesi, görsel sanatlar sınıfı, müzik ve satranç odası olarak eğitim birimleri bulunmaktadır. Öğrencilerin yeteneklerinin değerlendirildiği, futbol halı sahaları, voleybol, hendbol ve basketbol sahaları, halk oyunu, jimnastik salonu, seramik atölyesi ve sınıfı bulunmaktadır. Açık ve kapalı olarak toplamda 250 kişi oturma kapasiteli spor salonları mevcuttur. Sınıflarda teknolojinin kullanılması amacı ile tabletler, akılı masa ve akıllı tahtaların yanı sıra, fizik, kimya, biyoloji, fen bilgisi, bilgisayar laboratuarı, görsel sanatlar, müzik atölyeleri, Türkçe ve yabancı dillerde oluşturulmuş geniş bir kütüphanesi bulunmaktadır. Okulun ayrıca bir de 330 kişilik konferans salonu mevcuttur. Psikolojik danışmanlık ve rehberlik birimi önleyici rehberlik hizmeti, düzenli bireysel görüşmeler, grup ve empati çalışmaları, düzenli seminer ve sunumlar, hizmet içi çalışmalar, anne-baba okulu, hizmetleri de sunulmaktadır. Özel Basınköy Mev Koleji Anaokulu 'nda, haftada 10 saat olmak üzere İngilizce eğitimi, beden eğitimi, görsel sanatlar, müzik, satranç, bilgisayar, bale, tiyatro, halk dansları, psiko drama dersleri, fen ve doğa dersleri laboratuvar dersleri ve eğlenceli matematik ile türkçe dersi uzman eğitimciler tarafından verilmektedir. Her ay okulun yemekhanesinde verilecek olan yemek menüsü okul web sitesinde yayınlanmaktadır. Okulun güvenliği, İç İşleri Bakanlığından izinli profesyonel güvenlik şirketi tarafından sağlanmaktadır. Okulun kapalı ve açık tüm alanları 24 saat güvenlik kameraları ile korunmaktadır. Özel Basınköy Mev Koleji Anaokulu 'nda temizlik hizmeti de profesyonel bir temizlik firması tarafından sağlanmaktadır.

Fiziksel İmkanlar

Yemekhane
Kapalı Spor Salonu
Konferans Salonu
Laboratuvar
Sanat Atölyesi
Müzik Odası
Oyun Alanı
Revir
Bahçe
Akıllı Tahta
Mutfak Atölyesi

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Servis
Organik Beslenme
Oyun Grubu

Dil Olanakları

İngilizce

Sportif

Jimnastik
Badminton
Beden Eğitimi
Futbol
Voleybol
Basketbol
Hentbol
Taekwondo

Sanatsal

Bale
Dekoratif Sanatlar
Modern Dans
Drama
Görsel Sanatlar
Tiyatro
Koro
Halk Oyunları
Dans
El Sanatları
Orff
Gitar

Kulüpler

Satranç
Müzik Kulübü
Proje Kulübü
Gezi Kulübü
Bilişim Kulübü
Akıl ve Zeka Oyunları
Değerler Eğitimi
Seramik Kulübü
Robotik ve Kodlama
Yabancı Dil Kulübü

Yorumlar

 • K. K.

  Oğlum iki yıl gitti bu okula. bir sürü iyi kötü tecrübemiz oldu okulda öğretmenleri her daim anlayışlı ve güleryüzlü idi. İyi bir eğitim aldı çocuğum çok memnun kaldık. İyi bir hizmet veriyorlar başarılarının devamını dilerim.

 • N. K.

  İyi bir eğitim veriyorlar ancak sosyal faaliyetlere çok zaman ayırmamaları biraz kötü. Ayrıca bahçesi de çok yeterli değil daha yeşillik bir bahçe olabilirmiş. Öğretmenlerin ilgisinden ve verilen hizmetlerden memnunuz.

 • S. A.

  Kızımı bu okula gönderiyorum okula başladığından beri ingilizcesi çok gelişti bizimle konuşabiliyor hatta okulda gerçekten iyi bir eğitim veriliyor. Dersler öğretme amaçlı işleniyor ezber kesinlikle yok.

 • E. A.

  Ders çeşitliliği çok. Ayrıca derslere alanında uzman eğitmenler girmektedir. Öğrencilere spor ve sanat alanlarında bir çok ders seçeneği sunuluyor iyi bir eğitim verildiğini düşünüyorum.

 • N. A.

  Yıllardır hizmet veren köklü bir okul. okulda disiplin mevcut verilen hizmetlerde hiç bir sorun çıkmıyor. Eğitmenler ve personeller de deneyimli olduğu için çok şanslıyız. Güvenilir bir okul arıyorsanız bu okulu seçin derim

 • G. A.

  Çocuğumu Mev'e gönderiyorum disiplinli bir okul eğitimi iyi oyun odaklı işleniyor dersler. Bir çok imkan mevcut okulda sınıflar donanımlı ve temiz. Güvenlik konusunda da çok titizler.

"Özel Basınköy Mev Koleji Anaokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Basınköy Mev Koleji Anaokulu İletişim Bilgileri

Basınköy Valikonağı Cad. Emre Sk. No: 8 34810, Florya - İstanbul
0 212 963 2081
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Bölgede Öne Çıkan Okullar
Özel Atik Anaokulu Özel Okul
Özel Atik Anaokulu

Kızımızın ilk defa atılacağı okul macerasında biz de uyandırdığınız güvene ve katkılara çok teşekkür ederiz.

Özel Özkul Kreş ve Çocuk Kulübü Özel Okul
Özel Özkul Kreş ve Çocuk Kulübü

2 yildir severek devam ettigimiz okulumuzda kaydimizi yeniledik...cocugumun ve benim istek ve ihtiyaclarima acik yurekli...

Özel Bakırköy Liderler Anaokulu Özel Okul
Özel Bakırköy Liderler Anaokulu

Oğlum çok mutlu. Öğretmenlerimiz yöneticilerimiz gerçekten harika insanlar.kesinlikle okulumuzu herkese öneriyorum. Çocu...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum