fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

MEV Koleji

MEV Koleji fiyatlarına, bursluluk bilgilerine, veli yorumlarına, fiziksel olanaklarına hemen ulaşın. MEV Koleji ile ilgili tüm bilgilere kolayca göz atın.

MEV Koleji İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

MEV Koleji Anaokullar

MEV Koleji anaokullarını inceleyin.

İNCELE
İlkokullar

MEV Koleji İlkokullar

MEV Koleji ilkokullarını inceleyin.

İNCELE
Ortaokullar

MEV Koleji Ortaokullar

MEV Koleji ortaokullarını inceleyin.

İNCELE
Liseler

MEV Koleji Liseler

MEV Koleji liselerini inceleyin.

İNCELE

MEV Koleji Hakkında

  • MEV Kolejleri'nde Eğitim
  • Tanıtım Filmi

MEV Koleji bünyesinde bulunan öğrenciler Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı kalarak modern, özgür düşünebilen, yaşadığı topluma ile iç içe, yabancı dilleri etkin konuşabilen; vatanına, ulusuna, milli ve manevi değerlerine bağlı bireyler olarak yetiştirilmektedir.

MEV Koleji kampüslerinde öğrencilerin yaşam becerilerinin temellerini atma fırsatını yakaladığı Okul öncesi ve İlkokul çağında onlara akademik ve sosyal yeteneklerini keşfedebilmelerinin yanında fiziksel, bedensel ve ruhsal anlamda da öğrencilerin yanında olan kapsamlı bir program kullanılır. MEV Kolejlerinde, eğitim modeli olarak Cambridge Uluslararası Programı uygulanmaktadır. Okul bu modele 2018 yılında geçmiş olup, öğrencilerin ezberden uzak, deneyimleyerek öğrenmelerine olanak sağlar. Bu bağlamda MEV Kolejinde branş dersleri alanında uzmanlaşmış kişilerce verilmektedir.

MEV Koleji, her çocuğun ilgi alanlarının ve yeteneklerinin farklı olduğunu kabul eden, ihtiyaçlarının sürekli değiştiğini bilen, gelecekte farklı hayallere ve umutlara sahip olan bireyler olarak görür ve Türkiye'nin geleceği olan öğrencilerine sosyal ve entelektüel anlamda kendilerini geliştirebilecekleri imkanları sunar. Okulda öğrencilerin yaş özellikleri dikkate alınarak eğitim verilir ve yaratıcılığını nasıl kullanması gerektiğini öğreten imkanlar sağlar. MEV Koleji öğrencilerine olgun, tutarlı, düşünmeyi bilen, pratik bir şekilde problem çözebilen, kendini iyi ifade edebilen, bireyler olmaları için tüm fırsatları sunar. Öğrenciler Mev Koleji anaokullarından başlayarak en temelden en karmaşığa doğru bütünleşik bir yapı içinde, herhangi bir uyum sorunu yaşamadan eğitim hayatına devam ederler.

Öğretmenlerini belirli yönergeler ve kriterler eşliğinde seçen Mev Koleji, mesleki uzmanlıklar kazanmış, kendini geliştirme noktasında çaba sarf eden ve öğretme isteği ve arzusu olan öğretmenleri dikkatlice seçer ve en uygun pozisyonda görevlendirir.

MEV Koleji yabancı dil eğitiminde fark yaratan bir kurumdur. Okulda yabancı dil eğitimi okul öncesi dönemde başlayıp liseden mezun oluncaya kadar kaliteli ve yoğun bir şekilde devam eder. Okulun Yabancı Diller zümresinin tecrübeli öğretmen kadrosu, okuldan mezun olan her öğrencinin dil yetkinlikleri ile fark yaratmalarını hedefliyor. MEV Koleji Özel Güzelbahçe Okullarında öncelikli dil eğitimi İngilizce iken , ikinci yabancı dil eğitimi olarak Almanca dersleri veriliyor.

MEV Koleji Anaokulu

Lütfen Bekleyin

MEV Koleji Ortaokul

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum