fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Bayramlar Anaokulu

Özel Bayramlar Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/18:30

Özel Bayramlar Anaokulu Hakkında

Özel Bayramlar Anaokulu İstanbul Pendik’te çocuklara okul öncesi eğitim hizmeti sunmaktadır. 3 ile 6 yaş aralığında bulunan çocukların eğitim aldığı anaokulunda yabancı dil olarak İngilizce eğitimi verilmektedir. Erken yaşta dil öğrenmenin önemi büyüktür. Bu nedenle İngilizce dersi branş öğretmenleri tarafından çocuklara öğretilmektedir. Çocukların sıkılmasını önlemek ve İngilizce dil eğitiminin kalıcı olmasını sağlayabilmek için İngilizce öğretimi oyun ve şarkılar eşliğinde gerçekleştirilmektedir.
Özel Bayramlar Anaokulu’nun bahçesi oldukça geniştir. Çocukların oyun oynayabilmesi için oyun parkı da bulunmaktadır. Yüzme faaliyetlerini yürütebilmek ve çocukların fiziksel gelişimine katkı sağlayabilmek için okulda kapalı havuz bulunmaktadır. Kapalı havuzun suyu düzenli olarak değiştirilmekte ve gerekli temizlikler yapılmaktadır. Çocukların hijyenik bir şekilde yüzebilmesi ve sağlık açısında olumsuz durumlarla karşı karşıya kalmaması için okul yönetimi oldukça hassas davranmaktadır. Havuz temizliği gerçekleştirildikten sonra öğrencilerin yüzme etkinliklerini yürütmesi sağlanmaktadır.
Özel Bayramlar Anaokulu 'nda gün içerisinde çocuklarla yüzme, drama, müzik, ingilizce, seramik, modern dans aktiviteleri yapılmaktadır. Ayrıca okulda çocuklara değerler eğitimi de verilmektedir.
Yaz aylarında anaokuluna devam edecek çocuklar için yaz okulu programı da bulunmaktadır. Yaz okulu kapsamında gerçekleştirilecek eğitimler önceden belirlenmiştir. Anaokulunda pek çok kulüp bulunmaktadır. Bu kulüpler arasında bale, drama, görsel sanatlar, modern dans, yüzme, müzik, halk dansları ve satranç yer almaktadır. Tüm bu kulüplerin yürüttüğü faaliyetler için branş öğretmenler çocuklara eşlik etmektedir. Bale ve modern dans aktivitelerinde çocukların fiziksel ve ruhsal gelişiminin desteklenmesi amaçlanmaktadır. Yöresel oyunları öğrenebilmeleri ve toplumsal kültürü küçük yaştan itibaren öğrenebilmeleri için halk dansları etkinliği çok önemli bir yere sahiptir.
Özel Bayramlar Anaokulu'nda öğrencilerin zeka seviyesini yükseltmek ve düşünmelerini sağlamak için satranç etkinliği yürütülmektedir. El becerilerini geliştirebilmek için kağıt boyama, kesme, parmak boyama gibi pek çok görsel sanatlar etkinliği gerçekleştirilmektedir. Bilişsel ve düşünsel yönleri geliştirebilmek için drama faaliyetleri yürütülmektedir. Müzik kulübünde ise çocuklar şarkılar öğrenir ve her sabah güne şarkı söyleyerek başlar.
Özel Bayramlar Anaokulu'nda üç öğün yemek verilmektedir. Yemekler okul aşçısı tarafından pişirilmektedir. Beslenme uzmanı kontrolünde hazırlanan menüler çocukların ruhsal ve fiziksel gelişimlerine katkı sağlayacak besinlerden meydana gelmektedir. Menülerde kullanılacak et, sebze ve meyveler günlük olarak teze bir şekilde alınmaktadır. Yemekler et ve sebze ağırlıklı olarak pişirilmektedir.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- MEB Odaklı Eğitim

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

Yorumlar (7)

 • Öa

  Harika Bi okul. Eşim ve ben çalışıyoruz. Oğlumuzun 3.yılı. Şuana kadar sıkıntı yaşamadık tavsiye ederiz. Gönlümüz rahat Bi şekilde bıraktık.

 • Şç

  Mükemmel bir kurum oğlum üç yıl eğitim gördü üç yılda sıfır hata ile tamamlayan bir kurum öğretmen kalitesi süper Pınar Hnm Sevcan hnm ödül almayı hak eden eğitimcilerden Bir sağlıkçı olaraktan bence tek eksik kurumda iş yeri hemşiresi olmayışı öğretmenler bununda üstesindn gelebiliyor astım hastası oğluma mükemmel baktılar fakat hemşire olmalı tabi benim düşüncem

 • MK

  Yabancı dile çok önem veriyorlar çocuklarımızın erken yaşta İngilizceyle barışması temellerini alması ve farklı kültürler öğrenmesi için çabalıyorlar. Öğremenleri başta olmak üzere tüö ekibe sosnsuz teşekkürler.

 • Çocuğum bu okula gidiyor ve okulunu çok seviyor. Özellikle el sanatları dersi çok hoşuna gidiyormuş eli de yatkın o konularda çok tatlı çok güzel şeyler çıkarıyolar ortaya. sadece bu ders değil her derse özen gösteriyorlar. Öğretmenleri çok iyi

 • ŞA

  Eğitim kalitesi olarak bölgedeki okulları açık ara farkla geçer. Ders çeşitliliği eğitim sistemi öğretmenleri oldukça iyi. Çocukları hem hayata hem ilkokula hazırlıyorlar.

 • Veli

  Birçok okul gezip burada karar kıldık, sinemasından havuzuna kadar tüm donanımlara sahip güvenli bir anokulu olduğu için. Pendikde çocuklar için daha iyisini yapabileni ben görmedim.

 • Veli

  kızım ordayken içim rahat. Mükemmel bir anaokulu yok yok. İşlerini gerçekten profosyonelce yapıyorlar.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Bayramlar Anaokulu İletişim Bilgileri

Doğu Mahallesi, Eski Dolayoba Caddesi, No: 1, Pendik / İstanbul
0 216 706 6880
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum