fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Beşyıldız Anaokulu

Özel Beşyıldız Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/18:00

Özel Beşyıldız Anaokulu Hakkında

Kendisine ait dört katlı müstakil bir binada eğitim veren Özel Beşyıldız Anaokulu eğitim modeli High Scope, çoklu zekâ kuramı, Montessori eğitimlerinin bir karmasıdır. Okulda çocuklarda fiziksel ve sanatsal yetenekleri geliştirmek, özgüveni arttırmak, duygusal ve zihinsel becerilerini geliştirmek amaçlanmaktadır. Okulda 3-6 yaş arası çocuklara okul öncesi eğitimi verilmektedir. Tam teşekküllü okulda çocukların ihtiyacı olabilecek her türlü alan ve oyun materyali mevcuttur. Okulda yabancı dil eğitimine büyük önem verilmektedir. Çift ana dil eğitimi esas alınarak yabancı dil eğitiminin verildiği okulda artı program olarak mental aritmetik eğitimleri de verilmektedir. Okulda çocukların bireysel gelişimleri göz önünde bulundurularak eğitim verilmektedir. İstanbul Başakşehir’ de bulunan okul ayda bir veya iki kere kültürel ve bilimsel alan gezileri düzenlemektedir. Okulda temizliğe çok önem verilmektedir. 08:00-18:00 saatleri arasında eğitim vermekte olan Özel Beşyıldız Anaokulu ' nda gün içerisinde çocuklarla birlikte İngilizce, Çince, bale, modern dans, folklör, bilgisayar, satranç, buz pateni, binicilik, kültür gezileri, sinema, tiyatro, yoga, plates, jimnastik gibi aktiviteler yapılmaktadır. Okul içerisinde bulunan yemekhanede aşçılar tarafından hazırlanan yemeklerin taze olmasına önem verilmektedir. Gün içerisinde çocuklara sabah, öğle ve ikindi kahvaltısı olmak üzere 3 öğün yemek imkanı sunulmaktadır.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nedir?

- Karma Eğitim Sistemi

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

Yorumlar

 • RE

  Teşekkürler Beşyıldız. Sizinle tanıştığımız için çok şanslıyız. Eğitim öğretim zaten çok güzelken iyi bir aile ortamı oluşturarak çocukların ruhsal gelişiminde çok faydası oluyor.

 • İB

  Kızımın ikinci senesi ve artık çok alıştık. Bu geçen sürede zihinsel olsun fiziksel olsun çokca faaliyetlerle büyük bir ilerleme katettik. İlgilenen velilerin her hangi bir problem yaşayacaklarını düşünmüyorum.

 • RD

  Bu çağlarda iyi bir eğitim çok ama çok önemli. Bu noktada çok titiz davrandık ve bir çok okul arasından Beşyıldız iyi bir tercih.

 • ES

  İyi bir konumda bulunan ferah bir anaokulu. Harika eğitimcilere çocukları emanet etmek her veli ister. Beşyıldız bu konuda övgüyü hakediyor.

 • Tecrübeli kadrosu miniklerin geleceği için çalışıyor. Hepsinin ellerine sağlık. Güzel imkanlar sunan şahane bir okul.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Beşyıldız Anaokulu İletişim Bilgileri

Bahçeşehir 1. Kısım Mah. Fırat Cad. Çoruh Sok. Ilgaz 3 Villa 1 Başakşehir/istanbul
0 212 963 2076
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum