fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Lütfen Bekleyin...

Doğrulanmış Profil
Özel Beşyıldız Anaokulu

Özel Beşyıldız Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/18:00
Sabahçı: 08:00/13:30
Öğlenci: 13:00/18:00

Özel Beşyıldız Anaokulu Hakkında

Kendisine ait dört katlı müstakil bir binada eğitim veren Özel Beşyıldız Anaokulu eğitim modeli High Scope, çoklu zekâ kuramı, Montessori eğitimlerinin bir karmasıdır. Okulda çocuklarda fiziksel ve sanatsal yetenekleri geliştirmek, özgüveni arttırmak, duygusal ve zihinsel becerilerini geliştirmek amaçlanmaktadır. Okulda her biri alanında uzman ve üniversite mezunu, deneyimli öğretmenler ile çalışmaktadır. Özel Beşyıldız Anaokulu'nda akıl ve zeka oyunları ile çocukların bilişsel gelişimleri desteklenir. Ayrıca drama, origami, tiyatro, görsel sanatlar, el sanatları, dekoratif sanatlar gibi sanatsal aktiviteler de yapılmaktadır. Okulda 3-6 yaş arası çocuklara okul öncesi eğitimi verilmektedir. Tam teşekküllü okulda çocukların ihtiyacı olabilecek her türlü alan ve oyun materyali mevcuttur. Özel Beşyıldız Anaokulu'nda yabancı dil eğitimine büyük önem verilmektedir. Çift ana dil eğitimi esas alınarak yabancı dil eğitiminin verildiği okulda artı program olarak mental aritmetik eğitimleri de verilmektedir. Okulda çocukların bireysel gelişimleri göz önünde bulundurularak eğitim verilmektedir. İstanbul Başakşehir’de bulunan okul ayda bir veya iki kere kültürel ve bilimsel alan gezileri düzenlemektedir. Okulda temizliğe çok önem verilmektedir. 08.00-18.00 saatleri arasında eğitim vermekte olan Özel Beşyıldız Anaokulu'nda gün içerisinde çocuklarla birlikte İngilizce, Çince, bale, modern dans, halk oyunları, bilgisayar, satranç, buz pateni, binicilik, kültür gezileri, sinema, tiyatro, yoga, pilates, jimnastik gibi aktiviteler yapılmaktadır. Okul içerisinde bulunan yemekhanede aşçılar tarafından hazırlanan yemeklerin taze olmasına önem verilmektedir. Gün içerisinde çocuklara sabah, öğle ve ikindi kahvaltısı olmak üzere 3 öğün yemek imkanı sunulmaktadır. Beslenme programları çocukların sağlıklı gelişimlerini destekleyecek besin değerleri hesaplanarak oluşturulmaktadır. Ayrıca organik beslenme ve hijyene oldukça önem verilmektedir. Özel Beşyıldız Anaokulu sorumluluk sahibi, milli ve manevi değerlerine bağlı, rekabete hazır, özgüven ve karakter sahibi bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır.

Özel Beşyıldız Anaokulu Soru - Cevap

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- Hibrit Eğitim Modeli

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

● Servis hizmeti kimler tarafından ve nasıl sağlanıyor?

- Okulun Kendi Aracı

● Güvenlik nasıl sağlanıyor?

- Güvenlik Görevlisi

- Kamera

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

Özel Beşyıldız Anaokulu Sıkça Sorulan Sorular

 • Özel Beşyıldız Anaokulu ortalama sınıf mevcutları kaçtır?
  15
 • Özel Beşyıldız Anaokulu hangi saatlerde hizmet veriyor?
  Tam gün eğitim saatleri 08:00 - 18:00 şeklindedir. Kurumda yarım gün eğitim seçeneği de bulunmaktadır. Sabahçı grup 08:00 - 13:30 saatleri arası eğitim görmektedir. Öğlenci grup 13:00 - 18:00 saatleri arası eğitim görmektedir.
 • Özel Beşyıldız Anaokulu hangi yabancı dil imkanlarını sunuyor?
  Kurumda İngilizce, Çince, Fransızca dil eğitimi verilmektedir.
 • Özel Beşyıldız Anaokulu yaş aralığı nedir?
  2-6
 • Özel Beşyıldız Anaokulu yaz okulu hizmeti sunuyor mu?
  Kurumda yaz okulu hizmeti bulunmaktadır.
 • Özel Beşyıldız Anaokulu psikolojik danışman bulunduruyor mu?
  Kurumda psikolojik danışman bulunmaktadır.

Özel Beşyıldız Anaokulu Yorumları (6)

 • İK

  Şu anda biri 4. diğeri 5. Sınıfa giden iki çocuğum okul öncesi eğitimlerini Beşyıldız Anaokulu'nda tamamladılar. Bir parçası olmaktan her zaman mutluluk duyduğum, hepsi birbirinden güzel insanlardan oluşan muhteşem kadrolu bu okula söyleyebileceğim tek kelime MUHTEŞEM... Şimdi ise biri iki yaşında diğeri 7 aylık olan çocuklarımın abi ve ablaları gibi bu okula başlayacakları günü iple çekiyorum. İyi ki varsın Beşyıldız Anaokulu.

 • RE

  Teşekkürler Beşyıldız. Sizinle tanıştığımız için çok şanslıyız. Eğitim öğretim zaten çok güzelken iyi bir aile ortamı oluşturarak çocukların ruhsal gelişiminde çok faydası oluyor.

 • İB

  Kızımın ikinci senesi ve artık çok alıştık. Bu geçen sürede zihinsel olsun fiziksel olsun çokca faaliyetlerle büyük bir ilerleme katettik. İlgilenen velilerin her hangi bir problem yaşayacaklarını düşünmüyorum.

 • RD

  Bu çağlarda iyi bir eğitim çok ama çok önemli. Bu noktada çok titiz davrandık ve bir çok okul arasından Beşyıldız iyi bir tercih.

 • ES

  İyi bir konumda bulunan ferah bir anaokulu. Harika eğitimcilere çocukları emanet etmek her veli ister. Beşyıldız bu konuda övgüyü hakediyor.

 • Tecrübeli kadrosu miniklerin geleceği için çalışıyor. Hepsinin ellerine sağlık. Güzel imkanlar sunan şahane bir okul.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Beşyıldız Anaokulu İletişim Bilgileri

Bahçeşehir 1. Kısım Mah. Fırat Cad. Çoruh Sok. Ilgaz 3 Villa 1, Başakşehir/İstanbul
0 212 963 2076
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Harita
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum