fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Beylerbeyi Lale Bahçesi Anaokulu

Özel Beylerbeyi Lale Bahçesi Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 16
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/18:30
Sabahçı: 08:00/12:30
Öğlenci: 13:00/18:30

Özel Beylerbeyi Lale Bahçesi Anaokulu Hakkında

Özel Beylerbeyi Lale Bahçesi Anaokulu eğitimdeki tecrübesi ve uzman kadrosu ile yıllardan beri süren kaliteyi bir adım daha ileri götürmeyi temel ilki edinmiştir.Yüzme ve binicilik gibi anaokulu seviyesindeki çocuklara çok büyük katkısı olan dersler veren kurum, programının odağına MEB i koysa da farklı eğitim modellerinden yararlanmaktadır. Gezi kulübü aracılığıyla çeşitli geziler düzenleyen ve çocuklara farklı dünyaların kapılarını açan okul, onları keşfetmeye ve sorgulamaya yönlendirmektedir. Satranç ve çeşitli akıl zeka oyunları ile zihinsel anlamda programa ek gelişim göstermeleri konusunda çocuklara yardımcı olunmaktadır. Değerler eğitimi ile ahlak ve toplum bilincini perçinleyen Özel Beylerbeyi Lale Bahçesi Anaokulu , toplum içinde yaşamaya hazır öz benlik sahibi ve kendine güvenen çocuklar yetiştirmektedir. Servis ve güvenlik hizmeti bulunan okul, yemekhane ve bahçeye sahiptir. El sanatları eğitimi de veren okul aynı zamanda çocukların ihtiyaçları doğrultusunda rehberlik görüşmeleri yaparak onların psikolojik, toplumsal, bireysel sorunlarına eğilmektedir. Dil eğitimi için İngilizce eğitim veren okul, dil eğitimi konusuna büyük önem vermektedir. Güvenlik ve servis konularında özenli davranan Özel Beylerbeyi Lale Bahçesi Anaokulu çocukların her zaman huzurlu, güvenli bir ortamda eğitim almalarını istemektedir. Binicilik kulübüne ekstra zaman ve vakit ayıran okul bu doğrultuda çocukların tamamen anlayarak ve her durumda en güzel eğitimi alarak gelişmesini hedeflediğini kanıtlamaktadır. Özel Beylerbeyi Lale Bahçesi Anaokulu 'nda yemekhane için ekstra özen gösteren okulun, tüm yemekleri yaş grubundaki çocukların kalori ihtiyacına göre hesaplanıp, öğünlere ayrılmaktadır. Olabildiğince çok öğretmen ile öğrencilerin birebir ilgi ve eğitim için daha fazla fırsat bulmasını hedef belirlemişlerdir. Öğrenci, öğretmen ve veli ilişkisine de büyük önem gösteren Özel Beylerbeyi Lale Bahçesi Anaokulu her durumda en doğru çözüme giderek çocukların sorunlarını çözmek istemektedir. Bu doğrultuda gerekli görülen sıklık ve durumlarda psikolojik danışman ile görüşmeler yapılmaktadır.

Yorumlar

  • MA

    3 yaşındaki kızımın ilk okul deneyimi için harika bir okul. Neredeyse 1 seneyi tamamlayacaz kızıma çok şey kattığına inandığım bir okul. Öğretmenler sevkatli ve samimi çocuğu gözünüz arkada kalmadan bırakabiliyorsunuz. Şu anda yaşanan korona virüs krizinde evlerimizde olmamıza rağmen verdikleri psikolojik ve eğitimsel destekse değerlerine değer kattı. Taşınmayı düşündüğümüz semtten kızımızın mutluluğu için kalmamıza vesile oldular. Bu okuldan çıkan çocukların gelecek hayatlarının çok başarılı olacağına inanıyorum

  • UU

    Akıl zeka oyunları konusunda büyük bir özenleri var. Çocukları ezberci ve standartın dışına taşırarak onlara zeka gelişimi sağlarken ilgi duymalarını amaçlamaktalar. Bu amacın gerçekten işe yaradığını kendi oğlumuzdan görebiliyoruz.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Beylerbeyi Lale Bahçesi Anaokulu İletişim Bilgileri

Burhaniye Mah.beybostanı Sokak No:28/d Üsküdar-İstanbul
0 216 706 6887
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum