fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Lale Bahçesi Anaokulları

Lale Bahçesi Anaokullarının; fiyatlarına, fotoğraflarına ve veli yorumlarına hemen göz atın. Erken kayıt avantajlarına ulaşarak indirimlerden yararlanın.

Lale Bahçesi Anaokulları İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

Lale Bahçesi Anaokulları Anaokullar

Lale Bahçesi Anaokulları anaokullarını inceleyin.

İNCELE

Lale Bahçesi Anaokulları Hakkında

  • Lale Bahçesi Anaokularında Eğitim

Lale Bahçesi Anaokulları

Antalya, Bursa, İstanbul ve İzmir illerinde 34 şube ile hizmet veren Lale Bahçesi Anaokulları, öğrencilerin okul öncesi dönemlerini verimli geçirebilmeleri adına kurulmuştur. Kendine özgü bir eğitim programı benimsemiş olan kurum bu nokta da Milli Eğitim Bakanlığı yönergelerine uygun hareket etmekte ve aynı zamanda uluslararası değerlerle de örtüşen bir yaklaşımla yollarına emin adımlarla devam etmektedir. Öğrencilerin eğitim hayatlarına hazır hale gelmeleri adına gerçekleştirilen çalışmalarda bireysel farklılıklara dikkat edilmekte ve her öğrencinin verilen eğitim de aktif bir rol oynaması istenmektedir. Lale Bahçesi Anaokullarında öğrenciler, sorarak, deneyerek, keşfederek ve eğlenerek öğrenirler. Bu yüzden alınan eğitim kalıcı olmakta ve ilerleyen yıllarda alınacak eğitimlere temel oluşturmaktadır.


Lale Bahçesi Anaokulları öğrencilerinin kas gelişimlerini desteklemek adına sabah sporları ile güne başlamakta ve gerçekleştirilen etkinlikler ile de bu süreç desteklenmektedir. Kurumda; İngilizce, akıl oyunları, yaratıcı drama, satranç dersleri öğrencilerin yaşları göz önüne alınarak verilmektedir. Öğrencilerini hayat hazırlamak, kültürel ve sanatsal etkinliklerle iç içe bir birey olarak yetiştirmek Lale Bahçesi Anaokullarının en büyük hedeflerinden biridir. Bu bağlamda; ebru, ahşap ve seramik atölyelerin yapılmakta öğrencilerin hem el becerileri kazanmaları amaçlanmakta hem de sanata olan ilgileri arttırılmaktadır.


Okul öncesi dönemde verilecek din eğitiminin çocuğun ruhuna, aklına ve duygularına hitap etmesi gerekmektedir. Lale Bahçesi Anaokulları uyguladığı din eğitimi programını pedagojik süzgeçten geçirerek çocukların bilinç altında dine dayalı değerlere karşı sevgi ve ilginin oluşmasını amaçlamaktadır. Kurumun İngilizce eğitim programı ise Z kuşağı çocuklarının gelişim özellikleri dikkate alınarak oluşturulmuştur. Bu bağlamda öğrencilerin, doğal ortamlarda ders kitabı kullanmadan hikaye kitapları ve drama tekniğiyle oynayarak ve yaşayarak yabancı dil öğrenmeleri sağlanmaktadır. Öğrencilerin ilkokula hazır bireyler olabilmeleri adına okuma ve yazma etkinlikleri yapılmakta ve hazır bulunuşluk düzeyleri arttırılmaktadır. Özel gün ve haftalar kurum içerisinde kutlanmakta, milli ve manevi değerler bilinci oluşturmak adına öğrencilerin de şarkılar ve şiirler söyleyerek kutlamalarda aktif rol almaları sağlanmaktadır.


Lale Bahçesi Anaokullarında bulunan psikologlar öğrencilerin, duygularını ifade etme becerilerinin gelişmesine yardım etmek, duygusal zekalarını geliştirmek amacıyla kendini tanıma ve duygu farkındalığı çalışmaları yapılmaktadır. Öğrencilerin gelişimleri düzenli olarak takip edilmekte ve psikologlar tarafından oluşturulan gelişim raporları aileler ile paylaşılmaktadır. Aileler çocuk eğitimi konusunda bilgilendirilmekte ve düzenlenen çocuk gelişimi seminerleri ile bu süreç titizlikle desteklenmektedir.Her biri alanında uzman ve tecrübe sahibi öğretmenler ile hizmet vermekte olan Lale Bahçesi Anaokullarında yemekler okul bünyesinde bulunan mutfaklarda yapılmakta ve bu aşamada doğal besinler kullanılmaktadır.

Lale Bahçesi Anaokulları Anaokulu

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum