fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Beylikdüzü Aydınlar Koleji Anaokulu

Özel Beylikdüzü Aydınlar Koleji Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 20
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/19:00

Özel Beylikdüzü Aydınlar Koleji Anaokulu Hakkında

İstanbul Beylikdüzü'nde bulunan Özel Beylikdüzü Aydınlar Koleji Anaokulu 3-6 yaş aralığındaki çocuklara eğitim hizmeti vermektedir. Okulun temel amacı hoşgörülü, sorgulayan, saygılı bir nesil yetiştirmektedir. Bu yüzden okul eğitim sistemi olarak Gems 'i benimsemiştir. Bu eğitim sistemine göre fen ve matematik alanlarında çocukların sorgulayarak ve deneyimleyerek bilgi alması sağlanmaya çalışılmaktadır. Okul yabancı dil eğitimine oldukça önem vermektedir bu yüzden İngilizce ve Almanca dersleri verilmektedir. Yabancı dil eğitimi oyunlar, masallar ve tekerlemeler ile desteklenmektedir ve kalıcı olması sağlanmaya çalışılmaktadır. Okulda verilen Satranç dersleri çocukların zihinsel olarak gelişmesini sağlamaktadır.
Özel Beylikdüzü Aydınlar Koleji Anaokulu gelişen teknolojiye ayak uyduran bir nesil yetiştirebilmek için Bilgisayar dersleri verilmektedir. Çocukların temel bilgisayar eğitimlerini alması sağlanmaktadır. Çocukların fiziksel gelişimi oldukça önemlidir o yüzden verilen beden eğitimi dersleri ile çocukların bedenlerini tanıması ve farklı spor dallarını tanıması sağlanmaktadır. Çocukların fiziksel gelişimini destekleyici en önemli derslerden biri yüzme dersidir. Yüzme dersleri ile çocukların iskelet ve kas sistemi gelişimi desteklenmektedir. Dans dersleri ile de çocukların eğlenerek gelişmesi sağlanmaktadır.
Özel Beylikdüzü Aydınlar Koleji Anaokulu, çocukların el becerilerinin gelişimi yazı yazabilmeleri için oldukça önemlidir bu yüzden okulda Görsel sanatlar dersinde çocukların kesme yapıştırma gibi etkinlikleri ile el becerilerini geliştirmesi sağlanmaktadır. Özel anaokulu, çocukların erken yaşta merak duyguları baskın olan çocukların deney ve gözlem yaparak öğrenmesini sağlamak için fen ve doğa etkinlikleri düzenlenmektedir. Çocukların gelişimini düzenli olarak takip edebilmek için okulun psikolojik danışmanlık hizmeti bulunmaktadır. Bu hizmet ile çocuklara testler yapılmakta ve gerekli bilgilendirmeler ailelere yapılmaktadır. Çocuklara günde 3 öğün yemek hizmeti sunan okul çocukların günlük besin ihtiyaçlarına göre yemeklerini hazırlamaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Beylikdüzü Aydınlar Koleji Anaokulu İletişim Bilgileri

Barış Mah. Eğitim Vadisi Haziran Sok. No:5, Beylikdüzü, İstanbul
0 212 963 2072
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum