fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Beylikdüzü Marina Vizyon Koleji Anaokulu

Özel Beylikdüzü Marina Vizyon Koleji Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 4-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 20
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:04/16:10

Özel Beylikdüzü Marina Vizyon Koleji Anaokulu Hakkında

Özel Beylikdüzü Marina Vizyon Koleji Anaokulu 4-6 yaş grubu çocuklara çift ana dil esaslı eğitim veren özel bir eğitim kurumudur. Öğrencilerin yaşam boyu mutlu ve başarılı bireyler olmalarını sağlayacak bilgi ve becerilerle donatmak okulun temel amacıdır. Bu amaç doğrultusunda da okul içerisinde çocukların ihtiyaç duyulabilcekleri tüm imkanlar sağlanmaktadır. Okulun ülkenin birçok bölgesinde kampüsleri mevcuttur. Okulun eğitim sistemindeki branş eğitimleri sahne sanatları ve dans eğitimleri, beden eğitimi, yaratıcı drama, İngilizce, müzik, yüzme, bilgisayar, satranç, özgün baskı ve grafik, plastik sanatlardır. Tam donanımlı kampüsün okul öncesi eğitim sistemine büyük katkısı olmaktadır. Öğrenciler kampüsteki spor alanlarından ve yüzme havuzundan faydalanabilmektedirler. İstanbul Esenyurt mevkiinde bulunuyor. Okulun eğitim sisteminde fen ve doğa çalışmaları, mutfak atölyesi çalışmaları, el sanatları ve görsel sanat çalışmaları, satranç ve yaratıcı zeka oyunları, jimnastik, tiyatro çalışmaları mevcuttur. Özel Beylikdüzü Marina Vizyon Koleji Anaokulu fiziksel imkanları bakımından öğrencilere en iyi hizmeti sunmak için gereken teknoloji ve yöntemlerin en verimli biçimde kullanılabileceği, güvenli ve A Kalite yaşam alanları olarak tasarlanmıştır. Sınıflar kalabalık olmamakla birlikte öğrencilerin nitelikli ders işleyebilmesi için temiz, ferah ve konforludur. Okulda verilen hizmetler arasında psikolojik danışmanlık ve rehberlik, temizlik, güvenlik ve rehberlik hizmeti de mevcuttur. Rehberlik birimi öğrencilerin gelişimini destekler, onlara oyunlar oynayarak yaklaşır, grup halinde ve bireysel çalışmalar yapar. Ayrıca gelişimlerini raporlayarak velilere bilgi verir. Temizlik okulun deneyimli personelleri tarafından yapılmakta olup tüm alanlar kontrol edilmektedir. Öğrencilerin güvenliğini sağlamak amacıyla çeşitli önlemler alınmış olup güvenlik görevlileri giriş ve çıkışları kontrol ederek okula yabancıların girmesine izin vermemektedir.

Yorumlar (4)

 • ES

  Eğitim kalitesi çok iyi diyebilirim ilkokulda iyi olduğunu biliyorduk zaten de anaokulundan şüpheliydik anacak bizi hayal kırıklığına uğratmadı.

 • ES

  Güvenlik çok sıkı okulda İsatanbul gibi bir şehirde oturunca ister istemez ilk baktığımız şeylerden biri oluyor. Güvenlikde olduğu kadar sağlık, temizlik yemeklerde de özenliler başarılarının devamnı dilerim

 • EC

  Geniş yemyeşil bir bahçesi var çocuklar özgürce oynayabiliyor ayrıca bir çok sosyal etkinlik de yaplıyor burada. Çocuğumuza okul seçerken en iyisi olsun istedik hem eğitimiyle hem imkanlarıyla... Bu okul bizi hayal kırklığına uğratmadı

 • EB

  Çok eski bir okul olmamasına rağmen eğitim sistemleri oturmuş disiplinli bir okul kaliteli bir eğitim veriliyor çocuklar öğrenmeyi öğreniyor okulda.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Beylikdüzü Marina Vizyon Koleji Anaokulu İletişim Bilgileri

Marmara Mah. Hürriyet Bulv. No:239 Beylikdüzü-İstanbul
0 212 963 2075
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum