fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Vizyon Koleji

Vizyon Koleji hakkında daha fazla bilgi almak ve okula ulaşmak için vakit kaybetmeyin. Vizyon Koleji; fiyatlarına, eğitim olanaklarına ve adreslerine göz atın.

Vizyon Koleji İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

Vizyon Koleji Anaokullar

Vizyon Koleji anaokullarını inceleyin.

İNCELE
İlkokullar

Vizyon Koleji İlkokullar

Vizyon Koleji ilkokullarını inceleyin.

İNCELE
Ortaokullar

Vizyon Koleji Ortaokullar

Vizyon Koleji ortaokullarını inceleyin.

İNCELE
Liseler

Vizyon Koleji Liseler

Vizyon Koleji liselerini inceleyin.

İNCELE

Vizyon Koleji Hakkında

  • Microsoft Proje Okulu
  • Vizyon Koleji Tanıtım Filmi

Vizyon Kolejinde Eğitime Bakış

Vizyon Koleji, huzurlu ve mutlu bir gelecek hayali kuran öğrencilerin hayallerini gerçekleştirebilmek için gerekli olan bilgi birikim ile onları donatan ve hayata hazır hale getiren eğitimi sistemi ile yıllardır nitelikli bir toplum oluşturmak için faaliyet gösteren özel eğitim kurumudur.


Dünya genelinde eğitime en çok yatırım yapan teknoloji şirketlerinden biri olan Microsoft, proje okulu olarak Vizyon Kolejini seçmiş ve geliştirdiği son teknoloji destekli sistemlerini bu okulda hayata geçirmeye başlamıştır.


Vizyon Koleji ile Microsoft arasında başlatılan teknolojinin okullara entegre edilme süreci, eğitimde teknolojinin etkin kullanılarak daha başarılı ve yetenekli öğrenciler yetiştirilmesi hedefleniyor. Vizyon Kolejinin çağa ayak uydurması kapsamında Microsoft işletim sistemi ve uygulamaları, eğitim faaliyetlerinin her alanında aktif olarak kullanmaya özen göstermektedir.


Üstün Öğrenme Araçları İstenilen Zaman ve Mekanda Üretkenlik sağlıyor.


Vizyon Koleji yeni gelecek bilişim teknolojilerini bugünden kullanmaya başlayarak öğrencilerine olaylara farklı açılardan bakma imkanı sunar ve bağımsız öğrenme sürecinde öğrenciler paylaşarak, işbirliği içinde üreterek öğrenmeni hazzına varırlar. Kullanılan çeşitli bilgisayar programları ile Vizyon Koleji öğrencileri sunumlar hazırlayabilmekte, diğer öğrenciler ile iş birliği içinde içinde projeler tasarlayabilmekte ve dünya ile bağlantı kurabilmektedir; ve bunların tamamını bilgisayar ve taşınabilir cihazlar ile gerçekleştirebilmektedirler.


Vizyon Koleji öğrencilerini MEB ve Ulusal sınavlara hazırlamak adına 3 ana ders olan Matematik, Türkçe ve İngilizce derslerini eğitimin merkezine koymaktadır. Çünkü bu 3 derste başarılı olan öğrenciler akademik anlamda başarı kazandığı araştırmalar sonucu görülmüştür. Akademik başarının yanında Vizyon Koleji her öğrencisinin en az bir enstrüman çalmasını, en az bir spor dalıyla ilgilenmesini ve en az bir sanat dalıyla ilgili derinlemesine bilgi sahibi olmasını sağlamak adına gereken imkanı onlara sunmaktadır.

Vizyon Koleji Anaokulu

Lütfen Bekleyin

Vizyon Koleji İlkokul

Lütfen Bekleyin

Vizyon Koleji Ortaokul

Lütfen Bekleyin

Vizyon Koleji Lise

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum