fb
Vizyon Koleji

Vizyon Koleji

Vizyon Koleji, Microsoft ile işbirliği olan önemli bir kolejdir. Okul hakkında daha fazla bilgi almak ve okula ulaşmak için vakit kaybetmeyin.

Vizyon Koleji İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Anaokulları

Vizyon Koleji Anaokullar

Vizyon Koleji anaokullarını
inceleyin.

İNCELE
Anaokulları

Vizyon Koleji İlkokullar

Vizyon Koleji ilkokullarını
inceleyin.

İNCELE
Anaokulları

Vizyon Koleji Ortaokullar

Vizyon Koleji ortaokullarını
inceleyin.

İNCELE
Anaokulları

Vizyon Koleji Liseler

Vizyon Koleji liselerini
inceleyin.

İNCELE

Vizyon Koleji Hakkında

  • Microsoft Proje Okulu
  • Eğitimin Dönüşümü

Dünya çapında eğitime en çok yatırım yapan teknoloji şirketlerinin  başında gelen Microsoft, proje okulu kapsamında Vizyon Kolejinde uygulanan teknoloji destekli 21. yüzyıl eğitim uygulamalarını doğrudan destekliyor. 

Vizyon Koleji ile Microsoft arasında başlatılan “Teknolojinin Akıllı Kullanımı” projesi, eğitimde teknolojinin etkin kullanılarak daha başarılı öğrenciler yetiştirilmesi amacını taşıyor. Okullarımızın dijitalleşmelerine katkı sağlayan proje kapsamında Microsoft işletim sistemi ve uygulamaları, eğitim faaliyetlerimizin her alanında aktif olarak kullanılmaktadır. Sınıf yönetim sistemi VCLASS,  Office Mix, OneNote, Office365   gibi son teknoloji ürünü programlar, 21. yüzyıl becerilerinin sınıf ortamında doğrudan kullanılmasını sağlıyor. 

Üstün Öğrenme Araçları İstenilen Zaman ve Mekanda Üretkenlik sağlıyor.  

Teknolojiyle duvarları kalkan sınıfların sunduğu bağımsız öğrenme ortamında öğrenciler paylaşarak, işbirliği yaparak, üreterek öğrenme hazzını yaşar. Windows uygulamaları ve Office365 paketiyle Vizyon Koleji öğrencileri sunumlar oluşturabilmekte, zaman ve mekan farketmeksizin online işbirlikli çalışmalar yapabilmekte, proje raporları yazabilmekte ve dünya ile iletişim kurabilmektedir; üstelik bunların hepsini masaüstü bilgisayarlardan veya taşınabilir cihazlardan yapabilmektedir.   

İki kurum arasındaki bu stratejik işbirliği Vizyon Kolejinde öğretmenlerin de profesyonel gelişimine büyük katkılar sunuyor. Office Mix, OneNote, Office365 gibi Microsoft programları öğretmenleri üst düzey 21 yüzyıl öğreticileri haline getiriyor. Microsoft Educator Network sayesinde  öğretmenler dünyanın birçok yerinden öğretmenlerle etkileşime giriyor, online eğitim içerikleriyle en güncel eğitim uygulamaları, yaklaşım ve stratejilere hemen uyum sağlayabiliyorlar. 

Vizyon Koleji Anaokulu

Vizyon Koleji İlkokul

Vizyon Koleji Ortaokul

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum