fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil
Özel Beylikdüzü Neşe Erberk Anaokulu

Özel Beylikdüzü Neşe Erberk Anaokulu verified

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 16
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:45/18:30
Sabahçı: 07:45/13:00

Özel Beylikdüzü Neşe Erberk Anaokulu Hakkında

Özel Beylikdüzü Neşe Erberk Anaokulu, 2,5 - 6 yaş arası grubu çocuklara okul öncesi eğitimi veren özel bir eğitim kurumudur. Beylikdüzü'nde bulunan okulumuz Neşe Erberk eğitim kurumları altında daha küçük yaş gruplarına da oyun grubu şeklinde hizmetleri mevcuttur. Okul salt bir çocuk eğitim ve gelişim merkezi olmayıp onun çok ötesinde kavramları bir araya getirmeye çalışan çocuklara yönelik bir hayat yolu belirleme çalışmasıdır. Okulun öğretim yöntemi Montessori ve High Scope’dur. Özel Beylikdüzü Neşe Erberk Anaokulu branş dersleri arasında drama etkinlikleri, yabanı dil eğitimi, ana dil etkinlikleri, matematik eğitimi, fen ve doğa etkinlikleri, müzik ve orff çalışmaları, bilimsel çalışmalar, bilgisayar eğitimi, satranç ve çeşitli zeka oyunları, puzzle, beden eğitimi ve jimnastik eğitimleridir. Okulda okuma ve yazmaya hazırlık eğitimleri, çizgi çalışmaları da mevcuttur. Okulun sosyal projeleri, kültürel, bilimsel ve eğlence içerikli gezileri mevcuttur.
Özel Beylikdüzü Neşe Erberk Anaokulu'nda hazırlık grubu; okuma yazmaya hazırlık çalışmaları, fen ve doğa etkinlikleri, anadil etkinlikleri, matematik ve fen etkinlikleri yapmaktadırlar. Okulda 3-6 yaş yetenek geliştirme programı uygulanmakta olup bu program; yoga, el faaliyetleri, müzik, drama, dans, anadili-fen-doğa çalışmaları, oyun, bahçe, serbest zaman, İngilizce ve mutfak etkinlikleri başlıkları altında işlenmektedir. 9-18 aylık grup olan anne bebek grubunda ise; el sanatları, fiziksel aktiviteler, meyve zamanı, çember zamanı, grup oyunu, hazırlık zamanı olmak üzere program ilerlemektedir. Beylikdüzü, Cumhuriyet Mahallesi'nde bulunan okulun verdiği hizmetlerden bir diğeri olan yaz okulunda; su ile tanışma ve oyunlar, çocuk yogası, kum havuzunda eğlenceli dakikalar sanat çalışmaları, şişme ünite ve mutfak etkinliklerinden oluşan neşeli bir dönem geçirirler, mutfak üniteleri, drama, yüzme, buz pateni, gezi etkinlikleri de programa dahildir.

Duyurular ve Etkinlikler

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- Montessori Eğitimi

- Gems ve High Scope

- Reggio Emilia Yaklaşımı

- STEM

- SCAMPER Tekniği

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

● Branş derslerini kimler veriyor?

- Alanında Eğitimli Branş Öğretmenleri

● Güvenlik nasıl sağlanıyor?

- Güvenlik Görevlisi

- Kamera

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

● Okulda görev alan öğretmenlerin branşları nelerdir?

- Psikolojik Danışman

- Müzik Öğretmeni

- Görsel Sanatlar Öğretmeni

- Yabancı Dil Öğretmeni

- Okul Öncesi Öğretmeni

- Yoga Öğretmeni

- Bale ve Dans Öğretmeni

- Drama Eğitmeni

● Çocuklarla oynanan oyunlarda, onlara hangi becerilerin kazandırılması amaçlanıyor?

- Kaba Motor Becerileri

- İnce Motor Becerileri

- El-Göz Koordinasyonu

- Dil/Konuşma Gelişimi

- Denge ve Koordinasyon

● Psikolojik danışman öğrencilerle ne sıklıkla görüşme yapıyor?

- Her gün

Yorumlar (10)

 • MY

  Genç, dinamik, güler yüzlü kadrosu sayesinde gözümüz hiç arkada kalmadı. Bir gün bile okula gitmiycem dememesi, yüzünün hep gülmesi, okulda geçirdiği her dakikanın mutluluğunu bize anlatması anne baba olarak bize hep iyi ki dedirtti. Beklentilerimizi sonuna kadar karşıladıkları için teker teker her çalışanına sonsuz teşekkürler

 • Mk

  Kizimi 27 aylıkken yazdirdim bir kere bile gözüm arkada kalmadı çocuk kadar veliyide düşünen her istediğiniz anda bıkmadan usanmadan açıklamalar yapan ve en önemlisi isini gerçekten severek yapan bir ekip kızım okulunu çok seviyor ve kendi öğretmenleri dışında diğer öğretmenlere de bayılıyor en önemlisi işinde çok iyi branş öğretmenlerle çalışıyorlar iyiki varlar ❤️

 • BJ

  Kesinlikle gözümüz kapalı güvenip de canımızın ta içini emanet ettiğimiz ve emanetimize tepeden tırnağa güvenli bakıp teslim eden bir kurum Neşe Erberk Anaokulu. Her zaman ilk konuşan kişi çok önemli iz bırakır bizde de öyle oldu Sevilay Öğretmenimiz çok güzel bir izlenim verdi ve biz hiç mi hiç pişman olmadık. Atatürkçü düşünce yapıları, saygıları, kararlılıkları psikologumuz Berfin Öğretmenin "kararlı olun, sizi kararlı görmesi gerekli" dedikleri ilk gün aklımızda bunu tırmaklayarak içeri girmeye çalışan çocuklarınız olduğunda daha iyi anlayacaksınız. Bizde ilk sözlerine güvendik, yapılan özel günler bile veliler eğlensin diye değil çocuklar çocuk olsun diye yapılan etkinliklerdi ve bu bizim için gerçekten çok önemliydi. Hangi sözü verdiyseler bütün sözlerinin arkasındalardı. İlk senemizde çok ama çok şanslıydık, bezden bile çıkmamız biz 10ay denedik ama sadece 1 haftada halleden ilk öğretmenleri Ceren ve Fadime Öğretmenimiz sayesinde oldu, her zaman çok güzel hikayeler dinledik bu 7 ay içerisinde. Çok ama çok güldük, o sevindi biz sevindik, o öğrendi biz öğrendik, o ilk 1-2 ay içeri girerken ağladı bizde dışarıda ağladık :) Gelişiminde sayı saymasında, o minik parmaklarla Miniş Miniş tuta tuta saymasında, paylaşma/paylaşamama, öğretmenini paylaşamama gibi türlü türlü güzel kavramlar öğreten her adımını atarken ilk adımlarda yanında olan bütün hepinize bütün Neşe Erberk anaokulu çalışanlarınıza teşekkürlerimizi sunarız <3 Acil durumlara ve afet durumlarına bile çocukları ve velilerini önden hazırlayan, güvenlik hususunda çok titiz, ve eğitimde de gerçekten fark yaratan bir kurum olduğunu her daim gösteriyorlar. Herhangi bir aksilik olmazsa buradan devam ederek okula gitmesini istiyoruz.Şuan için pürüz olarak gördüğüm bir sorun yok. Çünkü hemen çözüm yoluna işbirlikçi olarak Öğretmen - Öğrenci -İdare - Veli - Psikolog olarak ulaşılabiliyor ^_^

 • NS

  1 yıldan fazladır birlikte olduğumuz nese erberk beylikdüzü ailesi gerçekten çocuğunuzu gözünüzü kırpmadan emanet edebilceginiz nadide eğitimcilere dolu. Egitim kalitesi ve öğretmenleri harika. Hepsi çok donanımlı ve kıymetli eğitimciler. En ufak bir sorun yaşamadık. Onlardan ayrilacagimiz için üzülüyoruz resmen. Hepsine ayrı ayrı emekleri için çok teşekkür ederiz.. minnettarız...Gayet gelişmiş bir okul.

 • İM

  Kızımın okuldaki 2. Yılı ve önümüzdeki yıl içinde kaydımızı yaptırdık. Kayıt öncesi her aile gibi bizde bir süre düşündük bir kaç okul gezdik ve gözlemledik okulumuzla aralarında ciddi bir şekilde ciddiyet, eğitim, hijyen, güleryüz farkı olduğunu gördük. Ayrıca herkesin çocuklarını okula göndermediği pandemi sürecinde biz hic kaygılanmadan gönderdik.Kızım sadece kendi öğretmeninden değil tüm çalışanlardan sevgiyle söz ediyor. Öğretmenlerden ve idaricilerden çok memnunuz. İyi ki bu ailenin bir parçasıyız.

 • B

  Okulu çok sevdik . Ailemiz gibi oldular . Öğretmenleri inanılmazlar . Herşeyi başarabiliyor çocuklarımıza özveriyle yaklaşıyorlar . Güvenerek gönderdiğim çok sevdiğim bir okul . :)

 • FA

  Fiziksel imkanları tatmin edici, branş derslerinin çeşitliliği de öyle çocukların kültürel birikim elde etmesi, ilkokula hazırlanması ve yeteneklerini keşfetmeleri için uygun bir program hazırlanmış. Bu program da tecrübeli öğretmenler eşliğinde ilerliyor.

 • Çocuğumu oyun grubuna yazdırdık bu yıl O kadar ilgililer ki kendi çocukları olsa bu kadar olurdu herhalde. Çok menun kaldım anaokulunda burda devam etmeyi düşünüyoruz. Temizliğe çok önem veriyorlar.

 • ÖA

  Neşeerberk okul öncesi eğitimde fark yaratmış bir okul kızım bu okula gidiyor ve bizzat şahidiz. Eğitimi, eğitmen profili, sosyal faaliyetleri, psikolejik danışmanı ve destek hizmetlerinden çok memnunuz. Hiç sorun yaşamadık aksine bir isteğimiz olduğunda bizi geçekten dinleyip çözüm üretmeye çalışıyorlar.

 • Veli

  İlk günden itibaren hem bize hem yavrumuza verdiğiniz emek ve özveriyle bizi kucakladınız. Çocuğum sayenizde emziği bıraktı ve artık yalnız uyuyabiliyor. Her şey için başta öğretmenlerimiz olmak üzere herkese çok teşekkürler.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Beylikdüzü Neşe Erberk Anaokulu İletişim Bilgileri

Cumhuriyet Mah. Uludağ Sok. No:10, Beykent- Beylikdüzü/istanbul
0 212 963 2083
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum