fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Beylikdüzü Okyanus Koleji Anaokulu

Özel Beylikdüzü Okyanus Koleji Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 19
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/16:00

Özel Beylikdüzü Okyanus Koleji Anaokulu Hakkında

Özel Beylikdüzü Okyanus Koleji Anaokulu eğitim sistemi içerisinde uzun zamandır hizmet vermekte olan Okyanus Kolejleri’ne bağlı olarak çalışmalarını yönlendirmektedir. İstanbul Esenyurt bölgesinde hizmet vermekte olan anaokulu sınıflarını çocukların yaşlarına göre vermektedir. 2 ve 6 yaş aralığındaki çocuklara verdiği kayıt imkanıyla kış ve yaz dönemlerinde eğitim sürecine devam etmektedir. Sitesi üzerinden de bu kayıtlar için kampanyalar düzenlemektedir. Erken kayıtlarda indirim yapılması söz konusudur. Ayrıca site üzerinden veliler için bilgilendirme ve etkinlik listeleri oluşturarak velileri çocuklarını kolayca takip edebilmelerini amaçlamaktadır. Özel Beylikdüzü Okyanus Koleji Anaokulu 'nun bu etkinlikleri sırasında dinlenme ihtiyacı duyan çocuklar için uyku odaları oluşturulmuştur. Gelişim çağındaki çocukların uyku, sağlık ve beslenme ihtiyaçlarını okul kendi bünyesinde karşılamaktadır. Yemekhanesi üzerinden verilen yemekler çocukların ihtiyaç duydukları enerji ve kaloriye uygun olarak hazırlanmaktadır. Okulun çocukların eğitimini desteklemeye yönelik fiziksel imkanları içerisinde kütüphane, bahçe ve oyun alanları da bulunmaktadır. Çocukların sağlık durumları düzenli olarak kontrol edilmektedir. Okulun içerisinde bulunan revir sayesinde acil durumlarda çocuklara ilk müdahale yapılabilmektedir. Velilerin izni ve bilgisi olmadan hiçbir sağlık uygulaması yapılmamaktadır. Özel sağlık durumlarına sahip olan çocuklar için özel çalışmalar sağlanmaktadır. Okul öncesi yabancı dile önem veren anaokulu ikinci dil olarak İngilizceyi seçerek, İngilizce dil etkinliklerine yer vermektedir. Sportif faaliyetlerle çocukların bedensel gelişimlerini destekleyecek çalışmaları ve etkinlikleri olan anaokulunda çocuklara jimnastik ve yüzme eğitimi verilmektedir. Doğa gezileri yapılarak çocukların temiz havada spor yapmalarına olanak sağlanmaktadır. Sanatsal gelişimi destekleyecek görsel sanatlar dersi ve tiyatro eğitimi bulunmaktadır. Çocukların kendi oyunlarını ailelerin katılımıyla sergileyebilmelerine imkan sağlanmaktadır. Okul basketbol ve futbol sahalarının yanı sıra tenis kortuna da sahiptir. Satranç, gezi ve müzik kulübü bulunan Özel Beylikdüzü Okyanus Koleji Anaokulu 'nda kulüpler aktif olarak eğitim sürecinde yer almaktadır. Müzik eğitimleriyle çocukların eğilimleri üzerine gidilmektedir. Satranç ve zeka geliştiren oyunlarla çocukların zihinsel gelişimine katkıda bulunulmaktadır. Ayrıca gezi kulübüyle de çocukların yaşayarak ve görsel yoldan öğrenmesini amaçlayan okulda geziler düzenlenmektedir. Bu geziler içerisinde sinema, tiyatro, müze ve doğa gezileri bulunmaktadır. Özel gün ve haftalara uygun programlar düzenlenmektedir.

Yorumlar (7)

 • Ss

  Bükret hanım en büyük şansımız iyikimiz kızıma eğitiminde çok destek oldu iki çocuğumda burada anasınıfında ama Bükreş hanıma düşme şansınız olursa gözü kapalı yazdırınSınıfların 19 kişilik kalabalık sınıflar olması yemeğin tabldot olup tek tip çıkması çocuklar çıkan yemeği yemiyorlarsa ne yazık ki kantin vs olmadığı için aç kalabiliyorlar haftada 4 gün forma giyilme zorunluluğu olması bu 3 yaşında çocuklar için çok zor

 • GA

  İşinizi şansa bırakmayın çocuğunuz hem iyi eğitim alsın hem iyi baıklsın istiyorsanız bu okula gönderin derim ben iki çocuğumu gönderdim çok memnun kaldım çevreme de hep tavsiye ediyorum

 • NS

  Çocuğum bu senen başladı bu okula. kısa sürede pek çok şey öğrendi gelişimlerini hem öğretmenleri hem de rehberlik servisi yakından takip ediyor bize bilgi veriyorlar sınıflar kalabalık olmadığı için öğrenciye düşen ilgi fazla ve biz veliler de daha sağlıklı iletişim kurabiliyoruz.

 • ŞÖ

  Çocuğumu bu okula göndermiştim şimdi Okyanusun ilkokulunda devam ediyor eğitim kalitesi çok iyi ayrıca öğrenciye değer veriyorlar mutulukları, iyi eğitim almaları için verdikleri hizmetleri eksiksiz yerine getirmeye çalışıyorlar disiplinli bir okul

 • KA

  İmkanlarına göre fiyatları oldukça uygun. En önemlisi de öğretmen sorunu yaşamıyoruz öğretmenleri tecrübeli ve ilgili öğretmen değişimi de olmuyor sık sık. Branş derslerine verdikleri özeni sosyal etkinliklere gezi faaliyetlerine de veriyorlar. Öğrencilerin sosyalleşmesini çevresiyle sağlıklı iletişim kurabilmesini destekliyorlar.

 • MD

  Çocuğumun eğitim hayatına başladığı yer İyi ki bu okulu seçmişim diyorum çocuğum iyi bir eğitim aldı ve kendisini şanslı hissediyor. Sınıfları donanımlı ve temiz. Öğretmenleri ilgili. Pek çok sosyal aktivite yapıyorlar.

 • ES

  Eğitimi bakımından bu bölgedeki en iyi okul diyebilirim çevremden hep olumlu şeyler duyuyorum bu okulla ilgili oğlumu anaokuluna göndermeye başladım ilkokulda da burada devam edecek inşallah. İmkanları çok iyi öğrencilere okulu sevdiriyorlar eğlenmelerini ve öğrenmelerini sağlıyorlar.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Beylikdüzü Okyanus Koleji Anaokulu İletişim Bilgileri

Güzelyurt Mah. 9. Cad. No:5, Beykoop Evleri 1. Bölge, Esenyurt/istanbul
0 212 963 2078
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum