fb
Özel Bir Irmak Anaokulu

Özel Bir Irmak Anaokulu

0212 963 0169
Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • google+ share
 • mail share
Yaş Aralığı: 2-6
Okul Saatleri: 08:00/17:30
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 20

Ücretsiz Okul Seçim Asistanı

İdeal okulu seçmek için okulları tek tek gezmeye vaktin yoksa, ücretsiz eğitim danışmanlarımız kriterlerine en uygun 5 okulun seni arayıp bilgi vermesini sağlasın.

Hemen Başla

Özel Bir Irmak Anaokulu Hakkında

Özel Bir Irmak Anaokulu psikolojik danışmanlık hizmetleri eşliğinde ve yaş grubu çocuklara eğitim veren sınıfları kişilik olarak düzenlenmiş bir anaokuludur. İstanbul Sultangazi’ de bulunan okulun uyku odası, yemekhanesi, bahçesi ve oyun alanı mevuttur. Okulda güvenlik ve servis hizmetlerinin yanı sıra yaz okulu hizmeti de mevcuttur. Yabancı dil eğitimi olarak İngilizce tercih edilmiş olup gezi ve değerler kulübü mevuttur. Okulda bir gün boyunca ders içinde ve dışında çocuklarla hem İngilizce hem de Türkçe diyalog kurularak her iki dili de aynı periyotta öğrenmeleri sağlanmaktadır. Haftada saat ders verilmekte olup yarım gün İngilizce ve Türkçe bütünlük içerisinde işlenmiştir. Çocukların işledikleri temalar her iki dilde de anlaşılabilir bir şekilde düzenlenir ve PYP bütünlük ilkesi içinde branş dersleri tarafından desteklenir. Özel Bir Irmak Anaokulu 'nun eğitim anlayışında velilerin büyük önemi var. Yıl boyunca veliler arasındaki iletişim sıcak tutulmaya özen gösteriliyor. Portfolyo çalışmaları ile öğrenciler yaptığı çalışmalar içinden beğendiklerini seçerek bir dosya oluşturuyor ve bunu velisine sunuyor. Yapılan gözlem ve bilimsel çalışmalara göre iki ara dönem, iki yılsonu döneminde olmak üzere toplamda dört adet gözlem raporu veliler ile paylaşılmaktadır. Okula başlangıç döneminde çocuklarla oryantasyon çalışmaları yapılır. Bunun amacı çocuğun okula ve arkadaşlarına alışmasını sağlamaktır. Okulda öğrenci gruplarına değişik çiçek isimleri koyuluyor. Lale, menekşe ve gül gibi. Her mevsim mevsime uygun etkinlik yapılmaktadır. Bu sayede çocukların mevsimleri tanıması sağlanmaktadır. Okulun temizlik konusunda beyaz bayrak ödülü bulunmaktadır. Bunun anlamı okulun temizlik konusunda asla taviz vermediğidir. Sabah, öğle ve ikindi olmak üzere günde üç öğün çocuklara beslenme saati olarak düşünülmüştür. Beslenme şekli organik besinler olarak tercihe dilmiştir. Özel Bir Irmak Anaokulu 'nda konsept partiler ve doğum günü partileri düzenlenmektedir. Okulda sosyal sorumluluk projelerine de yer verilmektedir. Okulun oyun grubu etkinlikleri de bulunmaktadır. Okulda her yaş grubu için ayrı bir grup kurulmuştur. Okul müdürü ve anaokulu koordinatörü psikolojik danışmanlık eğitimi almışlardır. Bu anlamda her iki bayan da pedagog olarak okulda görev almaktadır. Okulda bir adet hizmetli beş adet öğretmen bulunuyor. Ayrıca bir de öğrenci işleri sorumlusu var.

Fiziksel İmkanlar

Uyku Odası
Yemekhane
Havuz
Sanat Atölyesi
Müzik Odası
Oyun Alanı
Bahçe
Mutfak Atölyesi

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Yaz Okulu
Servis
Oyun Grubu

Dil Olanakları

İngilizce

Sportif

Yüzme
Beden Eğitimi
Futbol
Basketbol

Sanatsal

Drama
Görsel Sanatlar
El Sanatları

Kulüpler

Satranç
Müzik Kulübü
Proje Kulübü
Gezi Kulübü
Akıl ve Zeka Oyunları
Değerler Eğitimi
Binicilik Kulübü

Yorumlar

 • M. D.

  Oğlumun biri 4 yaşında başladı diğeri 6 yaşında. İkisi de çok severek gidiyorlar okullarına. Güvenli, temiz ve gerçekten vicdanlı ve sabırlı öğretmenlerle hizmet veriyorlar. Yemekleri bayıla bayıla yiyorlar ve çok beğendiklerini söylüyorlar. Çocuğunu göndermek isteyip tereddüt edene kesinlikle tavsiye ediyorum. Gönül rahatlığı ile gönderebilirsiniz çocuğunuzu. Çat kapı gidip istediğiniz zaman görebilirsiniz yemekleri ve ortamı o kadar doğal ve temizler. Olumsuz hiç bir şeyi yok mükemmel bir kurum.

 • Ö. Ş.

  Güvenle çocukları bırakabileceğiniz bir yer. Tecrubelere hep kulak astık Irmak Anaokulunu bir kaç aile daha önerince tercih ettik. Yemekleri, oyun alanı, tuvaletleri, sınıfları tertemiz. Çocuğunuzu rahatça emanet edebilirsiniz. Hepsi çok güzel insanlar.

 • E. Y.

  İlgilenen ailelere öncelikle söylemek istediğim Irmak anaokulunun çocuk psikolojisinden çok iyi anladığı. Çocukların eğitimi yanı sıra biz velilere de nasıl davranmamız gerektiği konusunda bilgi paylaşımında bulunmaları bizim açımızdan da çok önemli. Kesinlikle Irmak Anaokulu.

 • T. Ş.

  Buradaki çocuklar çok şanslı. Anne babalar tereddüt etmemeli Irmak Anaokulu üzerinde mutlaka bi şans vermeliler. Zira çocuk gelişimnde ne kadar tecrübeli olduklarını çocuğunuzu kayıt ettirdikten sonra farkedeceksiniz. Bizim konuşma ve el becerilerinde bi hali ilerleme oldu.

 • K. S.

  Ferah iç açıcı bir okul çocuklar için bilhassa. Rahatça oynayabildikleri, öğretmenlerin kontrolünde iyi vakit geçiriyorlar. Buna şahit olduk ve güvenimzi kazandılar. Memnunuz kısacası.

"Özel Bir Irmak Anaokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Bir Irmak Anaokulu İletişim Bilgileri

Cumhuriyet Mah.necip Fazil Cad. No:41 Sultangazi-İstanbul
0212 963 0169
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum