fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Lütfen Bekleyin...

Doğrulanmış Profil
Özel Çamlıca İsabet Okulları Anaokulu

Özel Çamlıca İsabet Okulları Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 20
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/17:00

Özel Çamlıca İsabet Okulları Anaokulu Hakkında

Okul 2 katlı olup, 60 adet öğrenci kontenjanına sahiptir. Okulda eğitim alan öğrencilerin yaş grubu 3 yaştan başlayıp 6 yaşa kadar ulaşmaktadır. Öğrenciler yaş gruplarına göre 20 kişilik sınıflarda eğitim almaktadır.
Özel Çamlıca İsabet Okulları Anaokulu 'nda deneyimli eğitimci kadrosunun yanında bir de psikolojik danışman bulunmaktadır. Psikolojik danışman veliler ile ayda bir toplantılar düzenleyip öğrenciler hakkında rapor bilgiler paylaşmakta ve ailelerin görüşlerini almaktadır. Özel Çamlıca İsabet Okulları Anaokulu'nda öğrencilere yemek hizmeti sunulması hususu ile hijyenik kurallara uygun bir adet yemekhane bulunmaktadır. Yemekhanede öğrencilerin sağlıklı beslenmeleri amacı ile yiyecekler organik olarak tercih edilmektedir. Ayrıca öğrencilere bir ay boyunca ne yemek çıkartılacağı ile ilgili her ay menü paylaşılmaktadır. Özel Çamlıca İsabet Okulları Anaokulu'nda açık oyun alanı ve kapalı oyun alanı mevcuttur. Oyun alanında öğrencilere paylaşım öğretilmektedir. Çocuklar paylaşımı eğlenerek öğrenmektedir.
Özel Çamlıca İsabet Okulları Anaokulu 'nun oyun alanlarında çocukların kendilerine zarar vermeyeceği nitelikte ve çocukların zihinsel gelişimlerine katkı sağlayacak ölçüde oyun araç gereçleri bulunmaktadır. Okulun güvenliği profesyonel bir firma tarafından sağlanmaktadır. Okula öğrencilerin ulaşımını sağlayan servis hizmeti bulunmaktadır. Kış dönemi eğitiminin yanı sıra okulda bir de yaz okulu hizmeti sunulmaktadır. Okulda dil eğitimi olarak İngilizce eğitimi verilmektedir. Özel Çamlıca İsabet Okulları Anaokulu, öğrencilerin sportif faaliyetlere alışkanlık kazanması ve yeteneklerini ön plana çıkarmak amacı ile konusunda uzman bir eğitimci eşliğinde jimnastik eğitimleri verilmektedir. Özel eğitimciler aracılığı ile çocukların sanata yatkınlığı ve yeteneklerinin keşfedilmesi için tiyatro eğitimi sunulmaktadır.
Özel Çamlıca İsabet Okulları Anaokulu 'nda bir de sosyal çevreye uyumluluğun amaçlandığı kulüpler bulunmaktadır. Bu kulüplerden satranç kulübü öğrencilerin zihinsel gelişmesine önemli katkıda bulunmaktadır. Gezi kulübü sayesinde öğrenciler öğretici gezilere götürülür. Okulda öğrencilere bir de değerler eğitimi verilmektedir. Değerler eğitimi ile öğrencilere yardımlaşmanın önemi, dürüstlük, sorumluluk, sevgi, hoşgörü, saygı, barış ve öz güven kazanmaları hususunda gerekli bilgi aktarımları gerçekleştirilir. Değerler eğitimi almış bir çocuğun tüm hayatı boyunca bu değerlere bağlı kalması amaçlanmaktadır.

Özel Çamlıca İsabet Okulları Anaokulu Soru - Cevap

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- Klasik Sistem

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Hayır

● Servis hizmeti kimler tarafından ve nasıl sağlanıyor?

- Bağımsız Taşıma Firması

● Güvenlik nasıl sağlanıyor?

- Güvenlik Görevlisi

- Kamera

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

Özel Çamlıca İsabet Okulları Anaokulu Sıkça Sorulan Sorular

 • Özel Çamlıca İsabet Okulları Anaokulu ortalama sınıf mevcutları kaçtır?
  20
 • Özel Çamlıca İsabet Okulları Anaokulu hangi saatlerde hizmet veriyor?
  Tam gün eğitim saatleri 08:00 - 17:00 şeklindedir.
 • Özel Çamlıca İsabet Okulları Anaokulu hangi yabancı dil imkanlarını sunuyor?
  Kurumda İngilizce dil eğitimi verilmektedir.
 • Özel Çamlıca İsabet Okulları Anaokulu yaş aralığı nedir?
  3-6
 • Özel Çamlıca İsabet Okulları Anaokulu yaz okulu hizmeti sunuyor mu?
  Kurumda yaz okulu hizmeti bulunmaktadır.
 • Özel Çamlıca İsabet Okulları Anaokulu psikolojik danışman bulunduruyor mu?
  Kurumda psikolojik danışman bulunmaktadır.

Özel Çamlıca İsabet Okulları Anaokulu Yorumları (6)

 • Okulumuz her yönüyle tam bir eğitim yuvası. Personelde samimiyet ve liyakat üst seviyede. Kesinlikle tavsiye ederim

 • Kızım okula hergün neşeyle gidiyor. Okulunu arkadaşlarını öğretmenlerini çok seviyor anlata anlata bitiremiyor. Öğretmenlerine güleryüzlü ve ilgili tavrı için çok teşekkür ediyoruz. Biz de okuldan son derece memnunuz. Rehberlik servisi kızımızın gelişiminde her daim takipçi oldu ve bizimle işbirliği halinde ilerledi.

 • FD

  Temiz, konforlu ve ferah sınıfları var fiziksel imkanları bakımından ilk görüşmeye gittiğimizde bizden tam puan aldı. Öğretmenleri ilgili ve güleryüzlü alanında da başarılılar. Bir anaokulunda aranacak en temel özelliklerden çoğu eksiksiz. Sosyal aktivitelerinin biraz zayıf kaldığını düşünüyorum bu alanda biraz daha çeşitlilik olabilir.

 • ED

  Okulda çocuklar temel derslerin yanında değerler eğitimi, özbakım gibi pek çok şeyi öğreniyorlar ve bunlar çok önemli bizim için. Çocukların sosyalleşebilmesi ve özgüvenlerinin artması için pek çok aktivite yapılmakta. Biz çok memnunuz.

 • Veli

  Kontenjanınızın verdiğiniz hizmet açısından düşünülmüş olması yanında değerler eğitimine önem vermeniz beni ikna etmeye yetti. Çocukların okulda doğru beslendiğine de inanıyorum.

 • Veli

  İlgi, alaka, güler yüz temizlik ve maneviyatı daha okula ilk girdiğimden beri hissettiğim değerlerden bir kaçıydı. Çok düşünmedim ondan sonra kararımı verirken.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Çamlıca İsabet Okulları Anaokulu İletişim Bilgileri

Kisikli Mah. Ferah Cad. No:1/2, Üsküdar/İstanbul
0 216 706 6895
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Harita
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum