fb
Özel Çamlıca Lale Bahçesi Anaokulu

Özel Çamlıca Lale Bahçesi Anaokulu

0 216 706 6895
Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • google+ share
 • mail share
Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 20
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/17:00
Ücretsiz Eğitim Danışmanı

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

İdeal okulu seçmek için okulları tek tek gezmeye vaktin yoksa, ücretsiz eğitim danışmanlarımız kriterlerine en uygun 5 okulun seni arayıp bilgi vermesini sağlasın.

Hemen Başla

Özel Çamlıca Lale Bahçesi Anaokulu Hakkında

İstanbul’un Üsküdar ilçesinde 2011-2012 eğitim ve öğretim yılında Özel Çamlıca Lale Bahçesi Anaokulu olarak eğitim hizmeti vermeye başlamıştır. Okul 2 katlı olup, 60 adet öğrenci kontenjanına sahiptir. Okulda eğitim alan öğrencilerin yaş grubu 3 yaştan başlayıp 6 yaşa kadar ulaşmaktadır. Öğrenciler yaş gruplarına göre 20 kişilik sınıflarda eğitim almaktadır.
Özel Çamlıca Lale Bahçesi Anaokulu 'nda deneyimli eğitimci kadrosunun yanında bir de psikolojik danışman bulunmaktadır. Psikolojik danışman veliler ile ayda bir toplantılar düzenleyip öğrenciler hakkında rapor bilgiler paylaşmakta ve ailelerin görüşlerini almaktadır. Lale Bahçesi Anaokulu'nda öğrencilere yemek hizmeti sunulması hususu ile hijyenik kurallara uygun bir adet yemekhane bulunmaktadır. Yemekhanede öğrencilerin sağlıklı beslenmeleri amacı ile yiyecekler organik olarak tercih edilmektedir. Ayrıca öğrencilere bir ay boyunca ne yemek çıkartılacağı ile ilgili her ay menü paylaşılmaktadır. Lale Bahçesi Anaokulu'nda açık oyun alanı ve kapalı oyun alanı mevcuttur. Oyun alanında öğrencilere paylaşım öğretilmektedir. Çocuklar paylaşımı eğlenerek öğrenmektedir.
Özel Çamlıca Lale Bahçesi Anaokulu 'nun oyun alanlarında çocukların kendilerine zarar vermeyeceği nitelikte ve çocukların zihinsel gelişimlerine katkı sağlayacak ölçüde oyun araç gereçleri bulunmaktadır. Okulun güvenliği profesyonel bir firma tarafından sağlanmaktadır. Okula öğrencilerin ulaşımını sağlayan servis hizmeti bulunmaktadır. Kış dönemi eğitiminin yanı sıra okulda bir de yaz okulu hizmeti sunulmaktadır. Okulda dil eğitimi olarak İngilizce eğitimi verilmektedir. Lale Bahçesi Anaokulu, öğrencilerin sportif faaliyetlere alışkanlık kazanması ve yeteneklerini ön plana çıkarmak amacı ile konusunda uzman bir eğitimci eşliğinde jimnastik eğitimleri verilmektedir. Özel eğitimciler aracılığı ile çocukların sanata yatkınlığı ve yeteneklerinin keşfedilmesi için tiyatro eğitimi sunulmaktadır.
Özel Çamlıca Lale Bahçesi Anaokulu 'nda bir de sosyal çevreye uyumluluğun amaçlandığı kulüpler bulunmaktadır. Bu kulüplerden satranç kulübü öğrencilerin zihinsel gelişmesine önemli katkıda bulunmaktadır. Gezi kulübü sayesinde öğrenciler öğretici gezilere götürülür. Okulda öğrencilere bir de değerler eğitimi verilmektedir. Değerler eğitimi ile öğrencilere yardımlaşmanın önemi, dürüstlük, sorumluluk, sevgi, hoşgörü, saygı, barış ve öz güven kazanmaları hususunda gerekli bilgi aktarımları gerçekleştirilir. Değerler eğitimi almış bir çocuğun tüm hayatı boyunca bu değerlere bağlı kalması amaçlanmaktadır.

Fiziksel İmkanlar

Yemekhane
Sanat Atölyesi
Müzik Odası
Oyun Alanı
Revir
Bahçe

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Yaz Okulu
Servis
Organik Beslenme
Oyun Grubu

Dil Olanakları

İngilizce

Sportif

Jimnastik
Beden Eğitimi

Sanatsal

Dekoratif Sanatlar
Drama
Görsel Sanatlar
Tiyatro
El Sanatları
Ebru

Kulüpler

Satranç
Müzik Kulübü
Gezi Kulübü
Akıl ve Zeka Oyunları
Değerler Eğitimi

Yorumlar

 • E. Ç.

  Kızım okula hergün neşeyle gidiyor. Okulunu arkadaşlarını öğretmenlerini çok seviyor anlata anlata bitiremiyor. Öğretmenlerine güleryüzlü ve ilgili tavrı için çok teşekkür ediyoruz. Biz de okuldan son derece memnunuz. Rehberlik servisi kızımızın gelişiminde her daim takipçi oldu ve bizimle işbirliği halinde ilerledi.

 • F. D.

  Temiz, konforlu ve ferah sınıfları var fiziksel imkanları bakımından ilk görüşmeye gittiğimizde bizden tam puan aldı. Öğretmenleri ilgili ve güleryüzlü alanında da başarılılar. Bir anaokulunda aranacak en temel özelliklerden çoğu eksiksiz. Sosyal aktivitelerinin biraz zayıf kaldığını düşünüyorum bu alanda biraz daha çeşitlilik olabilir.

 • E. D.

  Okulda çocuklar temel derslerin yanında değerler eğitimi, özbakım gibi pek çok şeyi öğreniyorlar ve bunlar çok önemli bizim için. Çocukların sosyalleşebilmesi ve özgüvenlerinin artması için pek çok aktivite yapılmakta. Biz çok memnunuz.

 • Veli

  Kontenjanınızın verdiğiniz hizmet açısından düşünülmüş olması yanında değerler eğitimine önem vermeniz beni ikna etmeye yetti. Çocukların okulda doğru beslendiğine de inanıyorum.

 • Veli

  İlgi, alaka, güler yüz temizlik ve maneviyatı daha okula ilk girdiğimden beri hissettiğim değerlerden bir kaçıydı. Çok düşünmedim ondan sonra kararımı verirken.

"Özel Çamlıca Lale Bahçesi Anaokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Çamlıca Lale Bahçesi Anaokulu İletişim Bilgileri

Kisikli Mh. Ferah Cad. 55/1-2 Üsküdar/istanbul
0 216 706 6895
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Bölgede Öne Çıkan Okullar
Özel Üsküdar Üçpınar Anaokulu Özel Okul
Özel Üsküdar Üçpınar Anaokulu

Krese basladigimizdan bu yana cocuğumun kisisel beceri gelisimini ve manevi gelisimini çok net gorebiliyorum .Ogretmenle...

Özel Atlıkarınca Çocuk Evi Özel Okul
Özel Atlıkarınca Çocuk Evi

Bölgede büyüklüğü ve ekipman çeşitliliği ile bize göre rakipsiz olan okulumuz. Biz severek kayıt olduk ve devam ettik kı...

Özel Düşlerevi Anaokulu Özel Okul
Özel Düşlerevi Anaokulu

Okulda en önemli nokta 5 gün tecrübeli bir psikolojik danışmanın bulunması.Eğitimi ve profesyonel bakış açısı hemen hiss...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum