fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Çengelköy Akrida Okulları Anaokulu

Özel Çengelköy Akrida Okulları Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-5
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 20
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:00/19:00

Özel Çengelköy Akrida Okulları Anaokulu Hakkında

İstanbul, Üsküdar ilçesinde merkezi konumu kolay ulaşımı ile sizlere hizmet veren Özel Çengelköy Akrida Okulları Anaokulu, kendisine ait üç katlı binası ve bahçesi ile büyük bir alana sahiptir. Okulun geniş alanı ve bahçesi, çocukların özgürce hareket etmelerine olanak sağlamaktadır. Okul içerisindeki oyun ve etkinlik alanlarının yanında çocukların güzel vakit geçirebilecekleri bahçe oyun alanı da bulunmaktadır. Aynı zamanda bahçe içerisinde, ekoloji etkinliklerinin yapıldığı, çocukların toprakla, çiçeklerle uğraşabildikleri bir bölüm bulunmaktadır. Okulda öğretmenler çocuklarla birlikte satranç, binicilik, hobi ve hayvanat bahçesi etkinlikleri yapmaktadır. İç ve dış yapısı, yerleşimi çocukların konforunu ön planda tutacak şekilde tasarlanmıştır. Özel Çengelköy Akrida Okulları Anaokulu 'nun hem iç hem de dış alanlarının tamamında hijyen koşullarına maksimum düzeyde önem verilmekte, sağlıklı bir ortamda çocuklara eğitim ve eğlenceli etkinlikler yaptırılmaktadır. Çocukların psikolojik yönden gelişimlerinin de önemsendiği okulda, alanında uzman bir psikolojik danışman hizmet vermektedir. Aileler ile belli aralıklarla çocuklar hakkında paylaşımlarda bulunan psikolojik danışman, çocukların hem okulda hem de evde doğru bir şekilde yönlendirilmesi için çalışmaktadır. Okulun kendi içerisinde güvenliği bulunmaktadır. İhtiyacınız olması durumunda okulun servis hizmetinden de yararlanabilirsiniz. Bilinçli şoför ve yardımcı öğretmen eşliğinde yolculuk yapan çocukların güvenle yolculuk yapmaları için her türlü önlem itina ile alınmış durumdadır. Servislerin periyodik bakımlarının yapılması konusunda da oldukça hassas davranmaktadır. Özel Çengelköy Akrida Okulları Anaokulu 'nda çocuklarınız yardımcı öğretmenlerinin eşliğinde sizlerden alınır ve yine sizlere güvenli bir şekilde itina ile teslim edilir. Anaokulunun temelini oluşturan ilkokula hazırlık branş derslerinin bulunduğu okulda, yabancı dil olarak İngilizce eğitimi verilmektedir. Uzmanlar tarafından hazırlanmış etkinlik ve ders programları çocukların eğlenerek öğrenmelerini sağlayacak özellikleri taşımaktadır. Özellikle İngilizce öğreniminde görsel pratik olarak dilin kullanımının sağlandığı etkinlikler sayesinde çocukların kolaylıkla ve kalıcı bir şekilde İngilizce öğrenmeleri sağlanmaktadır. Çocukların zeka gelişimleri ve pratik çözüm üretme yeteneklerini geliştirmeye yardımcı olan akıl ve zeka oyunları kulübü etkinlikleri, onların hem eğlenceli vakit geçirmelerini sağlamakta, hem de zihinlerini canlı tutmaktadır. Kas ve beden gelişimleri için yapılan oyunlu, eğlenceli etkinlikler içerisinde yer alan ekoloji etkinliği, onların bu yaşlardan itibaren doğa ile iç içe olmalarına olanak sağlamaktadır.

Yorumlar (6)

 • Cy

  İşini bilen güleryüzlü bir ekip hepsine ayrı ayrı teşekkür ederiz.işini bilmek ve uygulamak her konuda veliye ve öğrenciye destek olunması bakımından çok değerli bir ekip anlayışı ile hizmet verilen okulumuzu herkese tavsiye ederiz.

 • SE

  Çengelköy'deki en iyi anaokulu olabilir sunduğu imkanlar, çalışanları bakımından oldukça başarılı. Ders çeşitliliği fazla , çalışanlar alanında uzman, fiziksel imkanları eksiksiz diyebilirim. Çocuğumuz için Akrida'yı seçtik ve pişman olmadık.

 • ŞC

  Okulun yeşillikler içinde olması çok güzel ayrıca kendisine ait havuzu var çoğu anaokulunda başka yerlere götürüyorlar yüzme dersi için ya da hiç götürmüyorlar. Küçük de bir hayvanat bahçesi var çocuklar doğayla iç içeler İstanbul gibi bir şekilde böyle bir anaokulu çok büyük bir avantaj.

 • RA

  Okulda yaşayarak öğrenme yöntemi benimsenmiş ve ben de bir veli olarak görüyorum ki kızımda gerçekten çok işe yarıyor. Ayrıca uzman psikologları çocuklarımızın gelişiminde her daim ilgililer. Olanakları bakımından çoğu anaokulundan daha başarılı buluyorum.

 • EY

  Okulda İngilizce dersleri yabancı öğretmenler eşliğinde işleniyor ve oyunlar oynayarak hem eğlenip hem İngilizcenin temelleri atılması sağlanıyor. Çocuğumuzun eğitim hayatı boyunca ve daha sonrasında da İngilizceyle bağı kopmayacağı için şimdiden öğrenmesi ve sevmesi çok büyük avantaj.

 • Veli

  tüm çalışanlarıyla mükemmel bir kurumdur. Şiddetle tavsiye edilir

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Çengelköy Akrida Okulları Anaokulu İletişim Bilgileri

Bahçelievler Mah. Çamlıktepe Cad. Çanakçı Sok.no:14, Üsküdar/istanbul
0 216 706 6889
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum