fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Akrida Okulları

Akrida Okullarının size en yakın şubesini keşfedin. Okul fiyatlarına, erken kayıt imkanlarına ve daha birçok bilgiye tek bir sayfa üzerinden kolayca ulaşın.

Akrida Okulları'ndan Eğitime Bakış

Akrida Okulları, öğrencilerine seçkin bir eğitim vermeyi, dinamik ve enerjik yapısıyla eğitimde değişikliğin lideri olmayı amaçlamaktadır. Sevgi ve saygının önemini bilen, toplumsal değerlerin yanında evrensel değerlere de farkındalığı yüksek olan, öz güvenli öğrenciler yetiştirmektedir. Geçmişle geleceği harmanlayıp çağın koşullarına uygun bir eğitim yaklaşımı sergilemektedir.

Akrida Okulları'nda, soyut ve somut kaynakları kullanarak öğrencileri ilgi alanlarına yönlendirmektedir. Birçok spor, akıl oyunları, müzik, sanat ve mutfak atölyesiyle öğrenciler hem fiziksel hem zihinsel olarak gelişmektedir. Kurumda havuz bulunmakta, öğrenciler futbol, voleybol, yoga ve jimnastiğin yanında yüzme sporunu da yapabilmektedir. Akrida Anaokulları, zeka oyunları etkinlikleriyle birlikte öğrencilerin analitik zekaları, hızlı düşünme ve karar verme özellikleri, hayal güçlerini kullanmaları güçlenmektedir. Atık materyalleri kullanarak yapılan tasarım atölyelerinde ise öğrenciler tüketmekten çok üretmenin ön planda olduğu bir etkinlik yapmaktadır. Öğrencilere doğayla iç içe olma fırsatı sunulmaktadır.

Akrida Okulları Anaokulları'nda botanik bahçede öğrenciler gerilimden uzak, rahat ve hayal güçleriyle baş başa bir şekilde vakit geçirmektedir. "Bu Hayvanlar Bir Alem" derslerinde ise öğrenciler hayvanlarla tanışıp, eğlenceli etkinlikler yapmaktadır. Akrida Okulları bilime çok değer verdiğinden dolayı öğrencilerinin de bilimde ilerleyebilmeleri için fen ve doğa etkinliklerinde birçok deney yapılmaktadır. Alanında deneyimli öğretmenler tarafından öğrencilere 2 yaşından itibaren tam zamanlı İngilizce eğitim verilmektedir. Evrensel dile yatkınlığın erken yaşta oluşturulması, öğrencilerin geleceklerinde büyük bir rol oynamaktadır.

Akrida Okulları renkli ve iç açıcı binalarıyla öğrencilerine ferah ve canlı bir eğitim-öğretim yuvası sunmaktadır. Öğrenciler, okul bahçesinde yeşilliklerin arasında arkadaşlarıyla parkta oynamakta, açık havanın ve doğanın tadını çıkarmaktır. Kurumda bulunan psikolojik danışman sayesinde öğrenciler bir sıkıntı yaşadıklarında, güvende hissettikleri danışmanlarıyla beraber sorunlarını çözmeyi ve kendilerini ifade etmeyi öğrenmektedir. Yaz okulu bulunmakta, eğitim tüm yıl boyu devam etmektedir. Hem okul yönetimi hem öğretmenler öğrencilerin kişisel ve çevresel hijyenlerine dikkat etmekte ve bu konuda öğrencilere gerekli eğitimi vermektedir. Öğrencilerin organik ve dengeli beslenmeleri ve sağlıklı bir şekilde büyümeleri Akrida Okulları için oldukça önem taşımaktadır. Servis imkanı bulunmakta, çevre mahallelerdeki öğrenciler kuruma güvenli bir şekilde getirilip götürülmektedir.

Akrida Okulları Tanıtım Videosu
Akrida Okulları İndirimleri
Akrida Okulları Yorumları
Devamını Gör
Akrida Okulları'ndan Eğitime Bakış
Akrida Okulları Tanıtım Videosu
Akrida Okulları Galeriler
Akrida Okulları İndirimleri
Akrida Okulları Yorumları

Akrida Okulları Kampüsleri

Akrida Okulları kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Başakşehir Akrida Okulları Anaokulu Kampüsü
İstanbul / Başakşehir
comment-icon 104 Yorum announcement-icon 6 Duyuru
%20 İndirim
Sultanbeyli Akrida Okulları Anaokulu Kampüsü
İstanbul / Sultanbeyli
comment-icon 10 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
%20 İndirim
Atakent Akrida Okulları Anaokulu Kampüsü
İstanbul / Ümraniye
comment-icon 23 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
%20 İndirim
Çengelköy Akrida Okulları Anaokulu Kampüsü
İstanbul / Üsküdar
comment-icon 7 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
%20 İndirim
Çamlıca Akrida Okulları Anaokulu Kampüsü
İstanbul / Üsküdar
comment-icon 5 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
%20 İndirim
Esenyurt Akrida Okulları Anaokulu Kampüsü
İstanbul / Esenyurt
comment-icon 19 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
%20 İndirim
Nilüfer Akrida Anaokulu Kampüsü
Bursa / Nilüfer
comment-icon 31 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
%20 İndirim
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Akrida Okulları için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum