fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Çiçekli Bahçe Anaokulu

Özel Çiçekli Bahçe Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/17:00

Özel Çiçekli Bahçe Anaokulu Hakkında

3 ile 6 yaş arasındaki çocuklara eğitim veren Özel Çiçekli Bahçe Anaokulu İstanbul Sarıyer'de bulunmaktadır. Anaokulu sevgi ve güvenin adresiyiz sloganıyla eğitime devam etmektedir. Çocuğun yuvaya başlaması hem aile hem de çocuk için çok önemli bir ilk adımdır görüşünü savunan Özel Çiçekli Bahçe Anaokulu 'nda erken yaşta eğitime önem veriliyor. Anaokulunda çocukların psikomotor, bilişsel, sosyal, dilsel gelişim alanlarına destek olunmaktadır. Kurumda çocukların öz bakım becerilerini geliştirmelerine, karşılaştıkları sorunların üstesinden gelebilmelerine, özdenetime sahip olabilmelerine, araştırmacı, sorgulayan bireyler olabilmelerine çalışılmaktadır. Anaokulu 08.00 ile 17.00 saatleri arasında eğitim vermektedir. Özel Çiçekli Bahçe Anaokulu 'nda bulunan psikolojik danışman öğrencilere ve velilere seminerler vermektedir. Anaokulunda sabah kahvaltısı, öğle yemeği, ikindi kahvaltısı olmak üzere 3 öğün yemek verilmekte, yemekler kurumda kendi mutfaklarında pişmektedir. Kurum Milli Eğitim Bakanlığının belirlediği resmi tatiller, dini bayramlar ve zorunlu tatiller dışında 12 ay hizmet vermektedir. Anaokulu psikolog ve aile iletişiminin okul başarısını etkilediğini savunur. Psikologlar ailelere çocukların gelişimleri hakkında hizmet vermektedir. Anaokulu oldukça büyük bir bahçe ve 2 katlı bir binaya sahiptir. Özel Çiçekli Bahçe Anaokulu 'na ait yemekhanede yemekler uzman aşçılar tarafından hazırlanmaktadır. Bilgisayar laboratuvarı bulunan kurumda teknoloji kullanımına ve teknoloji alanda gelişime önem verilmektedir. Anaokulunda oldukça büyük oyun alanları mevcuttur. Oyun alanlarında kullanılan malzemeler sağlıklı olup, kaliteli oyuncaklar, ahşap sandalye ve masalar tercih edilmiştir. Kurumda etkinlik sınıflarında bulunan oyuncaklar yaş gruplarına göre ayrılmış olup büyük ve küçük ince motor becerilerini geliştirmek üzere tercih edilmektedir. Anaokulu bahçesinde hem eğlendirici hem de eğitici onlarca oyuncak bulunmaktadır. Kurumda uyku odası bulunmaktadır. Kurumda revir bulunmaktadır. Revirde çocuklara acil müdahale, ani kazalar sonucu ilk yardımlar yapılmaktadır. Kurumda ecza dolapları ve ilk yardım malzemeleri de bulunmaktadır. Kurumun rehberlik, servis, yaz okulu ve güvenlik hizmetleri mevcuttur. Özel Çiçekli Bahçe Anaokulu 'nda çocuklara İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Kurumda bale, tiyatro, drama ve dans eğitimleri verilmektedir. Satranç kulübü bulunan anaokulunda çocukların stratejik düşünme becerileri kazanmaları hedeflenmiştir. Kurumda geziler gezi kulübü tarafından yapılmakta, görerek daha etkili yaşantılar elde edilmektedir. Müzik kulübü bulunan anaokulunda ritim duygusu ve müzik kulağı çalışmaları yapılmaktadır.

Yorumlar (4)

 • EO

  O BÖLGENİN EN İYİ OKULU.OKUL YÖNETİCİLERİ TÜM ÖĞRENCİLERE KENDİ ÇOCUKLARI GİBİ DAVRANIYOR.ÖĞRETMENLERDE HER ÖĞRENCİSİYLE AYRI İLGİLENİYOR VE İŞLERİNİ SEVEREK YAPIYOR.

 • ŞA

  Çocuğumu iki yıl bu okula gönderdim yine olsa yine bu okulu seçerdim verilen hizmetler eğitim kalitesi, fiziksel imkanları, rehberlik birimi her alanda en iyisini yapmaya çalışıyorlar ve yapıyorlar da.

 • Yaz okulu uygulamaları da var yoğun çalışan veliler olduğumuz için bu uygulama çok iyi bizim için çocuğum okulunu çok sevdiği için de bizim için çok avantyajlı. Verilen eğitim dört dörtlük diyebilirim Okul binası da çook büyük olmasa da eksiksiz donanımlara sahip

 • GA

  Rengarenk cıvıl cıvıl bir okul oyun grubu da var okulda. Fiziksel imkanları eksiksiz diyebilirim havuzu, oyuncakları çocukların okulda eğlenmesi ve eğlenirken öğrenmesi için her şey mevcut. Öğretmenleri çok ilgili çok memnunuz herkese tavsiye ederim

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Çiçekli Bahçe Anaokulu İletişim Bilgileri

Maden Mah. Kilyos Cad. Gediz Sok. No:14 Sariyer/istanbul
0 212 963 2083
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum