fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Çok Gülücük Anaokulu

Özel Çok Gülücük Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 12
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/18:30
Sabahçı: 07:30/12:00
Öğlenci: 12:00/18:30

Özel Çok Gülücük Anaokulu Hakkında

İstanbul da bulunan Özel Çok Gülücük Anaokulu 2 ile 6 yaş aralığındaki çocuklara Başakşehir de eğitim vermektedir. Kurum öğretmenleri ve yöneticileri bilgiyi ezberlemekten çok bilgiye ulaşmayı, bilgiyi üreten, kullanabilen, kişilikli, kültürel ve evrensel değerleri kazanma yolunda gelişim gösteren, akılcı, çevresiyle etkili iletişim kuran, bilimsel, mantıklı düşünme becerisine ve üretici düşünceye sahip, araştırmacı, başkalarına ve kendine değer veren kişiler yetiştirmeyi hedefliyor. Kurum hayatı oyun oynarken yaşayarak öğreten, ortamlar hazırlarken etkinliğin merkezine çocuğu koyan, bilişsel gelişim kurallarına göre bilgi veren, keşfedilen becerileri geliştirmeye yardımcı olan, bu doğrultuda aileyi yönlendiren eğitim merkezidir. Okul kendi ayaklarının üzerinde durabilen, kendine güvenen, çevresine duyarlı, değişen ve gelişen dünya, ülke şartlarına uyum sağlayabilecek orijinal ve esnek düşünce yapısına sahip, üretici bireyler yetiştirebilmek için ahlak duygusuna bağlı olarak ahlaki eğitimin önemini kavramış bireyler yetiştirmeyi hedefliyor. Milli, manevi değerlere sahip, örnek insanlar yetiştirmek kurumun en büyük hedefidir. Özel Çok Gülücük Anaokulu okul öncesi dönemden değerler eğitimine kadar, girmiş olduğu yarışmalarla çok özel dereceler almış, ikisi bir arada eğitim metoduyla başarılar kazanmıştır. Anaokulu mezun ettiği öğrencilerle ilişkisini kesmeyen, gelişim süreçlerini gözlemleyen, verdiği eğitimin olumlu, olumsuz yönlerini araştıran bir kurumdur. Kurumda özveri, güven, sevgi, saygı hakimdir. Anaokulunda değerler eğitimi, akıl oyunları atölyesi, proje tabanlı öğrenme, İngilizce dil eğitimi, okuma ve yazmaya hazırlık eğitimi uygulanmaktadır. Anaokulunda aile katılımı önemlidir. Çocukların zihin, beden, duygu gelişimi ve iyi alışkanlıklar edinilmesi sağlanmaktadır. Çocukların Türkçeyi güzel ve doğru konuşmaları sağlanmaktadır. Çocuklara verilen değerler eğitiminde dürüstlük, sorumluluk, yardımlaşma, sevgi, barış, hoşgörü, kendine ve başkalarına saygı, özgüven duygularını kazanmaları sağlanır. Sanatsal etkinlikler, orff-ritim etkinlikleri, denge ve hareket etkinlikleri, fen ve doğa etkinlikleri, drama etkinlikleri, seramik, oyun, Türkçe dil etkinlikleri yapılmaktadır. Etkinlik köşelerinde ise; evcilik, kukla, kitap, müzik, fen ve doğa, blok ve lego, sanat, masa oyuncakları, eğitici oyuncaklar köşeleri bulunmaktadır. Özel Çok Gülücük Anaokul 'nda yıl boyunca psikolojik danışman ve eğiticiler, çeşitli eğitimlerde anne ve babalarla bir araya gelmektedir. Kurumda tüm öğrenciler aşıları tam olarak ve gaita tahlili yaptırılarak kayıt olurlar. Okula ulaşım servislerle, servis hostesleri gözetiminde sağlanır.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nedir?

- Montessori Eğitimi

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

Yorumlar (12)

 • SA

  Kurumun kurucu müdürünün kuruma, eğitime ve öğretmenlerine kattığı enerjisi ile başlıyor çocuklarımız güne. Diğer anaokullarında gördüğüm resmiyet burada olmadığından oğlum okulun ilk gününden bana anne sen eve git demesine hatta hafta sonu neden okula gitmiyoruz demesine sebep oldu. Yollarımız hep size çıkıyor Gülücük ailesi. Yiğit sizi çok seviyor :)

 • Ha

  Güvenilir,temiz,güler yüzlü egitimcileriyle ilk okulumuz olarak biz cok sevdik tavsiye edeceğim bir kurum iyi ki varsınız.

 • BS

  Bilgi, tecrübe, güven ve sevginin harmanlandığı minik yavrularımızı kendi yavruları gibi görüp şefkatle kucaklayan, ahlaki değerleri, ingilizceyi ve diğer temel eğitimleri sahip oldukları bilgileri özenle öğretmeleri ve benim için zor bir dönem olan tuvalet eğitimini öğretmenimizin devreye girmesiyle çok daha kolay bir şekilde öğrenmiş olması, çocuğumun okuldan gelip bir sonraki gün için tekrar heyecanla okulunu sorması sabah olunca da severek gitmesi ve daha sayamayacağım birçok güzelliklerle dolu olması. İyi ki Çok Gülücük Anaokulu..

 • Ys

  Çok Gülücük Ailesi, iyi ki sizi tanımış iyi ki tanışmışız. Sempatik, ilgi ve alaka, eğitim ahlakı, içinde bitmeyen enerji ve en önemlisi de vicdanlı eğitim ve idari kadro. Gözümüz arkada kalmadan profesyonel ellere teslim ettiğim kızım koşarak gidiyor. Teşekkürler

 • EA

  Başakşehirdeki anaokullarının en iyisi. İşini hakkı ile yapan Kurum sahibesi Büşra Hanıma teşekkür ediyorum. Güler yüzlülüğü ve samimiyeti ile zaten tüm kafadaki soru işaretlerini olumsuzlukları ortadan kaldırıyor. Kurumun çocuğuma öğrettiği şeyler ise pahabiçilemez. İyi ki Çok Gülücük ile tanıştık. Çocuklarımızın bir gülücüğü için herşeyi yapabilecek maddiyata önem vermeyen Başakşehirde tek kurum. Teşekkürler Çok Gülücük Ekibi.. ❤️

 • Bir anaokulunun çok üstünde bir hizmet sunduğunuz için, çocuklarımızın ve dolayısıyla bizim yüzümüzü güldürdüğünüz için, yavrularımızın tertemiz beyinlerini geliştirdiğiniz; vicdanlı saygılı, merhametli ve anlayışlı bireyler yetiştirmemize katlı sağladığınız için.. Ve daha sayamadığım bir çok şey için çok teşekkürler :)

 • LC

  Çocuğum okuldan önce paylaşımsız bir çocuktu. Haliyle yuvada arkadaşları oldukça daha çok paylaşmayı bilir oldu. Tabi öğretmenlerinin kontrolü altında, yönlendirmesiyle bu çok daha iyi oluyor. Teşekkürler emeği geçen herkese...

 • TN

  Şimdiye kadar hiç bir problem yaşamadık. Başta tereddüt ettik. Sonuçta ilk kez bizden ayrılacaktı. Görünen o ki orada çok mutlu. Diğer velilerden de görüş aldık. Ortak kanımız, öğretmenlerin velilerle irtibat halinde kalması.

 • HS

  Hem evimize yakın hem çok memnun kaldığımız bir yuva. Zaten artık ikinci evimiz. Ahlaki değerlere özellikle önem veriyorlar. İlkokula kadar sizlerleyiz nasipse.

 • Veli

  Çocuklarımıza terbiyenin en güzelini yüreklerinden gelerek veren insanların olması içimizi rahatlatıyor. Buradaki öğretmenlerimiz gerçekten de geleceğe ahlaklı, imanlı, bilinçli bireyler yetiştirmeye çalışan insanlar. Sizi tanıdığım için kendimi şanslı hissediyorum.

 • Veli

  Bir arkadaşımın vesilesi ile tanıştım sizlerle. Maneviyatı hem öğrenip hem yaşayabileceği bir yer arıyordum ve iyi ki de tavsiyelere uymuşum. Aileden sonra temel eğitimlerini çok güzel veriyorsunuz. İyi ki varsınız.

 • Veli

  Bu anaokulunda çocuklara ahlakı,imanı en iyi şekilde öğreten idealist öğretmenler mevcut olması bizim için tercih sebebi idi. Aileden sonra en önemli eğitim yuvası olma özelliğini başarılı bir şekilde yerine getirebilen kendini sürekli geliştiren bir okul bizim gözlemlediklerimiz.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Çok Gülücük Anaokulu İletişim Bilgileri

Başakşehir 4. Etap 1. Kisim, İnsak Sokak, V3-22, Başakşehir/istanbul
0 212 963 2073
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum