fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Lütfen Bekleyin...

Doğrulanmış Profil
Özel Dragos Mini Renk Anaokulu

Özel Dragos Mini Renk Anaokulu verified

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 10
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/18:30
Sabahçı: 08:30/13:00
Öğlenci: 14:00/18:30

Özel Dragos Mini Renk Anaokulu Hakkında

DRAGOS MİNİ RENK ANAOKULU
HAKKIMIZDA
2018 Yılı itibariyle MEB Özel Dragos Mini Renk Anaokulu eğitim – öğretime başlamıştır. İstanbul/Dragos ilçesinde yer alan anaokulumuz 24-72 ay arası çocuklara hizmet veren bir kurumdur. Atatürk ilke ve düşüncelerini benimsemiş anaokulumuz ”Çatımız Gökyüzü” ilkemizle çocuklarımızın bahçede zaman geçirmesini okul içi ve dışı etkinlikleri, sosyal faaliyetleri, çocuklarımızın gündelik hayatına ekledik.Çocukların gelişim dönemleri kadar kişisel ihtiyaçlarını da göz önünde bulunduruyoruz. , bireysel farklılıkları göz ardı etmeden eğitim programlarımızı belirliyor ve uyguluyoruz. Her çocuk özeldir.
Faklılıklar
Özel Dragos Mini Renk Anaokulu'nda önceliğimiz sağlık ve Hijyen.. Okulumuz beyaz bayrak almış bir okuldur.Eğitim kadromuz ilk yardım sertifikasına sahiptir.Çocuklarımızın temiz ve hijyenik ortamlarda eğlenirken öğrenmesi hedeflerimizden biridir.. Ayrıca ozon sistemimiz ile havayı dezenfekte ederek hastalıkların hava yolu ile bulaşmasını büyük ölçüde engellemiş bulunmaktayız.
Tüm eğitim kadromuz eğitim-öğretim yılı başlamadan hizmet içi eğitimlerden geçmektedir. Eğitim sürecimizin başladığı ilk gün itibari ile pedagog ve öğretmenlerimiz çocuklarımızı her ortamda gözlemler. Bu değerlendirmeler, siz değerli velilerimize sözlü ve yazılı olarak sunulur. Okulumuzda tam zamanlı alanında uzman psikologlarımız vardır.
ANNE BABA EĞİTİMİ
Yıl içinde ebeveynlerle çocuklarının bireysel gelişimleri ile ilgili bilgi paylaşılır. Psikolojik danışmanımız ebeveynlere çocukları ile iletişimde benimsemeleri gereken tutum ve yaklaşımlar ile evlerinde çocukları için nasıl bir ortam yaratmaları gerektiği konusunda destek vermektedir.. Bunun yanı sıra aileler, çocukları ile iletişimlerinin güçlenmesini sağlamak amacıyla iletişim uzmanları tarafından verilen seminerlere ücretsiz katılabilirler.
Fiziksel olanaklar
Özel Dragos Mini Renk Anaokulu gün içinde düzenli havalandırılmaktadır. Periyodik olarak buharlı dezenfektasyon yapılmaktadır. Acil durumlara karşı 2 ayda bir tatbikatlarımız yapılmaktadır.
Okulumuzda yaparak ve yaşayarak öğrenmeyi benimsediğimiz sistemde bahçe kullanımıyla birlikte çocukların bilişsel ve sosyal gelişimini doğayla iç içe olarak destekliyoruz. Okulumuzda hem ekolojik bahçemiz hem hayvanlarımızla çocuklarımıza doğa ve çevre sevgisi aşılamaktayız.
Yabancı dil olanakları
Özel Dragos Mini Renk Anaokulu 2022-2023 Eğitim ve Öğretim yılı itibariyle Oxford Universitsy Press ile işbirliği yaparak, Early Years Foundation Stage (Erken Yıllar Temel Aşaması) eğitim modelini uygulamaktadır. sınıf içinde hikâyelerin kullanılarak yabancı dil öğretimini yaşamın doğal bir parçası haline getirmeyi amaçlamaktadır. Sınıf içinde ve aynı zamanda okul içinde İngilizce konuşarak okul öncesi öğrencilerine doğal ortamda o dile maruz bırakarak, sadece dil edinimi değil bunun yanında dil öğrenme becerilerini de geliştirmeyi sağlamaktadır. A
ktiviteler ve etkinlikler
Reggio Emilia sistemini benimsedik çünkü; bu sistem çocuğu kendi yapısına saygı duyarak, kendi hızında ilerlemesine izin vererek , zorlamadan eğitim vermeyi hedefler.
GEMS programını temel aldık çünkü; fen ve matematik çalışmalarını daha keyifli hale getirmeyi, yaratıcı çalışmalar yapmayı, hayal gücünü ve strateji geliştirme becerilerini desteklemeyi hedeflemekteyiz.
Waldorf eğitim yaklaşımı temel aldık çünkü , Çocuğun ilk yedi yılında Waldorf pedagojisindeki temel ilke taklittir. Çocukların sosyal, duygusal, ruhsal, ahlaki, fiziksel ve zihinsel açılardan dengeli bir biçimde ve çok yönlü olarak gelişebilmesini amaçlar.
Montessori eğitim yaklaşımını benimsedik çünkü; çocukların kendi yönettikleri etkinlikleri, yaşayarak öğrenmeyi ve işbirliğine dayalı oyunu temel alan bir eğitim sistemidir. Çocuklar, Montessori eğitiminde, kendi öğrenimleri için yaratıcı seçimler yaparken, sınıf ve öğretmen ise yaşlarına uygun faaliyetler sunarak süreci yönlendirir.
Branşlarımız;
İngilizce
Müzik ve Ritim
Yaratıcı Drama
Beden Eğitimi (cimnastik)
Eğlenceli Bilim
Singapur Matematik
Masal Atölyesi
Eğitim programlarımızda yer alan branş derslerimizdir.
MİNİ RENK OKULLARI
DRAGOS MİNİ RENK ANAOKULU
“ÇATIMIZ GÖKYÜZÜ”

Duyurular ve Etkinlikler

Özel Dragos Mini Renk Anaokulu Soru - Cevap

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- Çoklu Zeka Modeli

- MEB Odaklı Eğitim

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

● Oyuncaklar ağırlıklı olarak hangi materyallerden yapılmış?

- Ahşap

● Branş derslerini kimler veriyor?

- Alanında Eğitimli Branş Öğretmenleri

● Servis hizmeti kimler tarafından ve nasıl sağlanıyor?

- Bağımsız Taşıma Firması

● Okul gezilerinde çocuklara kimler refakat ediyor?

- İdareciler

- Öğretmenler

● Güvenlik nasıl sağlanıyor?

- Kamera

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

● Okulda görev alan öğretmenlerin branşları nelerdir?

- Psikolojik Danışman

- Müzik Öğretmeni

- Okul Öncesi Öğretmeni

● Çocuklarla oynanan oyunlarda, onlara hangi becerilerin kazandırılması amaçlanıyor?

- Kaba Motor Becerileri

- İnce Motor Becerileri

- El-Göz Koordinasyonu

- Muhakeme Becerisi

- İletişim Becerisi

- Zeka Gelişimi

- Duygu Gelişimi

- Dil/Konuşma Gelişimi

- Benlik Gelişimi

- Bağımsızlık

● Psikolojik danışman öğrencilerle ne sıklıkla görüşme yapıyor?

- Her gün

● Rehberlik servisi tarafında okulda özel ihtiyaçları (yetersizliği) olan öğrencilere yönelik ne tür çalışmalar yapılıyor?

- Aile Görüşmeleri

- Anne-Baba Eğitimleri

- Yönlendirme

- Rehberlik

- Psikolojik Danışma

- Bilgi Verici Danışmanlık

- Bireyi Tanımaya Yönelik Testler/Uygulamalar

Özel Dragos Mini Renk Anaokulu Sıkça Sorulan Sorular

 • Özel Dragos Mini Renk Anaokulu ortalama sınıf mevcutları kaçtır?
  10
 • Özel Dragos Mini Renk Anaokulu hangi saatlerde hizmet veriyor?
  Tam gün eğitim saatleri 07:30 - 18:30 şeklindedir. Kurumda yarım gün eğitim seçeneği de bulunmaktadır. Sabahçı grup 08:30 - 13:00 saatleri arası eğitim görmektedir. Öğlenci grup 14:00 - 18:30 saatleri arası eğitim görmektedir.
 • Özel Dragos Mini Renk Anaokulu hangi yabancı dil imkanlarını sunuyor?
  Kurumda İngilizce, İspanyolca dil eğitimi verilmektedir.
 • Özel Dragos Mini Renk Anaokulu yaş aralığı nedir?
  2-6
 • Özel Dragos Mini Renk Anaokulu yaz okulu hizmeti sunuyor mu?
  Kurumda yaz okulu hizmeti bulunmaktadır.
 • Özel Dragos Mini Renk Anaokulu psikolojik danışman bulunduruyor mu?
  Kurumda psikolojik danışman bulunmaktadır.

Özel Dragos Mini Renk Anaokulu Yorumları (39)

 • Bu sene 2. Ve son senemiz.Oğlum hergün severek ve koşarak okuluna gidiyor.Burada en büyük destek öğretmenimiz sevda hanımdı.Sevgisiyle öğrencilerine tek tek ilgisi ve güleryüzüyle bütün bilgileri işliyor .Ne kadar teşekkür etsem az kalır.Kafamdaki soru işaretlerini içinden çıkamadığım her konuda oğlumda olumlu yönde çok güzel gelişme sağladık.Ne zaman arasam yazsam anımda dönüp ilgisiyle çözüm odaklı yaklasan elif hanım iyiki yolumuz kesişmiş.Psikoloğumuz irem hanım tıkandığım çözüm bulamadığım her konuda hep destek sağladı.Okul müdürümüz saadet hanım ilgisi takibi ve güleryüzüyle teşekkür ediyorum. İlk günden bugüne güleryüzlü yaklaşımlarıyla sevgiyle büyük emekle bugüne kadar bizimle olan bu güzel öğretmen ve butik okulumuza cok çok tesekkurler.Oğlumun anılarında hep güzel ve sevgiyle yer ettınız.Eğer kararsızsanız düşünmeden minirenkDragos ailesini seçebilirsiniz.Umarım ilk okuldada sevda hanım gibi bir öğretmenimize denk geliriz.MİNİRenkteki bütün öğretmenler güleryüzlü ve sevgiyle öğrencilerine yaklasır ve hiç gözünüz arkada kalmaz.İlk 1 sene oğlum hergun aglayarak gitmişti o inadını sevgiyle okulumuz sayesinde yendik.Bu alan aslında ne zaman bir öneriyle gelsek hemen çözüm üreten hep ilgisiyle samimiyetiyle destek olan elif banıma teşekkürlerimi iletmek istiyorum.Velilerden gelen önerileri hep değerlendirip kendilerini geliştiren güzel bir okul.

 • Dy

  Okulumuzdan çok öemnunuz. Öğretmenlerimiz oldukça ilgili. Geri bildirim konusunda da oldukça titiz çalışıyorlar. Çocuklarımız da çok mutlu.

 • Şt

  Okulumuzun müdürü kıymetli öğretmenleri tüm öğrencilerine güler yüzlü olması ve şevketle yaklaşımı çok güzel.

 • ÖA

  Bir anne, gözü arkada kalmadan çocuğunu bırakabiliyorsa orası doğru okuldur

 • EG

  2022 eylülden beri oğlum devam ediyor ve başka bir okul düşünemiyorum.2,5 yaşinda bezli bir bebeği güvenerek bıraktığım ve ayrılmayı hiç istemediğim okulumuz.Oğlumun dil gelişiminden tutun da yemekleri yemesi,psikolojik danışmanları ile her sendromu en güzel şekilde atlattığımız (Irem hanim en sevdigimiz) okulumuza çok teşekkür ederiz. Okul.com.tr den bakip karar verdigim okulumuzu iyiki seçmişim diyorum.Umarim herkes seçerken kendisi için ve çocuklarimiz icin en iyisine karar verir Ama biz Sude öğretmenimizi Saadet Hanimi Elif öğretmenimizi ve Dragos minirenkteki tüm öğretmenlerimizi yemekleri bu kadar leziz yapan teyzemizi cok sevdik.Onlara çok teşekkür ederiz .❤️Ayrıca ingilizce ve ispanyolca dil egitimi, rehberlik servisi en onemli ozelliklerinden.Evde gelişimi çok net görüyorsunuz.Erken ödeme firsatlari bu sene erkene cekildi ödeme şekli için karar verme süresi çok kisa zamlarimiz belli olmadan sikisik bir doneme denk getiriliyor ve farkli zamanda odeme yaparsak nekadar uzerine konacagini bile bilemiyoruz.Evet anliyorum fiyatlar ani degisiyor ama belirsizlik en kotusu.Eskisi gibi mart yapamiyorsak erken odeme firsatlarini , en azindan martta karar verenin ne kadar fazla odeyeceginin bilgisi olmali.Bu sozum tum minirenklerin yonetiminedir.Teşekkürler

 • FP

  Kreşin öğretmenleri ve personeli çok ilgili ve sevgi dolu. Oğlum kreşe severek gidiyor ve her gün yeni şeyler öğreniyor. Kreşin programı çok zengin ve çeşitli aktiviteler içeriyor. Oğlum kreşte resim yapıyor, oyunlar oynuyor. Kreşin hijyenine de çok dikkat ediliyor. Kreşin ortamı temiz ve güvenli.

 • Kk

  Oğlum okula başladığında 30 aylıktı ve ilk günden itibaren ağlayarak bıraktık. Bu süreç 2 ayımızı aldı ancak kendi öğretmenimizden, diğer sınıf öğretmenleri ve okul müdürelerimize kadar herkesin sabrı,ilgisi ve alakası sayesinde şu an uyumadan önce okula gitmenin hayalini kuran bir çocuğa dönüştük :) doğru bir seçim yapmamızın haklı gururunu yaşıyorum teşekkür ederim

 • TY

  3 yıldır güvenle devam eden, her zaman her koşulda velilere destek olan, bizim dilek ve şikayetlerimize kulak verip o yönde destek veren bir okul. Gerek yöneticiler, gerekse de öğretmenler açısından beklentimi son derece karşılayan, yolumuzun iyiki kesiştiği dediğim, bir çocuğun öğrenim hayatının ilk basamağı olması sebebi ile son derece başarılı bulduğum kurum. Her şey için teşekkürler .

 • G

  Çocuğunuzu gönül rahatlığıyla emanet edebileceğiniz bir okul. Karar vermeden önce ilçedeki neredeyse tüm okulları gezmiş biri olarak hem öğretmenlerin ve idarecilerin yaklaşımı hem de okulun fiziki şartları (sınıflarının büyüklüğü, bahçenin geniş ve ferah olması) açısından daha iyi bir okul göremedik. Özenle hazırlanmış bir programları var çocuğunuzdaki gelişimi çok hızlı görüyorsunuz. Karar vermekte zorlanıyorsanız mutlaka Dragos Minirenk le görüşmenizi tavsiye ederim.

 • GB

  Çocuğumuzun ilk okul deneyimi olduğundan çok tedirgindik ancak Kısa sürede kızımız okula severek gitmeye başladı. Bütün çocuklara kendi çocuğu hassasiyetinde yaklaşan Elif Hanım’a ve tüm öğretmenlerimize çok teşekkür ederiz.

 • CC

  2 yasinda emanet etmistim oglumu tereddutler her annede oldugu gibi bende de vardi.Nilufer hanimin cocuklara olan sevgisi ,her cocugu ayri ayri tanimasi ve cocuga gore davranmasi muhtesem bir ozellik.Özel sebepler ile baska okula aldigina pisman olmus bir anne olarak yaziyorum.Ayni sicakligi ve samimiyeti heryerde bulamiyorsunuz emin olabilirsiniz.Nilufer hanimin ve Gülcin ogretmenimizin emekleri cok buyuk burdan sonsuz tesekkurlerimi bir borc bilirim.

 • PE

  Kızımın ilk günden sevdiği bu okulu, en pimpirikli annelere bile tavsiye ederim. Çünkü başında en az benim kadar pimpirikli başka bir annenin ve uzun yıllar sektörde olan çocuklar konusunda deneyimli birinin denetiminde her şey. Bir çok okulun aksine yönetici olarak çalışanının değil her zaman çocuğun arkasında olacak kadar da vicdanlı bir hanımefendi Nilüfer Hanım. Maalesef olmayanların yönettiği okullarda da bulunduk. Çocukların günü gerçekten dolu dolu geçiyor, çok orijinal, müziğin, hareketin, dansın bir arada kullanıldığı eşsiz bir okul öncesi çocuk eğitimi veriyorlar. Kızım ilk kez bir kreşte her yemeği yiyor. Dengeli, titiz hazırlanan yemek menüleri var; Mevriye hanım'ın elinden cıkan lezzetli yemeklerinin oldugunu bizzat kızımdan ögrendim:) Veliye kapıya bırak kapıdan al robotik muamelesi yapmıyorlar, gün içinde çocuğunu merak eden bir anne olarak tatmin edici bilgi akışı her zaman uyguluma aracılığıyla saglanıyor. Bu konuda gercekten hassaslar. Ayrıca Uluslararası Ingılızce Öğretmeni sertifikası olan biri olarak İngilizce öğretme tekniklerini ve oyunlarını incelediğim kadarıyla bu konuda da orijinal oyunları ile açık ara civar okullarından öndeler. Fiyat Performans degerlendirdiğimde performans bu okulda cok ilerde. Hele ki civarında bu kadar şişirilmiş balon okullar varken. Bütün okullarda yasal olarak zaten var olması gereken ve oldugu iddia edilen çocuk psikologları bu okulda gerçekten var Sevgili Anneler. Kızıma "seni çok seviyor sanırım öğretmenlerin" dediğimde "Evet gerçekten beni seviyorlar" diye cevap vermişti. Oradaki çok yerine "gerçekten" bana okulun özetini yapmıştı zaten. Gerçekten, sevgi dolu, tecrübe dolu, eğlence dolu bir anaokulu. Bu okulu bu siteden bulmuştum, benim gibi okullar arası kafası karışmış, hem okula mecbur hem göndermek içine sinmeyen anneler için şifa niyetine bir okul:)

 • Na

  Herşeyiyle çok memnun kaldığımız okulumuz,iyi ki sizi bulmuşuz,bulmasaydık başka hangi okulda bu kadar mutlu olabilirdik bilemiyorum.Herşey için cok tesekkur ederiz ❤️

 • AK

  Gözüm kapalı çocuğumu emanet edebildiğim bir yer ararken tanıştık kendileriyle.Taşındığımız için üzülerek yollarımızı ayırdık .Kesinlikle tavsiye ediyorum .Herşey için teşekkür ederiz..

 • EE

  Merhabalar; 3. Yılımız, bir gün dahi arkama bakmadım, o kadar güveniyorum her zaman.Nilüfer hanım ve ekibine sonsuz teşekkürlerlerimle❤️

 • ilk göz ağrımız burası Oya Hanım'ın pozitifliği bağlamıştı beni buraya. seneye de burada olacağız. Başta Nilüfer Hanım olmak üzere bütün öğretmenlerin emekleri,severek yaptıkları ve güler yüzlerin eksik olmadığı bu aileye teşekkür ederim. gönül rahatlığıyla oğlumu bırakıyorum ve gözüm arkada kalmıyor. :) sizi kocamannnnnn seviyoruzzz :D

 • SK

  Oya hanım'la geçmiş yıllarda tanışma fırsatımız oldu fakat yaz okulu talebimiz olunca Nilüfer hanım'la da o vesileyle tanıştık ve bir aydır okula devam ediyoruz, keşke önceki yıllarda da buraya gönderseymişim diye onun pişmanlığını yaşıyorum şuan.Nilüfer hanım ve öğretmenlerimiz hepsi çok ilgili ,samimi ,içten ve güler yüzlü işlerini çok iyi yapan kişiler...Gönül rahatlığıyla gönderiyorum.Hiç düşünmeden gönderebileceğiniz bence az rastlanır okullardan bir tanesi...Oya Hanım , Nilüfer Hanım ve tüm Dragos Mini Renk ekibine teşekkürler iyi ki varsınız :) çocuklarımız emin ellerde..

 • SE

  2 yasinda kizimla basladik Nilufer ogretmen ile bize yardimlarini asla unutamam kizim bircok seyi orada ogrendi tasinma sebebi ile okuldan ayrilmak zorunda kaldik bir cok okul degistirdim fakat ayni kalite ayni sicakligi bulamadim hep aklimda kalan bir yer olarak kaldi ve tekrardan 2 cocugumla beraber okulumuza geri donus yaptik. Denilecek cok birsey yok cocuklarim buradayken gozum arkada degil benden daha iyi takip ettiklerini biliyorum egitimi vs herseyi ile kesinlikle tavsiye ederim Ogretmen kalitesi sayamayacagim kadar iyi Iyiki sizi tanimisim ve iyiki sizinleyim

 • ES

  Dragos Mini Renk Anaokulu ile geçen sene tanıştık. Her anne baba gibi kaygılarımız vardı. Çocuğumuz alışabilecek mi ? okulun yaklaşımı ve tarzı nasıl ? sağlıklı bir iletişim ortamı olacakmı ? vb sorularımız oldu.. Ancak yöneticimiz ve öğretmenimiz sayesinde herhangi bir sorun yaşamadan birbirimize alıştık ve oğlumuz da hem okulunu hemde öğretmenlerini çok sevdi. işini seven, özverili , her çocuğu kendi özelinde değerlendirip herbirine ayrı bir birey olarak yaklaştıkları için okulumuzdaki her bir çalışana ayrıca teşekkür ediyorum..

 • PM

  3 yaşında başladı oğlum, ağlaya ağlaya giderken içeri girdiği andan itibarren gülümsediğini ve o kaprisleri sadece bana yaptığını gözlerimle gördüm. Bir çocuğu nasıl mutlu edeceklerini bunu yaparken nasıl eğiteceklerini o kadar iyi biliyorlar ki. Bir gün bile gözüm arkada kalmadı.Güvenilir, disiplinli,özverili ve samimiyetle çalışan harika bir ekip okul müdüründen öğretmenlerine ve tüm okul personeline kadar.İyi ki varsınız Mini Renk. Sevgiler..

 • Oğlumun okuldaki 2. Yılı. Bugüne kadar hiç bir sıkıntı yaşamadık. Öğretmenleriniz çok ilgili. Özellikle branş derslerinde oğlum çok eğleniyor. Branş öğretmenleri alanlarında çok başarılı kişiler. Teşekkürler öğretmenlerimiz ❤️

 • Pk

  Ben oğlumu 2 yaşında bezi ve emziği ile teslim ettim birgün bile endişe duymadan sanki ailemden birine bırakmışım gibi huzurlu geçirdim 2 senemi.iyiki yollarımız kesişmiş iyiki bu okulun bir parçası olmuşuz.özellikle Nilüfer hamın katkıları büyük tüm ekibe teşekkürü borç bilirim

 • HB

  Nilüfer hanım çok ilgili ve.harika biridir. Çocuğunuzu güvenle emanet edebilirsiniz. Biz 2 çocuğunuzu emanet ettik ve büyüktük. Kendisine ve kuruma çok teşekkürler.

 • ÖY

  Guvenli, cocugumun kendisini gercek bir yuvada gibi hissettigi, öğretmenlerimiz ve müdürümüz Nilüfer hanımın içten, dürüst, şevkat dolu yaklaşımları.. isletme sahipleri Oya Hanim ve Elif hanim in dogal halleri ve sıfır egosu.. Çoook seviyoruz , , severek geliyor gidiyoruz. Tesekkurler Dragos mini renk ❤️

 • Di

  Öğretmenlerimiz ve yöneticilerinin güleryüzlülüğü ve samimiyetini bir yana bıraktığımızda eğitiminden çok memnun kaldığımız anaokulumuz. Özellikle İngilizce ve drama öğretmenlerimizden çok memnunum. Burdan da öğretmenlerimize teşekkür etmek isterimBen olumsuz bir tarafıyla karşılaşmadım

 • Sk

  birkere güler yüzle karşılanmak bizlere pozitif enerji veriyor her şekilde iletişimde olabilmek ayrı bir güven saglıyor okula karşı bilği alabilmek öğretmenlerin her daim miniklerimizle olması miniklerimizin yemek programları herşey muhteşem ki cocuktan önce benim hazır olmadıgım okul hayatımızda bana ve ogluma cok şey katan minirenkler ekibine gönülden teşekkürler

 • NE

  Gözümüz arkada kalmadan çocuğumuzu emanet edebildiğimiz icin çok şanslıyız. Bize bu güveni sağlayan başta egitim direktörü Nilufer Hanım olmak üzere bütün ogretmen ve çalışanlara teşekkür ederiz

 • S

  Hep düşünüyorum başka bir okula gitse gönlüm bu kadar rahat olurmuydu diye. İyi ki Mini Renk ailesi ile tanışmışız. Her an ulaşabileceğiniz, hijyenden şuphe duymayacağınız,güvenebileceğiniz eğitmenler, Cumhuriyetine ve Atatürke bağlı çocuklar yetiştirdiğiniz için çok ama çok teşekkür ederim

 • Mc

  İlk okulumuz , gözüm arkada kalmadan rahatlıkla 2 senedir emanet ettiğim , kızıma ilk kelimelerini öğreten canım minirenk canım öğretmenlerim, emekleriniz için binlerce kez teşekkürler ( Nilüfer hanım a ayrıca teşekkürler , siz iyi ki varsınız ,

 • ED

  Bebeğim doğduğundan beri Nereye kime nasıl bırakacağım? Sorularına cevap veren mini renk ailesine minnet duyuyorum . Bebeğim yuva sıcaklığı ortamında güvende sevgiyle büyüyor. En başta çocukların huzurunu baz alan sistemleriyle zaten farkı fark edilen bir kurum. Yemekleri gayet kaliteli ve sağlıklı baştan savma değil. Okul kordinatoru ve öğretmenleri ayrıca diğer personeller içerideki tüm çocuklara sahiplenme duygusu ile yaklasmalarindan ötürü okul sınırlarında tüm çocuklar mutlu. okulun en küçük öğrencisi olan oğlumu bu kadar mutlu etmeyi başaran ekip ilerleyen yıllarda bizlerin çocuklarına kim bilir ne güzellikler tattiracak? ...

 • So

  Nilüfer hanım başta olmak üzere çok değerli öğretmenlere sahip bir kurum. Gözüm arkada kalmadan işime gidebilmem cok buyuk bir şans benim için. Eğitimi harika. Öğrenmesi gereken herseyi duzgun ve disiplinli bir şekilde öğreniyor. Çok teşekkur ederim tum ekibe.

 • BK

  Çocugumu gözüm arkada kalmadan teslim ettiğim şahane okulumuz, oğlumun gelişimi için özveriyle çalışan öğretmenlerimiz güler yüzlü yöneticilerimiz iyi ki sizi tanımışız sizi çok seviyoruz❤️Arın&Bahar

 • NB

  Kızım her sabah okuluna gideceği için sevinç ve mutlulukla yatagından kalkıyor. 3 farkli okul denemis oldugumuzdan içtenlikle soyleyebilirim ki Dragos mini renk cocuklarımızı ve ebeveynler olarak bizleri bir okuldan ziyade aile gibi kucakliyor. ilgi ve alakası muhteşem. Hersey icin teşekkürler iyi ki varsınız

 • Sa

  Yavrum oradayken gönlüm çok rahat çok şükür Tecrübeli sistemli ve işini severek yapan insanların bir araya gelmiş olduğu Seçkin bir kurum Tüm ekibe teşekkür ederim oğlum kadar ben de sizden çok şey öğreniyorum ❤️Başarılarınızın devamını dilerim..

 • Okulla yazın tanıştık ve çok sevdik. Kızım yaz okuluna gitti, oğlum devam ediyor. Kahvaltısını bulamaç şeklinde yiyen çocuk, gittiği 2. gün normal kahvaltıya geçti. :) Tek kelime ile derdini anlatmaya çalışan kuzum, birkaç ay içinde 5 kelimelik cümle kuruyor.. Herhangi bir sorunda mesaj attığımda bile Okul Müdürü Nilüfer Hanım arayıp konuyla ile çözüm üretiyor. Ve konu kapanıyor ;) Öğretmenimiz, Gülçin Öğretmen, kendisi de bir anne olduğu için, kendi çocuğu gibi ilgileniyor. Okulun sahibesi Oya Hanım zaten canımız... Mini Renk Dragos Anaokulu kalp ben :)

 • Ek

  İkinci yilimiz sizinle ve kızım hastayken bile okulunda olmak istiyor ilginiz ve sevginiz için çok teşekkürler iyiki tanimisim sizleri tesekkur ediyorum

 • NO

  Oglumun severek isteyetek 3 senedir devam ettigi bir okul

 • St

  Okulumuzdan ve mğretmenlerimizden çok memnunuz bu yıl ikinci yılımız hönük rahatlığı ile oğlumu emanet ediyorum. Özellikle nilüfer hanımın emekleri için çok teşekkürederim❤️

 • ba

  Okulumuzun bütün çalışanları her zaman çok ilgili, okul müdürü olan Nilüfer hanım da her zaman çok ilgili ve dikkatli. Gözümüz arkada kalmamakla birlikte iki çocuğumuzda okulundan çok memnun, çok teşekkürler Dragos Mini Renk..:)

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Dragos Mini Renk Anaokulu İletişim Bilgileri

Yalı Mahallesi Beyaz Sedef Sok. No:1 Dragos Maltepe
0 216 706 6896
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Harita
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum