fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Mini Renk Koleji

Mini Renk Koleji hakkında tüm detaylara zaman kaybı yaşamadan ulaşın. Kampüs bilgileri ve merak ettiğiniz tüm bilgileri kolaylıkla görüntüleyin.

Mini Renk Koleji'nde Eğitim

Mini Renk Okulları, İstanbul'un Maltepe, Kadıköy, Ümraniye ve Kartal ilçelerinde eğitim veren bir kurumdur. Kurucuları alanında uzman eğitimciler ve psikologlardır. Kurucu kadronun yanı sıra öğretmenler de alanında uzman öğretmenlerdir. Bu yönüyle Mini Renk Koleji bölgelerindeki diğer okullardan ayrışmaktadır. Çocukların fiziksel ve zihinsel gelişimlerinin öneminin farkındalığıyla öğretmenler gelişimlerine destek olabilecek ders ve branş dersleri planlamaktadır.


Mini Renk Eğitim Kurumları, streching esneme saatlerinde çocuklarla esneme hareketleri yaparak kas gelişimlerine destek vermekle birlikte aynı zamanda dikkat ve benlik gelişimlerine olumlu yönde katkı sağlamaktadırlar. Her çocuğun kendini doğru ifade edebilmesi ve ihtiyaçlarını dile getirebilmesi açısından dil gelişimini desteklemek önemlidir. Bunu göz önünde bulunduran kurum çocuklara parmak oyunları, şiir, şarkı, bilmece gibi eğlenceli etkinliklerle dil gelişimlerine destek olmaktadır. Dil becerileri gelişirken çocuklar yapılan etkinlik sırasında dinlemeyi, izlemeyi, sıra beklemeyi de öğrenmektedir.


Mini Renk genel kültür ve belgesel saatlerinde çocukların kendi kültürlerini tanımaları sağlanmaktadır. Farklı kültürleri de tanıtmayı amaçlayan ders belgesellerle pekiştirilmektedir. Zaman makinası dersiyle beraber çocuklara tarihteki önemli kişiliklerin, olayların bilgisi verilmektedir.


Mini Renk Anaokulları Çocukların sanatsal yönünün gelişimi için birçok ders bulunmaktadır. Bahçede yapılan zumba etkinliğiyle çocuklar dans ederken ritim duyguları da gelişmektedir. Mandala etkinliği yapılarak çocukların rahatlaması sağlanmaktadır. Kurumu diğer okullardan ayıran en önemli fark ise psikologla yapılan sohbet saatleridir. Kurucularının psikolog oluşu çocukları yakından gözlemleyebilmesini ve çocukların takibini kolaylaştırmaktır. Çocukların bilişsel, duygusal, fiziksel anlamda gelişim düzeylerine uygun hareket edebilmesi yetişkin yaşamlarında sağlıklı birer birey olmaları açısından önemlidir.


2021-2022 eğitim döneminde Mini Renk Anaokulları kurumsal kimliğe geçiş yaparak Mini Renk Koleji olmuştur. Mini Renk Koleji, ezberden uzak eğitim sistemi anlayışıyla ödevsiz okul modelini benimsemiştir. Bu sayede çocukları sıkmadan eğlenerek öğrenmelerinin devamlılığını sağlamışlardır. Hali hazırda ilkokula yeni başlayacak olan çocukların kaygı ve korkularını ödevsiz okul modeliyle en aza indirmeyi amaçlamışlardır. Haftada 11 saat Türkçe eğitimiyle çocukların ana dillerini doğru bir şekilde anlayabilme, konuşabilme becerilerini zenginleştirmişlerdir. İngilizce yabancı dilini de edinebilmelerini sağlayan kurum çocuklara bu dili ileriki yaşlarda da öz güvenle kullanabilmelerine olanak sağlamaktadır. Mini Renk Koleji bulunduğu bölgelerde model olmayı amaçlayarak geleceğe ışık tutacak, sağlıklı ve kendini ifade edebilen mutlu nesiller yetiştirmektedir.

Mini Renk Koleji İndirimleri
Mini Renk Koleji Yorumları
Devamını Gör
Mini Renk Koleji'nde Eğitim
Mini Renk Koleji Galeriler
Mini Renk Koleji Yorumları

Mini Renk Koleji Kampüsleri

Mini Renk Koleji kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Maltepe Mini Renk Anaokulu Kampüsü
İstanbul / Maltepe
comment-icon 36 Yorum announcement-icon 35 Duyuru
MİNİ RENK ANAOKULLARI Özel Maltepe Mini Renk Anaokulu Eğitimci, yönetici ve uzman psikologlarımızdan oluşan k...
Mini Renk Koleji Maltepe Kampüsü
İstanbul / Maltepe
comment-icon 8 Yorum announcement-icon 70 Duyuru
MİNİ RENK KOLEJİ İLKOKULU Vizyonumuz Eğitim ve öğretim faaliyetleri alanında uluslararası standartlar...
Kartal Mini Renk Anaokulu Kampüsü
İstanbul / Kartal
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Dragos Mini Renk Anaokulu Kampüsü
İstanbul / Maltepe
comment-icon 39 Yorum announcement-icon 35 Duyuru
DRAGOS MİNİ RENK ANAOKULU HAKKIMIZDA 2018 Yılı itibariyle MEB Özel Dragos Mini Renk Anaokulu eğitim – öğr...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Mini Renk Koleji için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum