fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Erdem Anaokulu

Özel Erdem Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:00/19:00

Özel Erdem Anaokulu Hakkında

Özel Erdem Anaokulu İstanbul Başakşehir'de okul öncesi eğitim hizmeti sunmaktadır. 3 ile 6 yaş aralığında bulunan çocukların eğitim gördüğü anaokulunda her yaş için ayrı sınıflarda eğitim-öğretim imkanı sunulmaktadır.
Egosantrik dönem olarak adlandırılan 3-6 yaş dönemi çocukların birey olabilmesini ilk ispatladıkları dönemdir.Bu dönemde benlik duygusu ön plandadır. Anneden ilk defa ayrılan çocuklar yeni yeni kanatlanmış yuvadan uçma alıştırmaları yapan minik kuş yavruları gibidir.Okula alışma ve anneden uzak olmaya uyum sağlama dönemi geçirmektedir. Bu kritik dönemde çocuğun topluma uyum sağlayabilmesi için aile ve eğitmenlere önemli görevler düşmektedir.
4 yaşındaki çocuklar çevrelerini detaylı bir şekilde keşfetmeye başlamaktadır. Bu dönemde çocuklar sık sık soru sormaya başlamaktadır. Çocukların sormuş olduğu sorular Özel Erdem Anaokulu 'ndaki eğitmenler tarafından sabırlı ve tutarlı bir şekilde cevaplandırılmaktadır. 5 yaşındaki çocuklarda kendine güven duygusu gelişmiştir. Sosyal yaşama uyum sağlayabilmek için toplumsal iletişim yollarını kullanmaktadır. Bu dönemde anaokulu eğitmenleri çocukların kendilerini ifade etmesini sağlamaya yönelik eğitimler vermektedir. Oyun çağı özelliği taşıyan 6 yaş grubu çocuklara ilkokula hazırlık eğitimi verilmektedir. Özel Erdem Anaokulu 'nda etkinlikler düzenlenerek çocukların kişisel gelişimlerine katkıda bulunulmaktadır. Çocukların yaşayarak öğrenmesini sağlamak için okul gezileri düzenlenmektedir. Bahçe etkinlikleri, boyama etkinlikleri, tiyatro etkinlikleri sık sık yapılan etkinlikler arasında yer almaktadır.
Okul sabah 07,00 da açılıp akşam 19,00 'a kadar açıktır. Eğitim 09.00 saatinde başlar ve 16.00 saatinde son bulur.Diğer saat dilimlerinde çalışan anne çocuklarımıza şefkatle bakım hizmeti sunulmakta,çeşitli etkinliklerle zamanlarını dolu dolu geçirmeleri sağlanmaktadır.
Aile danışmanlığı rolünü de üstlenen Özel Erdem Anaokulu’ nda çocukların gelişimleri uzman psikolog tarafından sınıf ortamında doğal hallerinde gözlemlenmekte.Gerekli hallerde bireysel oyun terapisi veya uygun testlerle çocuk değerlendirilmektedir.İhtiyaç halinde veli görüşmeleri yapılarak çocuğun gelişimi hakkında ortak çalışmalar yapılmaktadır.
Çocukların uyuyabilmesi için özel uyku odaları bulunmaktadır.Okulumuz müstakil villa olduğundan dört tarafı bahçe olup gerek uyku odaları gerekse sınıflar bol güneş almaktadır.
Üç öğün anaokulunda yemek verilmektedir. Çocuklar yemeklerini yemekhanede yemekte ve düzenli bir beslenme alışkanlığı edinmektedir. Menüler beslenme uzmanları tarafından hazırlanmakta ve çocukların alması gereken besin değerleri göz önünde bulundurulmaktadır. Sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı şeklinde üç öğün yemek verilen Özel Erdem Anaokulu taze ve günlük sebze ve meyveler kullanmaktadır. Yemekler et, sebze ve meyve ağırlıklı hazırlanmaktadır. Çocukların oyun oynayabileceği oyun alanları mevcut olup geniş bir bahçesi bulunmaktadır. Çocukların güvenliğini sağlayabilmek adına okulda güvenlik önlemleri üst düzeyde alınmıştır. Çocukları okula getirebilmek için servis hizmeti de bulunmaktadır.

Yorumlar (28)

 • Öncelikle en kıymetlinizi yani çocuğunuzun sosyalleşme yolunda ilk adımını attığı bu süreçte aradığımız tek şey aile sıcaklığının devamı niteliğinde olabilecek bir okula gitmesi idi. Erdem Anaokulu bizi bu konuda tatmin eden yegane kurum oldu diyebilirim, çocuğumuza olan yakınlık ve gösterilen sıcaklıkla okula alışması uzun sürmedi. Özellikle kadronun deneyimli öğretmen ve idareciler den oluşması da bizi ayrıca cezbeden yönüydü.Gönül rahatlığı ile herkese tavsiye edebileceğim bir okul tüm çalışanlarına emek verenlere teşekkür ediyorum.

 • A

  Kızımı mezun ettiğimiz ve hayirlisiyla oğlumu da gönül rahatlığıyla götüreceğim okul. Okuldan ötesi aslında; en başta Zeynep hanımın anneanne/babaanne kıvamında yavrularımıza sahip çıkması,yeri geldiğinde bizlerden daha hassasiyetle yaklaşımı beni fethetmişti. Daha sonrasında ogretmenleri ve yardımcı kadrosunun sağlam olup hepsinin birbiri içerisindeki uyumu ,sağolsunlar her çocuktan haberdar oluşları aklımın kalmaması icin yeterliydi.. Kızımın evde verdiğim değeri,ozeni okulda da yaşadığı icin Erdem anaokulundaki herkese teşekkür eder

 • H

  Başakşehir bölgesinde evladınızı gerek eğitim olsun gerekse bakım olsun emanet edebileceğiniz en nadide okuldur Erdem Anaokulu.içeri girdiğiniz anda sıcak ve güven dolu atmosfer karşılar sizi.Okul öğretmenlerimizin sevecen ve ilgili tavırlarına güler yüzlerine mest olursunuz.Alışamaz diye korktuğum 3.5 yaşındaki kızımın eve benimle gelmek istememesine şaşırsamda ortama bakınca kızımın çok haklı olduğunu düşünüyorum.zira bi çocuğun hayal dünyasını süsleyecek kadar materyal ve aktivite ile dolu bir okul Erdem Anaokulu...

 • NA

  Bir eğitim kurumu için aynı kadroyla yıllarca hizmet verebilmek önemli bir noktadır. Erdem Anaokulu bunu başarabilen, aynı kadroyla yıllardır çok güzel uyum içinde evlatlarımızı geleceğe hazırlayan nadir kurumlardandır.

 • Sn

  Okulumuzun muduresiyle ilk gorustugumde gercekten diger anaokullarindan cok farkli bir gorusme olmustu samimi ve ictendi maddi kaygi gutmuyorlardi. Cocuklarin maneviyatina ahlakli olmalari icin ellerin geleni yapiyorlardi ve tum ogretmenlerimiz cok guler yuzluydu. Benim cocugum bana cok bagliydi ayrilmaz benden zannederken hasta iken bile okula gitmek isteyen bir cocuk olmustu. Tum ogretmenlerimize ve zeynep muduremize cok sevgiler

 • MA

  Okul evimize uzak olmasına rağmen tercih ettim çünkü çocuklarımızı “erdemli” bireyler olarak yetiştirme gayeleri dikkatimi çekti ve samimiyetlerinden asla şüphe etmedim. Yıllardır aynı kadroyla devam etmeleri benim için büyük artıydı. İlk günden itibaren içime öyle sindi ki asla da pişman olmadım elhamdülillah. Rabbim yolunuzu açık etsin..

 • BG

  Okulunuzun fotoğraflarına bakiyorken, sanki kendi evime bakiyor hissi veriyorsa fazla soze gerek yok degerli ogretmenlerimiz :)

 • D

  Memleketinden ve ailesinden uzakta çalışan bir anneyim.Belkide bu hayatta en çok zorlandığım an, işe başlamak üzere kızımı güvenilir ellere teslim etmek için verdiğim çaba oldu.Bu süreçte eşimle bir çok okul gezip değerlendirdik, sonunda içimizdeki sese kulak verip kızımızı ERDEM ANAOKULU na verdik.İyiki de vermişiz .Tam 3 sene oldu kızım halen bu okulda ve nasipse ilkokula kadar da bu okula gitmeye devam edecek. Eski,güvenilir,tecrübeli öğretmenlerimize ve müdüremiz Tuba Hanıma ,prensesimize ve dogal olarak biz ebeveynlerine göstermiş oldukları aile sıcaklığına çookk teşekkür ederim.

 • Eb

  Çocuklarımın eğitim ve öğretim hayatlarının en önemli başlangıcını ERDEM ana okulunda tecrübe ettik.Rabimin bana bir ikramı olarak gördüğüm okulun kurucusu Zeynep hanım ve onun değerli kadrosuyla evlatlarıma din,ahlak,fiziksel ve görsel birçok eğitimi eğlenceli bir şekilde sevdirdiler.çocukları ve aileleri psikolojik açıdan destekleyen oyun gurubları,okuma gurubları ve anne çocuk faaliyetleri ebeveyn ve çocuk ilişkisini çok güzel bi boyuta taşıyor .Kendilerini ERDEM li çocuklar yetiştirmeye adayan bu değerli kadro aynı zamanda onların psikolojilerine de çok önem veriyor.Bu değerli okulda sadece çocuklarım değil onlarla birlikte bende büyüdüm bende öğrendim, anne olmanın sadece fiziksel ihtiyaç gidermek olmadığını çocuklarımın duygu ve düşüncelerinde onlara nasıl katkı saglayabileceğimi okulun değerli psikoloğundan öğrendim.evlatlarım benim en değerlilerim bu yüzden onlara benim kadar değer verecek olanlar ile yetiştiler.çok seviliyorsunuz Erdem anaokulu.

 • BG

  En degerli yanımı emanet ettigim bize her fedakarlığı gozu kapali kabul eden degerli insanlar. Her anne baba gibi cilginca senaryolarim vardi. Ya oyle olursa? ya boyle olursa ? Diye. Simdi o annelere tek tek sesleniyorum. Hemen atin kafanizdan o senaryolari. Eger ki emanet ve erdem kelimesinin gucune inanıyorsanız Allahin izniyle boyle degerli insanlara guveniniz bisa cikmayacaktir. Kizimin ilk okuludur, gozumun nurudur. Beni bu sıkıntımdan kurtaran once Allah'a sonra sizlere sukurler olsun. Kizim emin ellerde, yolunuz acik ve bereketli olsun... Hüma ve Biz

 • İS

  Oğlumu kreşe göndermek için okul arayışı içindeydik Başakşehir de bir çok Anaokulu var fakat ERDEM ANAOKULU evladınızı güvenle bırakabileceğiniz bir kurum öğretmenleri eğitimli ,okulumuz köklü ve değişmeyen kadrosu ile müdürü , okul sahibi , öğretmenleri , yemekçi teyzemiz ve servis hostesinden şöförüne kadar hepsi mükemmel insanlar iyiki yollarımız kesişmiş gözüm kapalı olarak evladımı emanet ettiğim mükemmel bir kurum her zaman İYİ Kİ ERDEM ANAOKULU diyoruz

 • MK

  Güler yüzlü öğretmenleri, idarecisi, müdüresi ve personeliyle; kaliteli ve manevi değerlere önem veren eğitimiyle herkese tavsiye edebileceğim bir okul.

 • V

  Bilindiği üzere Başakşehirde bir çok anaokulu vardır.Fakat çocuğunuzu , canınızı, ciğerinizi , canparenizi teslim edenileceğiniz 1 - 2 okul bulunuyor.Bu okulun adı “Erdem ana Okuludur”.Gerçekten kar amacı gütmeyen, kapı açıldığında bile güleryüzü kadrosuyla velilere güven verebilen, amacı sadece eğitim odaklı olan ve manevi değerlere önem veren tek kurumdur.Özellikle çocuğumla birebir ilgilenen Tuğba Müdüre hanım çok cana yakın ve çocuklarımızla hemen empati kurabilen biridir.Kendilerine çok ama çok teşekkür ederim.İlk baktığımda Okulun dış görüşü biraz eski olsa da içeriğindeki kadronun ve eğitimin içeriği son derece köklüdür.

 • H

  her çocuk anne ve babası için değerlidir ve özeldir . Benim oğlumda her çocuk gibi çok özel ve çok değerli şu an 3,5 yaşında onunla ne kadar çok ilgilensem bile benim çok arkadaşım olsun diyordu ve uzun araştırmalar sonunda ERDEM ANAOKULUNU bulduk içeri girdiğim andan itibaren oğlumun orada mutlu olacağını düşündüm çünkü tüm çocuklar çok mutluydu öğretmelerin gözlerinde güven ve sevgi dolu bakışlar vardı sanki çocuklarla kendi çocukları gibi ilgileniyorlardı ve hiç bir düşüncem boş çıkmadı hepsinde haklı çıktım şimdi oğlum orada çok mutlu çok eğleniyor ve çok şey öğreniyor her gün yeni bir bilgi ile eve geliyor .... EĞER SİZİNDE ÇOCUĞUNUZ BENİM OĞLUM GİBİ KIYMETLİYSE VE GÜZEL BİR EĞİTİM ALMASINI İSTİYORSANIZ HAYATA BAŞLANGIÇ İÇİN BURADA ÇOK ŞEY ÖĞRENİP ÇOK MUTLU OLACAKTIR ....

 • SK

  Tanışmakta geç kaldığımız okul Erdem Anaokulu

 • NK

  Son zamanlarda giderek artan ticari amacı ön plana alarak kurulmuş anaokullarının aksine iyi nesiller yetiştirme kaygısı içinde, çocuğun kendini gerçekleştirme sürecinde yol gösterici eğitimi aileyle uyum içinde vermeyi hedefleyen nadir kurumlardan biri Erdem anaokulu. Öğretmenlerinin uzun yıllardır aynı kurumda çalışıyor olması ve eğitimciliği işten ziyade severek anne şefkatiyle yapıyor olmaları tercih sebeplerimizden. Oğlumun okula başladığı ilk günlerden itibaren merak ve öğrenme isteğinin arttığını farkediyoruz. Her sabah uyandığında anne bugün okula gideceğim değil mi diye heyecanla sorması sevgi ile aile sıcaklığı içinde eğitim aldığının göstergesi. Çocuklarımızın gelişimsel ve entellektüel alanlarda severek kendilerini geliştirmelerine katkı sağlayan bu kurumu bizlere sunan değerli eğitimci Zeynep İkizoğlu hanımefendiye, Erdem anaokulu Müdüresi, öğretmenleri ve çalışanlarına teşekkür ediyorum.

 • İŞ

  Başta çocuğumu yuvaya verme konusunda tereddüt etmiştim çünkü beraber güzel vakit geçiriyorduk lakin büyümesi ile beraber çocuğumuzun sosyalleşmesi ve hayata alışması için yuvaya gönderme ye karar verdik ve yolumuz Zeynep Hanımla kesişti ( iyi ki tanışmışız) Çocuğumuzun yuvaya başladıktan kısa bir süre sonra davranışlarında ki olumlu değişme gerçekten inanılmaz. Aile hayatımıza çok ama çok olumlu yansıdı. Yuva ortamı o kadar sıcak ve pozitif ki, çocuğumu bırakırken asla gözüm arkada kalmıyor. Benim için önemli olan bir diğer hususta İslami bilinç kazandırmaları. Daha bu yaşında Kuran harfleri ve İngilizce ile tanışması dünyada insanlığın içinde böyle şeylerin olmasını öğrenmesi, güler yüz ile karşılaşması, kendisini yuvada çok iyi hissetmesi bizim için çok ama çok önemli. Bu imkanı bize sunduğu için Erdem Anaokulunu minnettarım. İnşallah 2 yıl daha beraberiz. Başarılarınızın devamını diliyorum. İyi ki varsınız. Saygı ve sevgilerimle

 • NB

  Saygı-Sevgi-Güven-Anlayış-Emek Ortamının Hüküm Sürdüğü Erdem Anaokulu İki Çocuğumu Emanet Ettiğim Uzun Araştırmalar ve Birçok Okul Görüşmelerinden Sonra Bulduğum En Başarılı Kurum.Hem Müdüresi Hem de Öğretmenleri İle Örnek Bir Okul, İkinci Bir Yuva.Maddi Çıkarlar Yerine Manevi Kazanımların Önemli Olduğu Başarılı Bir Örnek Anaokulu.Temiz ve Sıcacık .Uykusu Gelen Miniklere Uyku, Eğlenmek İsteyenlere Eğlence ,Öğrenmek İsteyenlere De Kaliteli Eğitimin Verildiği Tek Güvenilir Yer.Başarışarının Devamını Diliyorum.

 • HK

  çocuklara eğitim vermeyi bir ticarethane olgusundan çıkararak yavrularımıza sıcak bir yuva kuran kucak açan meşakkat sahibi anne ve kardeslerimizin canını dişine takarak kol kanat gerdikleri bu yuva ile ne kadar gurur duysak azdır. şahsen kendi kendi oğlum omer kerim'i nasıl anaokuluna gönderirim diye düşünür dururdum. kendi evi gibi her sabah kosa kosa okuluna koşuyor. çocukları sevdirmek meşakkatli bir iştir. bu konuda başta okul müdürümüz sayın zeynep hanımefendi ve tuğba hanımefendi ile değerli çalışan kardeşlerimi bu konuda canı gönülden tebrik ederim. konu çocuklarımız olunca "ERDEM"li ellere çocuklarımızı güvenli teslim edebilirsiniz. Başarılarınızın daim ve muvaffakiyetini dilerim. Tüm calisanlarini saygı ile selamliyorum. rabbim yar ve yardımcıları olsun. Şahsen ben o kadar samimi ve işine azimle sarılan anneler gördüm eksik degil fazlasını gördüm o da bana yetti. önemli olan biz ebeveynlerin eksiklerini tamamlamalari. bunu da layıkıyla yapıyorlar maşallah.

 • Aile sıcaklığı veren güvenli bir ortam ilginiz için teşekkür ederiz iyiki varsiniz

 • Sk

  Tasadüfü, boyle guzel ve olumlu bir seye dönüstürecek kadar şefkatli ilgili sevgi dolu olmak tecrube gerektirir basari gerektirir.Sizde bunlar fazlasiyla mevcut.Benim icin cocugumun severek isteyerek gitmesi herseyden onemliydi bunu ilk tanisma anindan itibaren sagladiginiz icin cok tesekkurler.iyiki tanistik iyiki...emeklerinize saglik.

 • Şn

  Samimi bir ortam ,işini severek yaptıkları için bende çok mutluyum,canım oğlum yusufun

 • K

  Tüm çocukları sevgi ve ilgiyle büyütürken aynı zamanda gereken eğitimi de vermek gerçekten zor. Özverili,işini ciddiyetle yapan yönetim kadrosu ve güleryüzlü öğretmenleri ile Özel Erdem okuluna Gözümüz arkada kalmadan huzurla kızımı bırakıyoruz . Sevgili Zeynep hocamız Müdiremız Tuba hocamız ve sınıf ogretmenımız Tuba hocamıza teşekkür ederız güzel yureklı hocalarımıza ve daha yaşamadığımız ogretmenlerımıze ıyılı sızınle tanışmışız okul araştıran velılerın hıc kuşkusuz secebılecegı bır okul

 • NY

  Evimize yakın gayet güzel eğitim veren bir okul. Evimizden farkı yok artık bizim için. Düşünen aileler varsa öneriyorum.

 • ES

  Ne hoş bir ortam sağlanmış İlgilenen veliler hiç şüphe etmemeli. Gerçekten işinin hakkını veriyorlar. Emeklerinize sağlık.

 • MY

  Çocuğunuzu iyi bir okula vermek kadar huzur verici bir şey yok. Bunu bize yaşatan önce tavsiye veren dostlarımza sonra da okul yönetimine ve ekibine minnettarız. Gerçekten çocuklar iyi bir eğitim alıyorlar sayenizde.

 • ÖC

  İyi ki tanışmışız sizlerle. Çok huzurlu bir ortamları var. Bunu sağlayan tüm ekip çok tecrübeli ve işinin hakkını veren insanlar.

 • PY

  Şehrin gürültüsünden kendini soyutlamış tertemiz sıcacık bir okul. Çocukların da mutluluğu her halinden belli. İkinci evimiz. Çok teşekkür ediyorum her şey için. Çok güzel bir yıl geçiriyoruz ve çok şey öğrendik.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Erdem Anaokulu İletişim Bilgileri

4. Etap 1.kisim Sümbül Sokak Vim-10 Başakşehir/istanbul
0 212 963 2075
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum