fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Florya Koleji Anaokulu

Özel Florya Koleji Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-5
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 10
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/18:00

Özel Florya Koleji Anaokulu Hakkında

2 ile 6 yaş aralığındaki çocuklara eğitim veren Özel Florya Koleji Anaokulu İstanbul da Bakırköy semtinde bulunmaktadır. Kurum 08.00 ile 18.00 saatleri arasında eğitim öğretim vermektedir. Okulda psikolojik danışman bulunmaktadır. Okulda sınıflar yaş gruplarına göre düzenlenmiştir. Sınıflar en fazla 20 öğrenciden oluşmaktadır. Tüm sınıflarda Milli Eğitim Bakanlığının yayınlarının yanı sıra ek kaynaklar da kullanılmaktadır. Kurumda her bölgeye servis imkanı bulunmaktadır. Her öğrenci maksimum 40 dakika sürede okula ulaşmaktadır. Servis ücretleri belediyenin açıkladığı ücretler üzerinden belirlenmektedir. Özel Florya Koleji Anaokulu 'nda verilen eğitimler ile sınıflarda yeni deneyimler kazanılmakta, yaratıcılık geliştirilmekte, sosyalleşme sağlanmakta, çocukların eğlenceye doyarak öğrenmeler gerçekleşmektedir. Kurumda uyku odası tam donanımlı olup okul öncesi dönem çocuklarının en önemli ihtiyacı olan uykuyu tamamlamak için konforlu olarak dizayn edilmiştir. Anaokulunun oyun alanları müsaittir. Okul bahçesinde ve okulun içinde oyun alanları mevcuttur. Kurumun yemekhanesinde sağlıklı, doğal, besin değeri yüksek malzemelerden yemekler yapılmaktadır. Yemekhanenin ve okulun hijyen kontrolleri sık aralıklarla yapılmaktadır. Okulun geniş bir bahçe imkanı da bulunmaktadır. Kurumun bahçesinde oyun parkı bulunmaktadır. Parkta bulunan oyuncaklar eğitici ve eğlendirici tarzda tercih edilmiştir. Kurumun yemek menüsü her ay değişmektedir. Kurumun tamamında ve bahçesinde güvenlik hizmetleri sunulmaktadır. Kurumun kendine ait servisiyle çocuklar konforlu ve güvenli yolculuklar geçirmektedir. Kurumda çocukların yaz aylarında da eğlenirken öğrenmesi için yaz okulu imkanı bulunmaktadır. Kurumda bulunan rehberlik servisi aile ile işbirliğindedir. Aile ile olan etkileşimin çocukların başarısını etkilediği görüşü doğrultusunda veli toplantıları, seminerler, velilere raporlar verilmektedir. Özel Florya Koleji Anaokulu 'nda İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Okul öncesi dönemde İngilizce dil eğitimi ile çocukların küçük yaşlardan itibaren ana dili ihmal etmeden yabancı dili içselleştirilmeleri sağlanmaktadır. Kurumda sanatsal etkinliklere yer verilmektedir. Çocuklara tiyatro eğitimi verilerek canlandırma, rol oynama yetenekleri geliştirilmeye çalışılmaktadır. Kulüp çalışmaları da kurumda geniş yer kaplamaktadır. Müzik kulübü çalışmaları ile çocukların çeşitli müzik aletlerini tanımaları sağlanacaktır. Çocuklarda müziksel zekayı geliştirmek ve müzik kulağı oluşturmak için müzik kulübü çalışmalar yapmaktadır. Kurumda satranç eğitimi de verilmektedir. Kurumda anaokulundan itibaren uygulanan yaşayarak İngilizce öğrenimi yani ILP sistemi uygulanmaktadır.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

Yorumlar (3)

 • at

  okul fena değil. öğretmenlerle öğrenciler arası iletişim nasıl bilemiyorum ama kızımın arkadaşlarıyla arası epey iyi. Havuz güzel bir imkan

 • AD

  Okulun arkası orman. havası gerçekten temiz. okulun çok imkanı var ama kalabalık

 • EK

  Bahçe yok resmen. Çocuklar bina dışında yapabilcekleri hiçbir şey yok.bir çocuk ağaca tırmanmalı toprakla oynamalı. Ancak istanbulda olduğumuzu düşünürsek okul gayet iyi.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Florya Koleji Anaokulu İletişim Bilgileri

Basınköy Mahallesi, Florya Asfaltı Caddesi, No:11, Bakırköy/istanbul
0 212 963 2087
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum