fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Florya Koleji

Florya Koleji hakkında detaylı bilgilere hemen ulaşın. Florya Koleji'nin; güncel eğitim ücretlerine, erken kayıt dönemlerine, veli yorumlarına hızlıca göz atın.

Florya Koleji İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

Florya Koleji Anaokullar

Florya Koleji anaokullarını inceleyin.

İNCELE
İlkokullar

Florya Koleji İlkokullar

Florya Koleji ilkokullarını inceleyin.

İNCELE
Ortaokullar

Florya Koleji Ortaokullar

Florya Koleji ortaokullarını inceleyin.

İNCELE
Liseler

Florya Koleji Liseler

Florya Koleji liselerini inceleyin.

İNCELE

Florya Koleji Hakkında

  • Eğitime Bakış
  • Florya Koleji Fiyatları 2021

FLORYA KOLEJİ

Florya Koleji kurulduğu günden beri, kendine güvenen, sorumluluk alabilen, mutlu, huzurlu, saygılı, yaşadığı topluma yarar sağlayan bireyler yetiştirmektedir. Yaşadığımız yüzyılın bilgi ve becerilerini bünyesinde bulunduran, akademik açıdan uluslararası sınavlarda dahi başarı elde edebilecek yeterliliğe sahip nesiller ile ülkenin geleceğine yön veren okul, uyguladığı özgün eğitim modeli ile bu amaca uygun hareket etmektedir. Öğrencilerinin istek ve ihtiyaçlarına karşılık verebilmek adına Florya Koleji kendini sürekli yenilemekte, öğrencilerinin sosyal ve kültürel anlamda da kendilerini geliştirebilecekleri ortamları sunmaktadır. Teknolojiyi etkin bir şekilde eğitim ve öğretimde kullanan okul, böylece daha verimli dersler sürdürebilmekte, öğrenciler konuları daha iyi kavramakta ve görükleri konuları kafalarında kavramsallaştırabilmektedir.


Florya Koleji, öğrencilerinin yabancı dil yetkinliklerinin oluşumu ve gelişimi için alanında uzman eğitmenler ile yoğun bir müfredat eşliğinde bu süreci yönetmektedir. Öğrenciler Başta İngilizce olmak üzere Almanca ve İspanyolca dersleriyle bütünsel bir yapı içinde öğrendikleri dilleri iletişim ortamlarında kullanmayı öğrenmekte böylece aktif olarak kullandıkları dili daha iyi kavrayabilmektedirler. Yabancı dil dersleri, biri Türk diğeri yabancı olan iki öğretmenle birlikte verilmekte böylece öğrenmede sıkıntı yaşayan veya zorlanan öğrencilere destek olunmakta, öğrenciler arası seviye farkı en aza indirilmektedir.


Eğitimin dersten ibaret olmadığını düşünen Florya Koleji öğrencilerinin sanatsal, kültürel ve sportif anlamda da gelişimlerini desteklemekte, sanata veya spora ilgisi olan öğrencilerin kendilerini keşfedebilmelerine ve potansiyellerini geliştirebilmelerine olanak sağlamaktadır. Öğrencilerin okulda sağlıklı bir şekilde eğitim almasını amaçlayan Florya Koleji kampüslerinde bulunan sağlık ekibi ve diyetisyen ile tüm ihtiyaçlara cevap verebilecek niteliğe sahip bir okul olmuştur. Bunun dışında okulda bulunan bale salonu, tam donanımlı konferans salonu ve öğrencilerin vücutlarını disipline edebilecekleri bir spor salonu ve de yüzme havuzu ile bulunduğu bölgede fark yaratmaktadır.


Florya Koleji fiyatları ise ailelerin çocuklarını bu kuruma rahatlıkla gönderebilecekleri aralıktadır. Eğitim ücretleri sınıf seviyesine göre farklılık göstermekle birlikte düzenlenen bursluluk sınavları ile birlikte sınavda başarılı olan öğrencilere çeşitli oranlarda indirim sağlanmaktadır. Ayrıca Florya Koleji erken kayıt dönemleri de gerçekleştirmekte ve bu süreç içerisinde kayıt gerçekleştiren veliler indirimli fiyatlardan yararlanabilmektedir.

Florya Koleji'nin ilan ettiği anaokulu fiyatına yemek ve kahvaltı ücreti dahil edilmiştir. Diğer kademeler için yemek ücreti 7.900 TL olarak belirlenmiştir.


Eğitim SeviyesiFiyatBilgi
Anaokulu 41.000 TL İletişime Geç
İlkokul 51.000 TL İletişime Geç
Ortaokul 53.000 TL İletişime Geç
Anadolu ve Fen Lise 57.000 TL İletişime Geç

Florya Koleji Anaokulu

Lütfen Bekleyin

Florya Koleji İlkokul

Lütfen Bekleyin

Florya Koleji Ortaokul

Lütfen Bekleyin

Florya Koleji Lise

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum