fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Florya Koleji

Florya Koleji hakkında detaylı bilgilere hemen ulaşın. Florya Koleji'nin; güncel eğitim ücretlerine, erken kayıt dönemlerine, veli yorumlarına hızlıca göz atın.

Eğitime Bakış

FLORYA KOLEJİ

Florya Koleji kurulduğu günden beri, kendine güvenen, sorumluluk alabilen, mutlu, huzurlu, saygılı, yaşadığı topluma yarar sağlayan bireyler yetiştirmektedir. Yaşadığımız yüzyılın bilgi ve becerilerini bünyesinde bulunduran, akademik açıdan uluslararası sınavlarda dahi başarı elde edebilecek yeterliliğe sahip nesiller ile ülkenin geleceğine yön veren okul, uyguladığı özgün eğitim modeli ile bu amaca uygun hareket etmektedir. Öğrencilerinin istek ve ihtiyaçlarına karşılık verebilmek adına Florya Koleji kendini sürekli yenilemekte, öğrencilerinin sosyal ve kültürel anlamda da kendilerini geliştirebilecekleri ortamları sunmaktadır. Teknolojiyi etkin bir şekilde eğitim ve öğretimde kullanan okul, böylece daha verimli dersler sürdürebilmekte, öğrenciler konuları daha iyi kavramakta ve görükleri konuları kafalarında kavramsallaştırabilmektedir.


Florya Koleji, öğrencilerinin yabancı dil yetkinliklerinin oluşumu ve gelişimi için alanında uzman eğitmenler ile yoğun bir müfredat eşliğinde bu süreci yönetmektedir. Öğrenciler Başta İngilizce olmak üzere Almanca ve İspanyolca dersleriyle bütünsel bir yapı içinde öğrendikleri dilleri iletişim ortamlarında kullanmayı öğrenmekte böylece aktif olarak kullandıkları dili daha iyi kavrayabilmektedirler. Yabancı dil dersleri, biri Türk diğeri yabancı olan iki öğretmenle birlikte verilmekte böylece öğrenmede sıkıntı yaşayan veya zorlanan öğrencilere destek olunmakta, öğrenciler arası seviye farkı en aza indirilmektedir.


Eğitimin dersten ibaret olmadığını düşünen Florya Koleji öğrencilerinin sanatsal, kültürel ve sportif anlamda da gelişimlerini desteklemekte, sanata veya spora ilgisi olan öğrencilerin kendilerini keşfedebilmelerine ve potansiyellerini geliştirebilmelerine olanak sağlamaktadır. Öğrencilerin okulda sağlıklı bir şekilde eğitim almasını amaçlayan Florya Koleji kampüslerinde bulunan sağlık ekibi ve diyetisyen ile tüm ihtiyaçlara cevap verebilecek niteliğe sahip bir okul olmuştur. Bunun dışında okulda bulunan bale salonu, tam donanımlı konferans salonu ve öğrencilerin vücutlarını disipline edebilecekleri bir spor salonu ve de yüzme havuzu ile bulunduğu bölgede fark yaratmaktadır.


Florya Koleji fiyatları ise ailelerin çocuklarını bu kuruma rahatlıkla gönderebilecekleri aralıktadır. Eğitim ücretleri sınıf seviyesine göre farklılık göstermekle birlikte düzenlenen bursluluk sınavları ile birlikte sınavda başarılı olan öğrencilere çeşitli oranlarda indirim sağlanmaktadır. Ayrıca Florya Koleji erken kayıt dönemleri de gerçekleştirmekte ve bu süreç içerisinde kayıt gerçekleştiren veliler indirimli fiyatlardan yararlanabilmektedir.

Florya Koleji Fiyatları 2023

Florya Koleji'nin ilan ettiği anaokulu fiyatına yemek ve kahvaltı ücreti dahil edilmiştir.


Florya Koleji 2023 - 2024 Eğitim Dönemi Ücreti
Eğitim Seviyesi Eğitim Ücreti Yemek Ücreti
Anaokulu 128.000 TL
İlkokul 142.500 TL 30.000 TL
Ortaokul 148.500 TL
Anadolu ve Fen Lise 159.500 TL
İletişime Geç
Florya Koleji İndirimleri
Florya Koleji Yorumları
Devamını Gör
Eğitime Bakış
Florya Koleji Fiyatları 2023
Florya Koleji Galeriler
Florya Koleji Yorumları

Florya Koleji Kampüsleri

Florya Koleji kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Florya Koleji Bakırköy Kampüsü
İstanbul / Bakırköy
comment-icon 5 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
2 ile 6 yaş aralığındaki çocuklara eğitim veren Özel Florya Koleji Anaokulu İstanbul da Bakırköy semtinde bulunmaktadır....
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Florya Koleji için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum