fb

Özel Florya Neşe Erberk Anaokulu

0 212 963 2074
Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • google+ share
 • mail share
Yaş Aralığı: 1-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 20
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/19:00

Özel Florya Neşe Erberk Anaokulu Hakkında

İstanbul'un Bakırköy bölgesinde bulunan Özel Florya Neşe Erberk Anaokulu, okul öncesi dönemde çocukların yeteneklerini geliştirmeyi amaç edinmiştir. Anaokulu 1 ve 6 yaşındaki çocuklara eğitim vermektedir. 20 kişilik sınıflara sahip olan Özel Florya Neşe Erberk Anaokulu 'nun eğitim verme saatleri 08.00 ve 19.00 saatleri arasındadır. Çocukların her türlü sorununu çözmek için, psikolojik danışman bulunmaktadır. Okul bünyesinde bulunan yemekhane ile çocuklar, kahvaltı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı yapma imkanına sahiptirler. Çocuklar yaşları itibari ile çok hareket edecekleri için, rahat olmaları ve kaliteli zaman geçirmeleri düşünülerek büyük bir bahçe ve güzel bir oyun alanı tasarlanmıştır. Çocukların okulun içinde olduğu kadar okulun bahçesinde de güvenli bir şekilde zaman geçirmeleri için, anaokulunda güvenlik bulunmaktadır. Ayrıca çocukların okula daha kolay bir şekilde gelip gitmeleri için, servis imkanı bulunmaktadır. Servis ve servis içinde bulunan hostes sayesinde çocuklar güvenilir bir şekilde yolculuk yapma imkanına sahiptirler. Anaokulunda aynı zamanda hafta sonu da eğitim devam etmektedir. Hafta sonu, müzik eğitimi, bale ve dans eğitimi ve satranç eğitimi verilmektedir. Müzik eğitimi olarak piyano ve org eğitimi verilmektedir. Bale ve modern dans eğitimi 4 yaş ve üzeri çocuklara verilmektedir. Satranç eğitimi ise, çocukların daha hızlı ve doğru düşünmeleri için verilmektedir. 3 ve 6 yaş arası çocuklar için yetenek geliştirme programı uygulanmaktadır. Bu program ile çocuklar, 5 yaş ve üzeri çocuklar güne yoga ile başlamakta, özel olarak hazırlanmış atölyemizde çocukların el becerilerini daha da geliştirmek için el sanatları faaliyetleri yürütülmekte, çocuklardaki ritim duygusunu ve ses gelişimini sağlamak için müzik eğitimi verilmekte, çocukların yaratıcı kişiliklerini ortaya çıkarmak için drama çalışmaları yapılmakta, çocuklarda sağlıklı vücut gelişimini sağlamak ve vücuttaki enerjiyi doğru yere harcamak için uzmanlar tarafından dans eğitimi verilmekte, bilimsel yönden gelişmelerini sağlamak için fen ve doğa dersleri verilmekte, branş alanında yapılan eğitimlerde kavramların açıklamasının hem İngilizce hem de Türkçe olarak yapılması gibi birçok etkinlik yapılmaktadır. Aynı zamanda Özel Florya Neşe Erberk Anaokulu 'nda Gezi ve Müzik kulübü bulunmaktadır. Ayrıca okulda bulunan rehberlik sistemi ile çocuklar dönem boyunca gözlemlenmekte ve veliler çocukları hakkında bilinçlendirilmektedir.

Fiziksel İmkanlar

Yemekhane
Sanat Atölyesi
Kütüphane
Oyun Alanı
Bahçe
Mutfak Atölyesi

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Yaz Okulu
Servis
Organik Beslenme
Oyun Grubu

Dil Olanakları

İngilizce
İspanyolca

Sportif

Jimnastik
Yoga
Beden Eğitimi
Basketbol

Sanatsal

Bale
Dekoratif Sanatlar
Modern Dans
Drama
Görsel Sanatlar
Tiyatro
Dans
El Sanatları

Kulüpler

Satranç
Müzik Kulübü
Gezi Kulübü
Akıl ve Zeka Oyunları

Yorumlar

 • A. Ş.

  Çocuğunuzu güvenle teslim edebileceğiniz,ilgili ve güler yüzlü, eğitimli kadroya sahip bir okuldur. Oryantasyon süreçleri ve eğitimleri çok başarılı her konuda size destek olan yöneticileri var şiddetle tavsiye ediyorum.Teşekkürler Neşe Erberk Florya

 • B. c.

  öğretmenler çocuklara değer veriyor bu yüzden çocuğum okulun da çok mutlu. İlkokula başlayana kadar Florya Neşe Erberk devam :)

 • P. c.

  Kizimi ilk goturdugum andan itibaren eksiksiz bir hizmet aliyorum. Biz anne kiz olarak birbirimize cok bagliyiz gecirdigimiz oryantasyon doneminde bile sanki evimizde gibiydik. Su anda kizimda cok mutlu. Öğretmenler kusursuz. Tum ogrencilerle tek tek ilgileniyolar. Mutfagi termemiz yemekler ile ilgili hic sorun yasamadik. Hastaliklarla ilgili cok hassaslar. En ufak bir seyde hemen mudahale ediliyor.veli ile surekli iletisim halindeler. Gonlum rahat bir sekilde florya nese erberkli olmanin mutlulugunu yasiyoruz kizimla.

 • B. K.

  Gezi etkinlikleri yapılıyor bol bol gezilerde çocuklarla tek tek ilgileniyorlar. biz de güvendiğimiz için izin veriyoruz. güvenlik çok sıkı okulda zaten şimdiye kadar hiç bir olumsuz şey yaşamadık.

 • Ş. A.

  Çocuğumu bu okula gönderiyorum öğretmenlerini ve okulunu çok seviyor tüm çalışanlar çok ilgili seneye de bu okulda devam edeceğiz. Sağladıkları imkanlar da gayet iyi verilen parayı hakediyor.

 • A. A.

  Okulda sağlık konusunda çok hassaslar hastalanan öğrenciler iyileşene kadar okula gelmiyor. Düzenli olarak sağlık kontrolleri yapılıyor. temizliğe önem veriliyor çocukların sağlığını etkilememsi için. yemekleri de gayet sağlıklı ve çeşit çok

 • E. B.

  Bu bölgedeki iyi olan nadir anaokullarından biri ticari kaygıları yok amaçları iyi bir eğitim vermek ve topluma faydalı bireyler yetiştirmek bunu da en güzel şekilde yapıyorlar okul müdürü çok titiz her konuda bu da güven veriyor.

 • A. Ş.

  Bir anaokulunda olması gereken her şey mevcut Çocuğumuz eğitim hayatına en iyi şekilde başlasın istedik ve bu okulu seçtik. Hem fiziksel hem sosyal hem de brnş dersleri açısından her detayı düşünmüşler. Böyle kaliteli hizmet veren okullar daha çok olsa keşke.

"Özel Florya Neşe Erberk Anaokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Florya Neşe Erberk Anaokulu İletişim Bilgileri

Şenlikköy Mah. Florya Cad. Ertürk Sok. No:5 Florya- Bakirköy/istanbul
0 212 963 2074
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum