fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Lütfen Bekleyin...

Doğrulanmış Profil
Özel Florya Neşe Erberk Anaokulu

Özel Florya Neşe Erberk Anaokulu verified

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 17
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/18:00
Sabahçı: 08:30/12:30

Özel Florya Neşe Erberk Anaokulu Hakkında

İstanbul'un Bakırköy bölgesinde bulunan Özel Florya Neşe Erberk Anaokulu 2002 yılında Türkiye’de 3 - 6 yaş grubuna eğitim veren ilk ve tek ‘Yetenek Geliştirme Programı Uygulayan Anaokulu’ olarak hayata geçmiştir. Bugün ise 12 şubesi İstanbul’da olmak üzere Türkiye’nin tüm bölgelerinde toplam 46 anaokulumuzla kurumsal kimliğimizi ve anlayışımızı giderek yaygınlaştırıyoruz…
Eğitimi ciddiye alıyoruz, neşeyle uyguluyoruz…
Özel Florya Neşe Erberk Anaokulumuz klasik anaokulu ezberci ve dayatmacı eğitim anlayışı kalıplarından çıkarak, çocukların doğuştan gelen ve zamanla yitirdiği yetenekleri erken çocukluk döneminde profesyonel eğitimciler desteği ile fark etmek, geliştirmek ve yönlendirmek hedefiyle kurulmuş olup sürekli değişim ve gelişim içerisinde yoluna devam etmektedir.
Okulumuzun en temel amacı; çocukların sevgi dolu güvenli bir ortamda, sosyal grup içerisinde kendilerini mutlu hissetmeleri, hayallerini ve isteklerini özgüvenle ifade edebilmeleri, kendisine ve çevresine duyarlı, sorumluluklarının bilincinde bireyler olmalarını sağlamaktır…
Eğitim programımızda Milli Eğitim Bakanlığı programının yanı sıra (Gems, Scamper, Reggio Emilia ve High Scope) eğitim yöntemleri uygulanmaktadır. Uyguladığımız karma eğitim modeli doğrultusunda yaptığımız Anadili , Fen-doğa, oyun etkinlikleri ve Okuma yazma hazırlık çalışmalarının yanı sıra, yaratıcı drama, orff öğretisi temeline dayalı müzik etkinlikleri, drama, bale eğitimi rotasyon ile kavram sınıflarımızda yapılarak öğrencinin bütünsel gelişimi desteklenirken yetenek ve becerileri de keşfedilmekte ve geliştirilmektedir.
17 kişilik sınıflara sahip olan Özel Florya Neşe Erberk Anaokulu'nun eğitim verme saatleri 07.45 ve 18.30 saatleri arasındadır. Çocukların her türlü sorununu çözmek için, tam zamanı(5 gün) uzman klinik psikolog bulunmaktadır. Okul bünyesinde bulunan yemekhanede hazırlanan yemekler ile çocuklar, kahvaltı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı yapma imkanına sahiptirler. Çocuklar yaşları itibari ile çok hareket edecekleri için, rahat olmaları ve kaliteli zaman geçirmeleri düşünülerek büyük bir bahçe ve güzel bir oyun alanı tasarlanmıştır. Çocukların okulun içinde olduğu kadar okulun bahçesinde de güvenli bir şekilde zaman geçirmeleri için, anaokulunda güvenlik bulunmaktadır. Müzik eğitimi olarak piyano ve org eğitimi verilmektedir. Bale ve modern dans eğitimi 4 yaş ve üzeri çocuklara verilmektedir. Satranç eğitimi ise, çocukların daha hızlı ve doğru düşünmeleri için verilmektedir. 4 ve 6 yaş arası çocuklar için yetenek geliştirme programı uygulanmaktadır. Bu program ile çocuklar, 3 yaş ve üzeri çocuklar güne yoga ile başlamakta, özel olarak hazırlanmış atölyemizde çocukların el becerilerini daha da geliştirmek için el sanatları faaliyetleri yürütülmekte, çocuklardaki ritim duygusunu ve ses gelişimini sağlamak için müzik eğitimi verilmekte, çocukların yaratıcı kişiliklerini ortaya çıkarmak için drama çalışmaları yapılmakta, çocuklarda sağlıklı vücut gelişimini sağlamak ve vücuttaki enerjiyi doğru yere harcamak için uzmanlar tarafından dans eğitimi verilmekte, bilimsel yönden gelişmelerini sağlamak için fen ve doğa dersleri verilmekte, branş alanında yapılan eğitimlerde kavramların açıklamasının hem İngilizce hem de Türkçe olarak yapılması gibi birçok etkinlik yapılmaktadır. Ayrıca okulda bulunan rehberlik sistemi ile çocuklar dönem boyunca gözlemlenmekte ve veliler çocukları hakkında bilinçlendirilmektedir.

Duyurular ve Etkinlikler

Özel Florya Neşe Erberk Anaokulu Soru - Cevap

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- MEB Odaklı Eğitim

- Reggio Emilia Yaklaşımı

- Gems ve High Scope

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

● Oyuncaklar ağırlıklı olarak hangi materyallerden yapılmış?

- Ahşap

- Plastik

- Keçe

● Branş derslerini kimler veriyor?

- Alanında Eğitimli Branş Öğretmenleri

● Okul gezilerinde çocuklara kimler refakat ediyor?

- İdareciler

- Öğretmenler

● Güvenlik nasıl sağlanıyor?

- Güvenlik Görevlisi

- Kamera

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

● Okulda görev alan öğretmenlerin branşları nelerdir?

- Sınıf Öğretmeni

- Psikolojik Danışman

- Müzik Öğretmeni

- Beden Eğitimi Öğretmeni

- Görsel Sanatlar Öğretmeni

- Yabancı Dil Öğretmeni

- Bale ve Dans Öğretmeni

- Satranç Öğretmeni

● Çocuklarla oynanan oyunlarda, onlara hangi becerilerin kazandırılması amaçlanıyor?

- Kaba Motor Becerileri

- İnce Motor Becerileri

- El-Göz Koordinasyonu

- Muhakeme Becerisi

- İletişim Becerisi

- Zeka Gelişimi

- Duygu Gelişimi

- Denge ve Koordinasyon

● Psikolojik danışman öğrencilerle ne sıklıkla görüşme yapıyor?

- Her gün

● Rehberlik servisi tarafında okulda özel ihtiyaçları (yetersizliği) olan öğrencilere yönelik ne tür çalışmalar yapılıyor?

- Aile Görüşmeleri

- Anne-Baba Eğitimleri

- Yönlendirme

- Bilgi Verici Danışmanlık

- Bireyi Tanımaya Yönelik Testler/Uygulamalar

Özel Florya Neşe Erberk Anaokulu Sıkça Sorulan Sorular

 • Özel Florya Neşe Erberk Anaokulu ortalama sınıf mevcutları kaçtır?
  17
 • Özel Florya Neşe Erberk Anaokulu hangi saatlerde hizmet veriyor?
  Tam gün eğitim saatleri 08:00 - 18:00 şeklindedir. Kurumda yarım gün eğitim seçeneği de bulunmaktadır. Sabahçı grup 08:30 - 12:30 saatleri arası eğitim görmektedir.
 • Özel Florya Neşe Erberk Anaokulu hangi yabancı dil imkanlarını sunuyor?
  Kurumda İngilizce dil eğitimi verilmektedir.
 • Özel Florya Neşe Erberk Anaokulu yaş aralığı nedir?
  3-6
 • Özel Florya Neşe Erberk Anaokulu yaz okulu hizmeti sunuyor mu?
  Kurumda yaz okulu hizmeti bulunmaktadır.
 • Özel Florya Neşe Erberk Anaokulu psikolojik danışman bulunduruyor mu?
  Kurumda psikolojik danışman bulunmaktadır.

Özel Florya Neşe Erberk Anaokulu Yorumları (25)

 • YP

  Neşe Erberk Florya şubesine çocuğumu gönderme sebebim yoğun ingilizce dersleri ve orman günlerinin olmasıydı. Çocukları haftada bir gün ormana götürmeleri çok güzel oldu eğitim modellerine bu sene ekledikleri bir ugulamaymış seneye daha da geliştirilecekmiş buna çok sevindim. Okul yönetimi başta Eda hanım olmak üzere Engin bey ve tüm öğretmenler herkes bu işi severek yapıyor emekleri çok fazla çok teşekkür ederiz.

 • ÖK

  Bu yıl 2. senemizdi. 3 ve 4 yaşı kızım burada tamamladı şimdi hazırlık sınıfına geçiş yaptık. Bir arkadaşımızın tavsiyesi ile kayıt yaptırmıştık. Çocuğumu böylesi bir aile ortamında okuttuğum için kendimi çok şanslı hissediyorum tüm emekleriniz için çok teşekkürler. Gelecek sezon için yapılacak değişimler için de çok heyecanlıyım.

 • MT

  Bu yorumu yapabilmek için senenin bitmesini bekledim. Çocuğum ilk defa okula başlayacaktı ve benim için alışılması çok zor bir durumdu kime güveneceğim çocuğumu emanet edeceğim duygusu beni çok tedirgin etmişti ilk görüşmeyi yapana kadar. kapıdan içeri girer girmez çalışanların güler yüzü sonrasında kurum müdürü eda hanımın sıcak karşılaması her detayı bizimle tek tek konuşması. ne diyebilirim bilmiyorum ama yollarımız iyiki sizlerle kesişti .ilkokula başlayana kadar oğlumun sizlerle olacak olmasından çok mutluyum. bu seneki tüm emekleriniz, özveriniz destekleriniz için çok teşekkür ederim. tüm personelin emeklerine sağlıkSadece olumsuz olarak Yeşilköy bölgesine servisinizin olmaması sabah trafiğinde bizi zorluyor. bir sonraki dönemde bu durum değerlendirilebilirse çok mutlu oluruz.

 • DE

  Çocukların gelişimi için her detay en ince ayrıntısına kadar düşünülüyor. Tüm öğretmenler oldukça ilgili ve butik bir hizmet anlayışı var.

 • Özel Florya Neşe Erberk Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Görüş ve yorumlarınız için teşekkür ederiz. Neş'eli günler dileriz.

 • pk

  2,5 yaş oğlumu gözüm arkada kalmadan emanet ediyorum. çok sıkmadan oyun oynayarak neler öğrendiğine her gün şaşırarak izliyorum. tüm okul ailesine. öğretmenimiz perihan hanıma teşekkür ederiz:)

 • Özel Florya Neşe Erberk Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Görüş ve yorumlarınız için teşekkür ederiz. Neş'eli günler dileriz.

 • Ös

  3 yas grubuna kayıtlı oğlum var ılk dönem baska bır okula gıdıyorduk malesef kotu bir deneyımdı bızım ıcın asla okula gıtmek ıstemedi daha aksamından okula gıtmek ıstememe krızleri basladı daha sonra ıse florya nese erberke kayıt olduk suanda tatılde bıle okula gıtmek ıstıyor öğretmenlerimize ilgi ve alakalarında dolayo cok tesekkur ederım zaten okula geldınız anda kapıdakı guvenlık görevlısınden tüm personele kadar ilgi ve alakalarını göreceksınız

 • Özel Florya Neşe Erberk Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Görüş ve yorumlarınız için teşekkür ederiz. Neş'eli günler dileriz.

 • SD

  Okul araştırması yaparken çok araştırdım çocuğuma yönelik ve ona hitap etmesi karşılaşması benim için çok önemliydi. Uzman klinik psikoloğun alışma dönemindeki destekleriyle öğretmenimizin katkısıyla mutlu bir yıl geçiriyoruz.

 • Özel Florya Neşe Erberk Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Görüş ve yorumlarınız için teşekkür ederiz. Neş'eli günler dileriz.

 • Ey

  Kızım 3 yıl gitti çok memnun kaldık gözünüz arkada kalmayacak bir kurum okul müdürü eda hanım çok ilgili hepsine teşekkür ederiz

 • Özel Florya Neşe Erberk Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Görüş ve yorumlarınız için teşekkür ederiz. Neş'eli günler dileriz.

 • ST

  Hiç aklım kalmadan iki çocuğumu 2 yaşlarından itibaren emanet ettiğim canım okulum. Özellikle çalışan anneler için ideal. Çalışma saatleri hayatınızı kolaylaştırıyor. Öğretmenlerimizin hepsi çok güleryüzlü ve yardımsever. Kendi çocukları gibi pırıl pırıl baktılar çocuklarımıza. 4 yılın sonunda ayrılıyor olmaktan çok mutsuzum. İyi ki yollarımız kesişti.

 • Özel Florya Neşe Erberk Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Görüş ve yorumlarınız için teşekkür ederiz. Neş'eli günler dileriz.

 • Gs

  Saygın ve tecrübeli ekip ile birlikte hem çocuğunuza hem size katacakları çok şey var. Her geçen gün çocuğunuzun %100 verim aldığını görmek paha biçilemez.

 • Özel Florya Neşe Erberk Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Görüş ve yorumlarınız için teşekkür ederiz. Neş'eli günler dileriz.

 • 3 yıldır devam ettiğimiz okulumuzu çok seviyoruz. Öğretmenlerimizden çok memnunuz. Tüm okul personeli, okulun imkanları gayet güzel. Oğlum okula severek gidiyor

 • Özel Florya Neşe Erberk Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Görüş ve yorumlarınız için teşekkür ederiz. Neş'eli günler dileriz.

 • Birçok anaokulu, kreş gezmiştim fakat Neşe Erberk Florya Anaokulu kadar sıcak ve samimi bir ortam bulamamıştım. Oğlum çok hareketli bir çocuktu, küçük bir yaşta güvenipte bir okula göndermek benim için çok zor bir karardı ama Neşe Erberk Anaokulu bu güveni bende sağladı.Oğlumu 2.5 yaşında, altı bezli, yarım gün olarak Neşe Erberk Anaokuluna kayıt ettirdim. O kadar memnun kaldık ki önce oğlum sonra biz, 2 hafta sonra tam güne kayıt yaptırdık. Okul öncesi dönemini de aynı yerde 2022 yılında tamamladı. Ben önce okul yönetimine, öğretmenlerimize ve çalışan tüm personele sevgi ve teşekkürlerimi iletmek istiyorum.Servis durumu arttırabilir.

 • Özel Florya Neşe Erberk Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Görüş ve yorumlarınız için teşekkür ederiz. Neş'eli günler dileriz.

 • Mb

  Çocuğum 3 yıldır bu kreşte çok memnunum. Çocuğumu gönül rahatlığıyla bırakabileceğim tek yer..

 • Özel Florya Neşe Erberk Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Görüş ve yorumlarınız için teşekkür ederiz. Neş'eli günler dileriz.

 • Fb

  Bir ebeveynin çocuğunu bıraktıktan sonra bir dk bile endişe duymadığı, çocuğum için ikinci aile olan, gelişimini düzenli olarak takip edip destekleyen bir kurum yaptıklarının hakkı asla maddi olarak ödenemez.Bahçesi biraz küçük ama yaratıcı öğretmenler bu konuyu çözebiliyorlar

 • Özel Florya Neşe Erberk Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Görüş ve yorumlarınız için teşekkür ederiz. Neş'eli günler dileriz.

 • EG

  Değer veren iyi kalpli öğretmen ve çalışan kadrosuna sahip bir okul çocuğum için gereken herşey teşekkür ederim

 • Özel Florya Neşe Erberk Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Görüş ve yorumlarınız için teşekkür ederiz. Neş'eli günler dileriz.

 • ÖY

  2 yıldır ikizlerimi gönderiyorum. Okula başlama zamanı ile beraber çocuklarıma karşı ilgileri yaklaşımları oldukça iyiydi. Çalışanlar çok profesyonel ve hepsi alanında donanımlı oldukları çok belli davranışları ile. Kızlarımı yeni dönemde de kayıt yaptırdım. Biz çok memnunuz.

 • Özel Florya Neşe Erberk Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Görüş ve yorumlarınız için teşekkür ederiz. Neş'eli günler dileriz.

 • BA

  Aradığımız her şey okul bünyesinde mevcut, ekstra kurs gereksinimi duymuyoruz. Tüm çalışanlarlar güler yüzlü buda çocuklarımıza yansıyınca çok mutlu oluyoruz. Okul müdürü Miray Hanım konusunda uzman ve başarılı.Tüm konulara kibar yaklaşımından dolayı kendisine teşekkür ediyorum.

 • Özel Florya Neşe Erberk Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Görüş ve yorumlarınız için teşekkür ederiz. Neş'eli günler dileriz.

 • Çocuğunuzu güvenle teslim edebileceğiniz,ilgili ve güler yüzlü, eğitimli kadroya sahip bir okuldur. Oryantasyon süreçleri ve eğitimleri çok başarılı her konuda size destek olan yöneticileri var şiddetle tavsiye ediyorum.Teşekkürler Neşe Erberk Florya

 • Özel Florya Neşe Erberk Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Görüş ve yorumlarınız için teşekkür ederiz. Neş'eli günler dileriz.

 • Bc

  öğretmenler çocuklara değer veriyor bu yüzden çocuğum okulun da çok mutlu. İlkokula başlayana kadar Florya Neşe Erberk devam :)

 • Özel Florya Neşe Erberk Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Görüş ve yorumlarınız için teşekkür ederiz. Neş'eli günler dileriz.

 • Pc

  Kizimi ilk goturdugum andan itibaren eksiksiz bir hizmet aliyorum. Biz anne kiz olarak birbirimize cok bagliyiz gecirdigimiz oryantasyon doneminde bile sanki evimizde gibiydik. Su anda kizimda cok mutlu. Öğretmenler kusursuz. Tum ogrencilerle tek tek ilgileniyolar. Mutfagi termemiz yemekler ile ilgili hic sorun yasamadik. Hastaliklarla ilgili cok hassaslar. En ufak bir seyde hemen mudahale ediliyor.veli ile surekli iletisim halindeler. Gonlum rahat bir sekilde florya nese erberkli olmanin mutlulugunu yasiyoruz kizimla.

 • Özel Florya Neşe Erberk Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Görüş ve yorumlarınız için teşekkür ederiz. Neş'eli günler dileriz.

 • BK

  Gezi etkinlikleri yapılıyor bol bol gezilerde çocuklarla tek tek ilgileniyorlar. biz de güvendiğimiz için izin veriyoruz. güvenlik çok sıkı okulda zaten şimdiye kadar hiç bir olumsuz şey yaşamadık.

 • Özel Florya Neşe Erberk Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Görüş ve yorumlarınız için teşekkür ederiz. Neş'eli günler dileriz.

 • ŞA

  Çocuğumu bu okula gönderiyorum öğretmenlerini ve okulunu çok seviyor tüm çalışanlar çok ilgili seneye de bu okulda devam edeceğiz. Sağladıkları imkanlar da gayet iyi verilen parayı hakediyor.

 • Özel Florya Neşe Erberk Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Görüş ve yorumlarınız için teşekkür ederiz. Neş'eli günler dileriz.

 • AA

  Okulda sağlık konusunda çok hassaslar hastalanan öğrenciler iyileşene kadar okula gelmiyor. Düzenli olarak sağlık kontrolleri yapılıyor. temizliğe önem veriliyor çocukların sağlığını etkilememsi için. yemekleri de gayet sağlıklı ve çeşit çok

 • Özel Florya Neşe Erberk Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Görüş ve yorumlarınız için teşekkür ederiz. Neş'eli günler dileriz.

 • EB

  Bu bölgedeki iyi olan nadir anaokullarından biri ticari kaygıları yok amaçları iyi bir eğitim vermek ve topluma faydalı bireyler yetiştirmek bunu da en güzel şekilde yapıyorlar okul müdürü çok titiz her konuda bu da güven veriyor.

 • Özel Florya Neşe Erberk Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Görüş ve yorumlarınız için teşekkür ederiz. Neş'eli günler dileriz.

 • Bir anaokulunda olması gereken her şey mevcut Çocuğumuz eğitim hayatına en iyi şekilde başlasın istedik ve bu okulu seçtik. Hem fiziksel hem sosyal hem de brnş dersleri açısından her detayı düşünmüşler. Böyle kaliteli hizmet veren okullar daha çok olsa keşke.

 • Özel Florya Neşe Erberk Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Görüş ve yorumlarınız için teşekkür ederiz. Neş'eli günler dileriz.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Florya Neşe Erberk Anaokulu İletişim Bilgileri

Şenli̇kköy Mah. Florya Cad. Ertürk Sok. No:5, Florya- Bakirköy/İstanbul
0 212 963 2074
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Harita
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum