fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Goncalar Anaokulu

Özel Goncalar Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 18
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/18:00

Özel Goncalar Anaokulu Hakkında

İstanbul da 2 ile 6 yaş arasındaki çocuklara eğitim veren Özel Goncalar Anaokulu Eyüp semtinde eğitim vermektedir. Anaokulu Yusuf Tunç tarafından 2002 yılında öğretime başlatılmıştır. Kurumda mental aritmetik, bilgisayar, İngilizce eğitimleri verilmeye bu tarihten itibaren devam edilmektedir. Kurum hafta içi her gün 09:00 ile 18:00 saatleri arasında eğitim vermektedir. Anaokulunda kültürel ve sosyal aktiviteler yapılmakta olup, öğrencilerin geleceğe doğru yürümelerinde ilk adım olan anaokulu döneminde en iyi şekilde eğitim almaları, vakitlerini dolu dolu geçirmeleri, programlı ve planlı olarak vakit geçirmeleri için her türlü bilgi, tecrübe, alt yapı ortamı hazırlanmaktadır. Okul 100 metrekare açık, 350 metrekare kapalı alana sahiptir. Özel Goncalar Anaokulu 4 kat binadan, 1 oyun alanından, atölye, yemekhane, yatakhane, sınıflar, rehberlik odası ve bahçeden oluşmaktadır. Kurumun projesi yapılırken çocukların konforu ve güvenli ortamlarda eğitim alması önemsenmiştir. Anaokulunda eğitim çocuk, okul, aile üçgeninde gerçekleşmektedir. Çocukların çok yönlü gelişimi desteklenerek bireysel becerilerinin fark edilmesi sağlanmaktadır. Öğrencilerin kültürel ve sosyal etkinliklere katılımı sağlanarak, hayatı tüm yönleriyle tanımalarına fırsat verilmektedir. Çocukların yaparak, yaşayarak, görerek özel yeteneklerini geliştirmesi hedeflenmektedir. Araştıran, meraklı, yeteneklerini ve ilgilerini keşfeden, özgüveni yüksek, problem çözebilen, yaratıcı bireyler yetiştirmek kurumun hedefleri arasındadır. Okulun eğitim programı özenle planlanmakta, geri bildirimler ile velilerle süreç iş birliği içinde sürekli olarak değerlendirilmektedir. Kurumda öğrencilerin kişilik gelişimine, yeteneklerine, zeka gelişimine uygun program uygulanmaktadır. Çocuklar anaokulunda eğlenerek öğrenme gerçekleştirmektedir. Özel Goncalar Anaokulu 'nda çalışan kişiler güler yüzlü, sevecendir. Yuva aile sıcaklığına sahip, rengarenk, cıvıl cıvıldır. Anaokulunda çocukların pedagojik gelişimleri dikkatle takip edilmektedir. Kurumda beslenme programında kullanılan yiyecekler özel olarak hazırlanmaktadır. Kurumda 2 kurucu müdür, anaokulu müdürü, 3 öğretmen, İngilizce öğretmeni, Din ve ahlak bilgisi öğretmeni bulunmaktadır. Okulda aile hekimi, dahiliye uzmanı ve diş hekimi görev yapmaktadır. Kurumda yaz okulu çalışmaları yapılmaktadır. Kurumda çoklu zeka sistemine dayalı program uygulanmaktadır. Anaokulunda İngilizce, tiyatro, müzik, resim, satranç, yaratıcı dans, piknik, su oyunları, bahçe oyunları, bahçe partileri gibi etkinlikler yapılmaktadır. Sınıflarda hafıza ve zeka geliştirici oyuncak bulunmaktadır.

Yorumlar (6)

 • V

  Evladımız okuluna başlayalı 3 hafta oldu..Acaba okula alışırmı zorluk çekermi diye düşünürken akşam eve gelince "Baba yarın okula gitmek için sabırsızlanıyorum" diyen bir kızımız oldu.Esra hocama çok teşekkür etmek istiyorum..Onun pozitif yaklaşımı bizi okula yaklaştırdı..Bizler kulağımı çekerek çok memnunuz demek istiyorum..Sağlıcakla kalınızDaha gözlem aşamasında olmakla beraber fikirlerimi siz değerli velilerimize buradan sık sık arz edeceğim..

 • NE

  Okulda verilen hizmetler arasında yaz okulu uygulaması da var. Çocuğumuzu gönderiyoruz pek çok spor faaliyetleri ve oyunlarla çocukların eğlenirken senenin yorgunluğunu atmasını sağlıyorlar.

 • Bahçesinin biraz küçük olması dışında gayet iyi bir okul. Aile ortamı var okulda çocuklar kendilerini özgürce ifade edebiliyor. Yemekleri temizliği ve güvenliğinden de gayet memnunuz. Benim her yemeği yemeyen kızım bile sorun yaşamadı.

 • MA

  Okulda temizliğe çok önem veriyorlar sınıflar tuvaletler her yer daima temiz tutuluyor bu da okula olan güvenimizi arttırıyor. hastalanan çocuklar da kesinlikle okula gelmiyor bu konularda titizler

 • AG

  Eğitim kalitesi bakımından dört dörtlük diyebileceğim bir okul. zeka gelişimine yönelik uygulamalı dersler işleniyor. Çocuğum okulu çok seviyor ve anlata anlata bitiremiyor ben öğretmenlerini neredeyse her gün dinliyorum oğlumdan. İlgi alaka ve sabırları için ne kadar teşekkür etsem azdır.

 • Veli

  anaokulunuzda çalışan emeği geçen herkesi çocuklarımıza böyle büyük ilgiye yaklaştıkları için teşekkür etmek istiyorum.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Goncalar Anaokulu İletişim Bilgileri

Gümüşsuyu Cad.idris Sk.no:8 Eyüp/istanbul
0 212 963 2084
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum