fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Günhan Koleji Anaokulu

Özel Günhan Koleji Anaokulu verified

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 16
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/16:15

Özel Günhan Koleji Anaokulu Hakkında

Günhan Koleji , Maltepe’nin kalbinde, sahile 500 metre uzaklıkta, yaklaşık 5000 metrekarelik bir alana sahip butik bir okuldur. Kampüsümüzde anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise eğitimi verilmektedir.İstanbul Maltepe’de bulunan Özel Günhan Koleji Anaokulu , çocukların ihtiyaç ve isteklerini eksiksiz karşılayan donanımı, hijyenik ve güvenlikli ortamı ile başarılı, sorumluluk sahibi, çevreye duyarlı ve güzel iletişim kurabilen bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır.
High Scope eğitim anlayışıyla eğitim veren Özel Günhan Koleji Anaokulu 'nda kapalı spor salonu, laboratuvar, kütüphane, müzik atölyesi, sanat atölyesi, yemekhane ve konferans salonu bulunmaktadır. Okulda yabancı dil eğitimi olarak İngilizce ve Almanca dersleri verilmektedir. Hem branş derslerinde hem de yabancı dil derslerinde çocukların ezberlemeden konuları kavrayarak öğrenmelerini sağlayan özel eğitim programları uygulanmaktadır. Bale, modern dans, halk oyunları, drama, koro etkinlikleri ile çocukların sanatla ilgilenme fırsatları olmaktadır. Satranç ile akıl ve zeka oyunları etkinlikleri çocukların zeka gelişimini destekleyen etkinliklerdir. Çocukların kültürel birikim sağlarken, ilgi alanlarını keşfetmeyi ve sağlıklı yaşam standartlarını benimsemeleri sağlanmaktadır. Okulda çocukların güvenliğinin en üst düzeyde sağlanması için giriş çıkışlar güvenlik görevlileri tarafından kontrol edilmektedir. Çocukların okuldan çıkabilmesi için velilerinin beyanı olması gerekir. Ayrıca acil durumlar için okul otoparkında araç bulunur. Okulda servis hizmeti verilmektedir ve çocukların güvenli bir şekilde ulaşması için servis araçları düzenli olarak bakımdan geçer. Araçlarda GPS sistemi bulunmaktadır. Ayrıca servis sürücüleri ve çocukların refakat eden hostesler tecrübeli ve gerekli eğitimleri almışlardır. Okul yemekhanesi devamlı olarak temiz tutulur ve yemekler hijyenik koşullarda kaliteli ürünlerden yapılır. Yemek menüleri diyetisyenler tarafından kalori hesapları yapılarak hazırlanır. Psikolojik danışmanlık ve rehberlik birimi öğrencilerin gelişimini yakından takip ederek velileri bilgilendirir. Özel Günhan Koleji Anaokulu çocukların kendisiyle barışık, topluma faydalı bireyler olmaları için gerek grup gerekse bireysel çalışmalar yapar. Okulda çeşitli sosyal sorumluluk projelerine de yer verilmektedir. Çocukların çevreye duyarlı, doğa sevgisini benimsemiş, yardımsever bireyler olmaları amaçlanmaktadır.

Duyurular ve Etkinlikler

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Günhan Koleji Anaokulu İletişim Bilgileri

Fevzi Çakmak Cad. No:53 Dragos/maltepe
0 216 706 6875
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Okul.com.tr İndirimi

Okul.com.tr Velilerimize Özel %50 İndirim!

Okul.com.tr Velilerimize Özel %50 İndirim!


31 Temmuz'a kadar.

Okul Fiyatı - Tam Gün

Aylık Ödeme: 6000 TL - İndirimi Gör

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum