fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Günhan Koleji

Günhan Koleji hakkında merak ettiğiniz bilgilere ulaşın. Günhan Koleji; fiyatlarına, fotoğraflarına, fiziksel olanaklarına ve veli yorumlarına hemen göz atın.

Günhan Koleji'nde Eğitim

GÜNHAN KOLEJİ

Günhan Koleji 23 senelik tecrübesiyle her öğrencinin birbirinden farklı özelliklere sahip olduğunu bilerek eğitim veren, geleceğimize yön verecek nesilleri nitelikli ve kaliteli birer birey olma yolunda yardımcı olmak adına kurulmuştur. Okul eğitim verdiği her seviyede öğrencilerinin ezberleyerek değil yaşayarak öğrenmesi için uygun ortamlar yaratmaktadır. Öğrenciler için özel dizayn edilmiş ve teknolojiyle donatılmış sınıflar ile çocukların derslere aktif olarak katılabilmeleri sağlanmakta ve keyifle dersler ile okula olan bağlılıkları artmaktadır. Günhan Koleji anaokulunda çocukların sosyal gelişimlerine önem vermekte ve "High Scope" eğitim modelini en doğru şekilde uygulamaktadır. Okulda öğrencilerin ilgi ve yetenekleri doğrultusunda kulüp çalışmaları ve geziler düzenlenmektedir.


Günhan Koleji bünyesinde eğitim gören öğrencilerinin, kendilerini özgürce ifade edebilen, yaratıcı düşünebilen, problem çözebilme yeteneği olan ve öğrendiklerini hayatın içinde kullanabilen bireyler okullarından mezun olmasını amaçlamaktadır. Okula adapte olmakta sıkıntı yaşayan öğrenciler ile birebir ilgilenen okulun psikolojik danışmanları aynı zamanda sorunsuz bir eğitim alabilmeleri için ruhsal anlamda destek olmaktadır. Ayrıca öğrenciler yeteneklerini keşfetme ve potansiyellerinin farkına varma noktasında rehberlik biriminden destek alabilmekte ve bu potansiyeli en üst seviyeye çıkarmalarına yardımcı olmaktadır.


Günhan Koleji öğrencilerinin Türkçeyi etkili ve doğru konuşabilmeleri ve kendilerini rahatça ifade edebilmeleri için çalışmalar yapmaktadır. Yabancı dil eğitimini olarak İngilizceyi seçen okul, öğrencilerinin öğrenmekte oldukları dile ilgi ve isteklerini arttıracak etkinlikler düzenlemekte ve bu amaca uygun ortamlar tasarlanmaktadır. Dersler dışında öğrenciler kulüp çalışmalarına katılmakta deneyim ve becerilerini geliştirme fırsatı yakalamaktadırlar. Günhan Koleji özel günlerde programlar düzenlemekte ve öğrencilerin sorumluluk almaları adına bu programlarda yer almaları desteklenmektedir. Okulda yıl boyu sportif turnuvalar düzenlenmekte kurulan okul takımları ile öğrenciler turnuvalara katılmaktadır.


Günhan Koleji, anaokulundan lise seviyesine kadar sarmal bir düzen içerisinde etkili bir eğitim hizmeti sağlamaktadır. Özgün eğitim içerikleri ile öğrencilerin bilişsel, duygusal, akademik ve sosyal alanlarda gelişimine destek olmaktadır. Başarılı bireyleri hayata kazandırmayı hedefleyen kurum, öğrencilerin gelişimleri konusunda oldukça hassas bir yol izlemektedir. Özel Günhan Eğitim Kurumları, öğrenci odaklı eğitim yaklaşımları düzenlemektedir. Yenilikçi eğitim anlayışı ile öğrencilerin hedeflerine ulaşmalarında etkili rol oynamaktadır.

Günhan Koleji 2022 Kayıt Ücretleri

Aşağıdaki fiyatlara yemek ve KDV dahildir

Eğitim SeviyesiFiyat
Anasınıfı47.000 TL
İlkokul51.704 TL
Ortaokul63.357 TL
Lise66.885 TL
Günhan Koleji İndirimleri
Günhan Koleji Yorumları
Devamını Gör
Günhan Koleji'nde Eğitim
Günhan Koleji 2022 Kayıt Ücretleri
Günhan Koleji Galeriler
Günhan Koleji Yorumları

Günhan Koleji Kampüsleri

Günhan Koleji kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Günhan Koleji Maltepe Kampüsü
İstanbul / Maltepe
comment-icon 77 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Günhan Koleji , Maltepe’nin kalbinde, sahile 500 metre uzaklıkta, yaklaşık 5000 metrekarelik bir alana sahip butik bir o...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Günhan Koleji için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum