fb

Günhan Koleji

Günhan Koleji kayıt ücretleri, okul bilgileri, imkanları ve eğitim anlayışına dair tüm bilgileri bulmak için hep göz atın.

Günhan Koleji İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

Günhan Koleji Anaokullar

Günhan Koleji anaokullarını
inceleyin.

İNCELE
Anaokulları

Günhan Koleji İlkokullar

Günhan Koleji ilkokullarını
inceleyin.

İNCELE
Anaokulları

Günhan Koleji Ortaokullar

Günhan Koleji ortaokullarını
inceleyin.

İNCELE
Anaokulları

Günhan Koleji Liseler

Günhan Koleji liselerini
inceleyin.

İNCELE

Günhan Koleji Hakkında

  • Günhan Koleji'nde Eğitim
  • Kayıt Ücretleri

GÜNHAN KOLEJİ

Günhan Koleji 23 senelik tecrübesiyle her öğrencinin birbirinden farklı özelliklere sahip olduğunu bilerek eğitim veren, geleceğimize yön verecek nesilleri nitelikli ve kaliteli birer birey olma yolunda yardımcı olmak adına kurulmuştur. Okul eğitim verdiği her seviyede öğrencilerinin ezberleyerek değil yaşayarak öğrenmesi için uygun ortamlar yaratmaktadır. Öğrenciler için özel dizayn edilmiş ve teknolojiyle donatılmış sınıflar ile çocukların derslere aktif olarak katılabilmeleri sağlanmakta ve keyifle dersler ile okula olan bağlılıkları artmaktadır. Günhan Koleji anaokulunda çocukların sosyal gelişimlerine önem vermekte ve "Hight Scope" eğitim modelini en doğru şekilde uygulamaktadır. Okulda öğrencilerin ilgi ve yetenekleri doğrultusunda kulüp çalışmaları ve geziler düzenlenmektedir.


Günhan Koleji bünyesinde eğitim gören öğrencilerinin, kendilerini özgürce ifade edebilen, yaratıcı düşünebilen, problem çözebilme yeteneği olan ve öğrendiklerini hayatın içinde kullanabilen bireyler okullarından mezun olmasını amaçlamaktadır. Okula adapte olmakta sıkıntı yaşayan öğrenciler ile birebir ilgilenen okulun psikolojik danışmanları aynı zamanda sorunsuz bir eğitim alabilmeleri için ruhsal anlamda destek olmaktadır. Ayrıca öğrenciler yeteneklerini keşfetme ve potansiyellerinin farkına varma noktasında rehberlik biriminden destek alabilmekte ve bu potansiyeli en üst seviyeye çıkarmakarına yardımcı olmaktadır.


Günhan Koleji öğrencilerinin Türçe'yi etkili ve doğru konuşabilmeleri ve kendilerini rahatça ifade edebilmeleri için çalışmalar yapmaktadır. Yabancı dil eğitimini olarak İngilizceyi seçen okul, öğrencilerinin öğrenmekte oldukları dile ilgi ve isteklerini arttıracak etkinlikler düzenlemekte ve bu amaca uygun ortamlar tasarlanmaktadır. Dersler dışında öğrenciler kulüp çalışmalarına katılmakta deneyim ve becerilerini geliştirme fırsatı yakalamaktadırlar. Günhan Koleji özel günlerde programlar düzenlemekte ve öğrencilerin sorumluluk almaları adına bu programlarda yer almaları desteklenmektedir. Okulda yıl boyu sportif turnuvalar düzenlenmekte kurulan okul takımları ile öğrenciler turnuvalara katılmaktadır.

Aşağıdaki fiyatlara yemek ve KDV dahildir

Eğitim SeviyesiFiyat
Anasınıfı18.156 TL
1. Sınıf25.955 TL
2,3 ve 4. Sınıf28.518 TL
Ortaokul32.456 TL
Hazırlık ve Lise33.440 TL

Günhan Koleji Anaokulu

Günhan Koleji İlkokul

Günhan Koleji Ortaokul

Günhan Koleji Lise

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum