fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Hadımköy Sağlam Adımlar Anaokulu

Özel Hadımköy Sağlam Adımlar Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:00/19:00
Sabahçı: 10:00/16:00

Özel Hadımköy Sağlam Adımlar Anaokulu Hakkında

Özel Hadımköy Sağlam Adımlar Anaokulu 2-6 yaş arası öğrencilerine okul öncesi eğitim vermek amacıyla çalışmalarını sürdürmektedir. Daha önceden hazırlanan çalışma programı sayesinde hiçbir zaman "yarın ne yapacağız?" sorusuyla karşılaşmamaktadır. Hazırlanan çalışma programları aile-okul işbirliği içerisinde paylaşılmaktadır. Bu programlar öğrencilerinin eğlenirken öğrenmesini amaçlamaktadır. Çocuklar oynarken öğrenirler, öğretici içeriğini çeşitli oyunlarla destekleyen Özel Hadımköy Sağlam Adımlar Anaokulu öğrencilerini hayata hazırlamayı amaçlamaktadır. Okulda sunulan değerler eğitimi dersi sayesinde öğrenciler manevi, sosyal ve kültürel olarak bilinçlenmektedir. Okulda aynı zamanda yaz okulu da bulunmaktadır. Yazın kapalı yüzme havuzunda yüzme dersleri de vermektedir. Başarının kaliteli, donanımlı ve alanında uzman olan öğreticiler tarafından gerçekleştiğini bilmekte olan okul çeşitli eğitimler ve seminerler düzenleyerek çıtasını her zaman yükseltmeyi hedeflemektedir. Çalışmalarının sonuç vermesi adına açıldığından bu yana gelişmelerini sürdürmektedir. Özverili kadrosuyla öğrencilerin geleceğini sağlama almayı amaçlamaktadır. Okulda bulunan derslerin haricinde dini ve milli değerler eğitimi de sunulmaktadır. Oyun alanları ve çeşitli aktivitelerle öğrenciler üzerinde uygulanan eğitim programını desteklemektedirler. Geniş, ferah ve hijyenik sınıflarıyla öğrencilerin rahatlığını göz önünde bulundurmaktadır. Sorumluluğunun bilincinde olan Özel Hadımköy Sağlam Adımlar Anaokulu öğrencilerin güvenliği açısından da tedbirler almaktadır. Öğrencileri gün sonunda aileleri hariç kimseye emanet edilmemektedir. Okulda bulunan rehberlik servisiyle öğrencilerin ruhsal gelişmeleri aile-okul işbirliği çerçevesinde takip edilmektedir. Kurum kullandığı MO-Bildiri Sistemi sayesinde ailelere çocuklarıyla ilgili bilgileri günlük düzenli olarak aktarmaktadır. Öğrencilerinin beslenmelerine son derece dikkat eden Özel Hadımköy Sağlam Adımlar Anaokulu, bu nokta da Ender Saraç ile çalışmalarını sürdürmektedir. Kurumda öğrencilerin kendilerini tanımalarına ve yeteneklerini keşfetmelerine olanak sağlayacak yeti ve ilgi yönelim testleri yapılmaktadır.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- Eklektik Yaklaşım

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

Yorumlar (1)

  • BF

    Vatan millet aşığı öğretmenlere emanet edilen çocuklar yarınlara daha coşkulu bakmamıza vesile oluyor. değerlerine sıkı sıkıya bağlı bir neslin can suyunun atıldığı ender bir eğitim yuvası.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Hadımköy Sağlam Adımlar Anaokulu İletişim Bilgileri

Hadımköy Mahallesi, Cahit Sıtkı Tarancı Caddesi, No:86, Arnavutköy/istanbul
0 212 963 2087
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum