fb

Arnavutköy Anaokulları

Arnavutköy anaokulları ve kreşlere dair detaylı bilgilere, veli yorumlarına ulaşmak için hemen listelerimizi incelemeye başlayın!

13 okul bulundu.
Özel Hadımköy Rüya Anaokulu
Harika bir bahçesi olan, eğitmenleriyle ve çalışanlarıyla ender rastlanan anaokullarından, gözünüz arkada kalmadan çocuklarınızı emanet edebileceğiniz bir ana kucağı.
Fiziksel İmkanlar Hizmetler Dil Olanakları Aktiviteler Yorum Sayısı 5
İncele
Özel Aksa Koleji Anaokulu
eğitim dili sevgi olan tek okul mutlaka eğitim sistemi incelenmeli; bireysel ilgiye çok önem veren bir okul ben bir veli olarak çok memnun kaldım.
Fiziksel İmkanlar Hizmetler Dil Olanakları Aktiviteler Yorum Sayısı 1
İncele
Neşeli İzler Anaokulu
Çocuğumun eğitim hayatına başladığı yer ilkokul için çok iyi bir önhazırlık eğitimi veriyorlar çocuklar sosyalleşiyor aynı zamanda. çocukların yeteneklerini keşfedebileceği sanat d...devamını oku..
Fiziksel İmkanlar Hizmetler Dil Olanakları Aktiviteler Yorum Sayısı 3
İncele
Saydam Yıldızlar Anaokulu
Fiziki imkanları bir anaokuluna göre yeterli eğitmen profili de sağlam tecrübeli öğretmenler çalışıyorlar işini severek yapan bir ekip. Çocuklarımıza kendi çocukları gibi bakıyorla...devamını oku..
Fiziksel İmkanlar Hizmetler Dil Olanakları Aktiviteler Yorum Sayısı 3
İncele
Yakamoz Anaokulu
Sayenizde güvenle emanet edebiliyorum. İçimiz çok rahat. Ayrıca faaliyetlerden oldukça mutlu olduğu eve döndüğünde her defasında hevesle anlatmasından belli. Emeklerinize sağlık.
Fiziksel İmkanlar Hizmetler Dil Olanakları Aktiviteler Yorum Sayısı 5
İncele
Özel Hadımköy Mutlu Dünyam Kreş ve Anaokulu
Vatan millet aşığı öğretmenlere emanet edilen çocuklar yarınlara daha coşkulu bakmamıza vesile oluyor. değerlerine sıkı sıkıya bağlı bir neslin can suyunun atıldığı ender bir eğiti...devamını oku..
Fiziksel İmkanlar Hizmetler Aktiviteler Yorum Sayısı 1
İncele
Özel Mavigün Koleji Anaokulu
Özel Mavigün Koleji Anaokulu hakkında ilk yorumu yazarak arayan velilere destek ol!
Fiziksel İmkanlar Hizmetler Dil Olanakları Aktiviteler
İncele
Özel Gülistan Anaokulu - 3
Özel Gülistan Anaokulu - 3 hakkında ilk yorumu yazarak arayan velilere destek ol!
Hizmetler Aktiviteler
İncele
Özel Gülistan Anaokulu - 1
Özel Gülistan Anaokulu - 1 hakkında ilk yorumu yazarak arayan velilere destek ol!
Hizmetler Aktiviteler
İncele
Özel Gülistan Anaokulu - 2
Özel Gülistan Anaokulu - 2 hakkında ilk yorumu yazarak arayan velilere destek ol!
Hizmetler Aktiviteler
İncele
Özel Altın Damlası Anaokulu
Çocuğumu gözüm kapalı emanet edebildiğim tek yer önceden dadısı bakıyordu sonra dadılarla anlaşamadığımız için anaokuluna göndermeye karar verdik ancak okulunda da öğretmenleri saç...devamını oku..
Fiziksel İmkanlar Hizmetler Dil Olanakları Aktiviteler Yorum Sayısı 3
İncele
Toki Taşoluk Anaokulu
Toki Taşoluk Anaokulu hakkında ilk yorumu yazarak arayan velilere destek ol!
Fiziksel İmkanlar Hizmetler
İncele
Suatlar Anaokulu
Suatlar Anaokulu hakkında ilk yorumu yazarak arayan velilere destek ol!
Fiziksel İmkanlar Hizmetler
İncele

Arnavutköy Anaokulları

Arnavutköy ilçesinde bulunan tüm anaokulları ve kreşleri hakkında detaylı bilgilere ulaşarak çocuğunuz için en iyi anaokulu seçimini yapın. Anaokulları 3-6 yaş arası öğrencileri kabul etse de bazı anaokulları ayrıca kreş, oyun grubu ve gündüz bakım evi olarak hizmet vermektedirler. Bu hizmeti veren anaokulları 0-3 yaş arası okul öncesi öğrencilerini de bünyelerine katmaktadırlar. Bu dönemde çocuğunuza tuvalet eğitimi, bilişsel gelişim, dil gelişimi, ince ve kaba motor gelişimi gibi eğitimler verilerek çocuğunuzun fiziksel ve sosyal olarak da gelişimine katkı sağlamaktadır.


Arnavutköy bölgesinde eğitim veren birçok anaokulu, bağımsız anaokulu olarak eğitim öğretim hayatına devam etmektedir. Bağımsız anaokulları çocukların ilkokul ve ortaokul öğrencileri ile beraber olmadığı binanın sadece okul öncesi öğrencilerine ait olduğu okullardır. Bu okullar birçok veli tarafından tercih ediliyor. Bunun sebebi çocukların bahçesi olan bir anaokulunda istekleri ve öğretmenlerin gerek duydukları zaman kolaylıkla dışarı çıkabilmesi, büyük öğrencilerin varlığından tedirgin olmaması amaçlanmaktadır. Bağımsız anaokulları ülkemizde gün geçtikçe artmaktadır.


Özellikle Hadımköy anaokulları Arnavutköy bölgesinde önemli yer edinmektedir. Bir arada bulunan Arnavutköy bölgesinde öğrenciler genellikle bu bölgede yoğunluk göstermektedir.


Arnavutköy bölgesinde yer alan Aksa Koleji bölgede yer alan önemli bir kolejdir. Aksa Koleji, anaokulu eğitimi de vermektedir. Kolejlerin en önemli faydası öğrenci başına düşen materyal ve alan sayısının diğer okulları göre daha fazla olmasıdır. Yabancı dil eğitimi de kolejlerde diğer okullara göre daha yoğundur. Bu sayede çocuklarınız yabancı dil eğitimini diğer öğrencilere göre daha fazla almış olacaktır. Bu sayede çocuklarınızın diğer öğrencilere daha avantajlı olmaktadır.

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum