fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Haseki Koleji Anaokulu

Özel Haseki Koleji Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 5-6
Psikolojik Danışman: Var
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/18:00

Özel Haseki Koleji Anaokulu Hakkında

Özel Haseki Koleji Anaokulu İlkokul bünyesinde açılmış olup, 5-6 yaş grubundaki öğrencilere hizmet vermektedir. Özel Haseki Koleji Anaokulu kadrosu alanında uzman eğitmenlerden oluşmaktadır. Ana sınıfında amaç Öğrencinin sosyal, fiziksel ve ruhsal olarak önce hayata sonra okula hazırlamaktır. Sabah okula gelen çocuklarla birlikte gün içerisinde bale, spor, dans, drama, görsel sanat, resim, masa tenisi, rehberlik, satranç, ve yoga aktiviteleri yapılmaktadır.Haftada 1 saat verilen bale eğitimi ile çocukların hareketlerle kendilerini ve duygularını ifade etmeleri, estetik algılarını geliştirip,vücut koordinasyonlarını arttırmaları sağlanırken, dans eğitimi ile çocukların hem eğlenmesi hemde deşarj olmaları sağlanmaktadır. Ayrıca okulda çocukların fiziksel, kültürel ve kişisel gelişimlerini sağlamak amacıyla da edebiyat, kültür, gezi, sanat, sivil savunma, spor ve fotoğrafçılık kulüpleri bulunmaktadır. Özel Haseki Koleji Anaokulu 'nda bulunan revirde sürekli olarak hemşire bulunmaktadır. Okul içerisinde bulunan yemekhanede hazırlanan yemeklerin organik ve taze olmasına önem verilmektedir. Gün içerisinde çocuklara sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı olmak üzere 3 öğün yemek imkanı sunulmaktadır. Aylık olarak hazırlanan yemek listeleri okulun internet sitesinden düzenli olarak velileri bilgilendirmek amacıyla paylaşılmaktadır. Okulun hizmetleri arasında servis ve güvenlikte yer almaktadır.

Yorumlar

  • bence bölgede yavrunuzu gönderebileceğiniz eşsiz bir kurum. idarecileri ve personeli çok ilgili ve tecrübeli. eğitimi çok kaliteli. tavsiye ederim.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Haseki Koleji Anaokulu İletişim Bilgileri

Cihangir Mah. Meşrutiyet Cad. No:38, Avcılar/istanbul
0 212 963 2078
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum