fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel İhlas Koleji Anaokulu Bizimevler 2 Şubesi

Özel İhlas Koleji Anaokulu Bizimevler 2 Şubesi

Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/16:00

Özel İhlas Koleji Anaokulu Bizimevler 2 Şubesi Hakkında

İstanbul’da Avcılar ilçesinde bulunan Özel İhlas Koleji Anaokulu Bizimevler Şubesi 'nde 3-6 yaş arasında ki çocuklara eğitim veren bir kurumdur. Okul saatleri 08:30 ile 16:00 arasındadır. Çalışan annelere kolaylık sağlamak için çalışma saatleri esnetilen kurumda kampanyalar ve devlet teşvik indirimleri mevcuttur. Anaokulunda psikolojik danışman bulunmaktadır. Anaokulu 2012 yılında eğitim vermek üzere açılmıştır. Güvenli eğitim güvenli gelecek sloganıyla yola çıkan anaokulunda ısınma doğalgaz ile olmaktadır. İhlas eğitim kurumları kalitesi ile hizmet vermeye başlayan okulda kontenjanlar rehberlik servisince belirlenen sayıyla sınırlı kalmaktadır. Özel İhlas Koleji Anaokulu Bizimevler Şubesi 'nin misyonu; çağdaş alt yapıya ve üstün niteliklere sahip bir ekip ile sürekli öğrenen, sürekli üreten ve ürettiğini paylaşan bir organizasyon olarak ülkemize model okullar oluşturmak ve dünyada referans gösterilen eğitim kurumlarından biri olmaktır. Oyun bahçesini andıran sınıflarda çocuklar bir yandan yüzlerce çeşit oyuncakla oynarken, bir yandan da pedagoji eğitimi almış öğretmenler tarafından eğitilmektedir. Ana sınıflarında öğrencilerin el becerilerini, yorumlama, düşünme ve konuşma yeteneklerini geliştirici bireysel ve toplu etkinlikler düzenlenmektedir. Anne kucağından eğitim ocağına geçişleri en iyi şekilde sağlanmaktadır. Sınıflarda azami 24 öğrenci bulunmakta olup, yüksek şartlarda eğitim almaktadır. Sınıflarda çağdaş eğitimin gerektirdiği projeksiyon ve bilgisayarlar bulunarak çocuklara etkili yaşantılar kazandırmak hedeflenmiştir. Sınıflarda oturma düzeni, havalandırma, temizlik, aydınlatma gibi özellikler öğrencilerin rahatı ve ihtiyaçları düşünülerek dizayn edilmiştir. Özel İhlas Koleji Anaokulu Bizimevler Şubesi 'nde sağlık hizmeti vermek üzere revirler bulunmaktadır. Sağlık alanında tam teçhizatlı kurumda revirlerde ecza dolabından tüm malzemelere kadar her şey bulunmaktadır. Revirlerde sürekli bekleyen bir hemşire ve nöbetleşe gelen uzman doktorlar bulunmaktadır. İsteyen öğrencilere sağlık sigortası yapılarak olabilecek kazalara karşı ücretsiz tedavi imkanı sunulmaktadır. Anaokulunda öğrencilerin sosyal, kültürel ve kişisel gelişimleri için İstanbul içi, şehir dışı ve dış ülkelere geziler yapılmaktadır. Anaokulunda öğretmenler öğrencilerle beraber seminer, fuar, organizasyon gezilerine katılmaktadır. Özel İhlas Koleji Anaokulu Bizimevler Şubesi 'nde jimnastik spor faaliyetleri, drama, görsel sanatlar gibi sanat etkinlikleri, müzik kulübü, satranç kulübü, gezi kulübü gibi aktiviteler bulunmaktadır. Anaokulunda uyku odası, yemekhane, bahçe ve oyun alanları bulunmaktadır. Okulda güvenlik hizmeti, servis hizmeti sunulmaktadır. Bunların yanı sıra okulun yaz okulu imkanı da bulunmaktadır.

Yorumlar

 • İB

  Değerler eğitimi veriliyor olması çok büyük bir artı branş dersleri kadar önemli olduğunu düşünüyorum. Spor ve sanat derslerine de oldukça önem veriyorlar dersler deneyimli öğretmenler eşliğinde işleniyor. Çok memnunum iyi ki çocuğumu yollamışım

 • HG

  Kızımın okulu.. öğretmenleri ve okul yöneticisi çok ilgili ve güleryüzlü. İsteklerimizi dinliyor çocuklara kendi çocuklarıymış gibi davranıyorlar. Kızım okulunu çok seviyor ve okulda iken çok mutlu.

 • ŞA

  Okulun fiziksel imkanları oldukça iyi sınıflar donanımlı ve geniş ısınma problemi olmuyor. ayrıca temizliğe özen gösterdikleri için de sınıflar ve tuvaletler temiz. Bir anne olarak çocuğum okuldayken içim rahat.

 • MK

  Gezi etkinliklerine bol bol yer veriyorlar çocuklar çevreyi tanıyor ve kültürel birikim elde ediyor. Gezilerde çocukların yanından öğretmenleri ayrılmadığı için güvenerek yolluyoruz. Okul imkanları bakımından çevredeki okullara nazaran oldukça iyi.

 • SA

  çocuğumu bu okula gönderiyorum konumu bakımından da güvenli olduğu için ve iyi bir eğitim verdikleri için bu okulu seçtim. Öğretmenleri alanında uzman ve ders çeşitliliği çok çocuklar yeteneklerini keşfedebiliyor.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel İhlas Koleji Anaokulu Bizimevler 2 Şubesi İletişim Bilgileri

Tahtakale Mah. Ayçiçeği Sok. Bizimevler 2 Sitesi, No:8/10, Avcilar/istanbul
0 212 963 2072
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum