fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel İhlas Koleji Çocuk Akademi Anaokulu Bizimevler 3 Şubesi

Özel İhlas Koleji Çocuk Akademi Anaokulu Bizimevler 3 Şubesi

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 20
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/16:00

Özel İhlas Koleji Çocuk Akademi Anaokulu Bizimevler 3 Şubesi Hakkında

Özel İhlas Koleji Çocuk Akademi Anaokulu Bizimevler 3 Şubesi, 3-6 yaş grubu çocuklara okul öncesi eğitimi veren özel bir eğitim kurumudur. 2012 yılında eğitim vermeye başlayan okulda Milli Eğitim müfredatına uygun olarak eğitim verilmektedir. Okulda evin konforunu aratmayacak sıcak bir ortamda okul öncesi eğitim verilmektedir. Dönem boyunca verilen eğitimler ile sorumluluk sahibi, analiz yapabilen, başarılı, yetenekli , çevreyi koruyan ve çevresi ile iyi iletişim kurabilen bireyler yetiştirmek amaçlanmaktadır. Özel İhlas Koleji Çocuk Akademi Anaokulu Bizimevler 3 Şubesi'nin branş dersleri arasında serbest zaman etkinlikleri, müzik, okuma ve yazmaya hazırlık eğitimleri, alan gezileri, Türkçe dil etkinlikleri, sanat, matematik, bilim etkinlikleri ve mutfak etkinlikleri mevcuttur. Sanatsal aktivite olarak ebru sanatı, seramik, kolaj ve plastik sanatları eğitimleri verilmektedir. Kinestetik aktiviteler buz pateni, binicilik, yüzme, savunma sanatlarıdır. Proje aktiviteleri lider çocuk, su koruyucusu, çevre duyarlılığı, kitap anlatıyorum. Düşünsel olarak drama, satranç, scamper, puzzle çocuk eğitimleri mevcuttur. Yabancı dil eğitimi öğrencilerin yabancı dili sevmesi ve yabancı dil öğrenme bilincini kazanması üzerine kurulmuştur. Sınıfta bir yabancı ve bir Türk öğretmenin olması, öğrencilerin İngilizceyi doğal bir yolla edinmelerini sağlamaktadır. Bir yıl boyunca yabancı öğretmeniyle iletişim kuran ve yabancı dile maruz kalan öğrencilerin, farkında olmadan yabancı dili edinmekte ve doğal bir şekilde konuşmaya başlamaktadır. Okulda öğrencilerin daha kalıcı bilgiler elde etmelerini sağlamak amacıyla etkinlik ve oyun tabanlı olarak hazırlanan müfredat, çoklu zeka modeli, proje tabanlı öğrenme yaklaşımı ve Montessori yaklaşımıyla uygulanmaktadır. Özel İhlas Koleji Çocuk Akademi Anaokulu Bizimevler 3 Şubesi'nde servis hizmeti bulunmakta olup servis araçları gerekli donanımlara sahiptir. Ayrıca servis sürücüleri ve servis hostesleri gerekli eğitimleri almış tecrübeli çalışanlar olup öğrencilere refakat etmektedir. Böylece öğrencilere güvenli bir ulaşım sağlanmaktadır. Okulda öğrencilerin sağlığının olumsuz yönde etkilenmemesi için temizliğe önem verilmektedir. Okul personeli sınıfları, tuvaletleri ve diğer tüm alanları temizler. Okulda güvenlik önlemleri alınmıştır. Öğrencilerin güvenliğine zarar verebilecek yabancılar okula alınmaz, çocukların kaza yaşayabileceği araç ve gereçler çocukların ulaşabileceği yerlerde tutulmaz. Ayrıca çocukları velileri dışında kimseye teslim edilmez. Özel İhlas Koleji Çocuk Akademi Anaokulu Bizimevler 3 Şubesi'nde sabah kahvaltısı, öğle yemeği, ikindi kahvaltısı olmak üzere üç öğün yemek servisi yapılmaktadır. Yemekler hijyenik ortamda ve sağlıklı besinlerden yapılmaktadır. Okulun verdiği hizmetler arasında psikolejik danışmanlık ve rehberlik hizmeti de bulunmaktadır.

Yorumlar (3)

 • FG

  Hem aile ortamı var okulda hem de kurumsal bir yer. Çocuklara sadece bakmıyorlar iyi de bir eğitim veriyorlar. Çocuğum daha yeni başladı ilkokula kadar da burada devam edecek.

 • Canım oğlumu bu okula gönderiyorum okulunu çok seviyor. Öğretmenleri çok ilgili dersler oyunlarla öğrencileri bunaltmayacak şekilde işleniyor. sık sık da bahçe etkinlikleri yapıyorlar. Oğlum en çok bahçe etkinliklerini seviyormuş öyle diyor.

 • EG

  Kızımı bu senen bu okula göndermeye başladım eğitim hayatındaki ilk tecrübesi ve iyi bir şekilde başlasın istedik. okulda çocuğuma hem bakıyorlar hem de iyi bir eğitim veriyorlar. Yoğun çalışan veliler olduğumuz için çocuğumuzu böyle bir yere emanet etmek bizim için büyük şans oldu

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel İhlas Koleji Çocuk Akademi Anaokulu Bizimevler 3 Şubesi İletişim Bilgileri

Tahtakale Mahallesi, T38 Caddesi, Bizimevler 3 Konut Sitesi, D Blok, Avcilar/istanbul
0 212 963 2078
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum