fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Lütfen Bekleyin...

Doğrulanmış Profil
Özel İncigül Anaokulu

Özel İncigül Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 10
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/16:00

Özel İncigül Anaokulu Hakkında

İstanbul Başakşehir’de faaliyetlerini sürdüren Özel İncigül Anaokulu temizlik ve okul öncesi eğitimdeki başarısıyla tanınmaktadır. 20 kişilik sınıfları ve 09:00 ile 16:30 arası saatleriyle birçok aileye oldukça uygundur. 3-6 yaş arası çocuklarımızın profesyonel kadrosuyla geniş teknolojik ve fiziksel imkanlarıyla eğitimi amaçlanmaktadır. 3-5 yaş oyun grubu, 5-6 yaş okul öncesi grubu olarak sınıflar düzenlenmektedir. Okulun kendi güvenliği ve ulaşım kolaylığı açısından kendi servisi mevcuttur. Bunun dışında fiziksel imkanlar dahilinde yemekhanesi, uyku odası, oyun alanları, geniş yeşil ve süs havuzlu bir bahçeye sahiptir. Yemekhanesinde sabah kahvaltısı, öğlen yemeği ve ikindi kahvaltısı çıkarmaktadır. Hijyen ve temizlik konusunda oldukça titiz bir tavır sergilenmektedir. Mobilya ve iç dizayn tamamen çocuklara yönelik olarak tasarlanmıştır. İngilizce derslerinin de üzerinde durulmakta ve sanatsal ve sosyal gelişim için de bale, görsel sanatlar ve el sanatlarına yer verilmektedir. Özel İncigül Anaokulu eğitim sisteminde Türkçe dil etkinlikleri, drama etkinlikleri, fen-matematik etkinlikleri, müzik etkinleri, drama etkinlikleri, beden eğitimi ve spor bulunmaktadır. Psikolojik danışmana ve aile danışmanlığına sahiptir. Çocuklarımız için düzenli olarak doktor kontrolü de anaokulunun verdiği hizmetlerdendir. Çocuklara eğitim ve öğretimi sevdirmek, eğlenirken öğrenmesi için aile sıcaklığından samimi ve sıcak bir ortam oluşturulmuştur. Kapalı ve açık oyun alanları çocuklarımızın eğlenerek öğrenmesi için oldukça uygundur. Sahip olduğu tecrübeli ve alanlarında başarılı öğretmen kadrosuyla birçok aile için tercih sebebi oluşturmaktadır. Özel İncigül Anaokulu 'nun yaz okulu seçeneğine sahip olması da bir başka tercih sebebi olarak karşımıza çıkmaktadır. Özel günler için de etkinlikler düzenlenmektedir. Anma günlerinde, anneler ve babalar gününde, öğretmenler gününde ve birçok özel günlerde çocuklarımıza farklı çalışmalar yaptırılmaktadır. Ahlaklı, ülkemiz için faydalı olacak kendisiyle ve çevresiyle uyumlu bireyler yetiştirilmek amaçlanmıştır. Sinema, tiyatro ve doğa gezileri yapılmaktadır. Veliler için çocuk takibi de oldukça kolaylaştırılmıştır. Sınıf içerisinde el becerilerini geliştirmeye yönelik etkinliklerle beraber akıl ve zeka oyunlarına da ağırlık verilmiştir.

Özel İncigül Anaokulu Soru - Cevap

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- MEB Odaklı Eğitim

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

● Servis hizmeti kimler tarafından ve nasıl sağlanıyor?

- Okulun Kendi Aracı

● Güvenlik nasıl sağlanıyor?

- Kamera

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

Özel İncigül Anaokulu Sıkça Sorulan Sorular

 • Özel İncigül Anaokulu ortalama sınıf mevcutları kaçtır?
  10
 • Özel İncigül Anaokulu hangi saatlerde hizmet veriyor?
  Tam gün eğitim saatleri 09:00 - 16:00 şeklindedir.
 • Özel İncigül Anaokulu hangi yabancı dil imkanlarını sunuyor?
  Kurumda İngilizce dil eğitimi verilmektedir.
 • Özel İncigül Anaokulu yaş aralığı nedir?
  3-6
 • Özel İncigül Anaokulu yaz okulu hizmeti sunuyor mu?
  Kurumda yaz okulu hizmeti bulunmaktadır.
 • Özel İncigül Anaokulu psikolojik danışman bulunduruyor mu?
  Kurumda psikolojik danışman bulunmaktadır.

Özel İncigül Anaokulu Yorumları (6)

 • Be

  Değerler eğitimi ve akademik anlamda gayet başarılı.Çocuklara eğitimi sevgiyle güler yüzle ve anlaşılır biçimde verdikleri için içimiz çok rahattı . Başarıları daim olsun

 • ZA

  Bu okul güzel bi yerde . Hz Allah adetlerini arttırsın. Böyle güzel eğitim veriyorlar . Çok memnunuz . Evlatlarımızı alanlarınızda uzman eğitmenlere rahatlıkla teslim edebiliyoruz . Hem evlatlarımızın güzel arkadasları olup ,küçüklükten eğitime başlıyorlar .Hem çol beğeniyorum . Şahsım adına buralardan yana çok rahatım ve bizlerede çok katkısı var .Güzel bi nesil yetiştirdikletinin garantisini verebilirim. Eğitimcilerin de güler yüzü ve ilgi alakalarındab dolayı extra teşekkür ediyorum.

 • SA

  Kızım 2. Senesi için gidecek inşallah… Öğretmenlerini de okulunuda eğitiminide çok seviyor. Çok iyi adapte oldu…. Eğitim öğretimide bulunmaz nimet bu bölge için..

 • EK

  Kızım da ben de burayı seviyoruz. Ben kızıma verdikleri eğitimin kalitesi için kızım ise orada çok güzel vakit geçirdiği için. Okuldaki oyun alanı etkinlikleri faaliyetleri yapılan küçük gezilerle çocuklar iyi bir okul öncesi eğitim alıyorlar. Emeklerinize sağlık...

 • DY

  Okul yönetimiyle tanıştığımızdan ilk günden bu yana sürekli iletişim içerisindeyiz. Bu da zaten oldukca güven veren bir şey. Okul genel olarak iyi. Tavsiye edebilirim.

 • EY

  Bahçesinde oyun oynama imkanı olması çok güzel bir avantaj. Fiziksel gelişimde çok önemli özellikle. Onun dışında da öğretmenleri cana yakın deneyimli eğitimciler. Okul tam çocuklar için dizayn edilmiş güzel bir ortama sahip. Sınıfları ferah. Öğretmenler de bir o kadar ilgili.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel İncigül Anaokulu İletişim Bilgileri

Bahçeşehi̇r 2. Kisim Mah. Sardunya Sok. Aday Konut Yapi Kooperati̇fi̇ Blok No:22/15 İç Kapi No:1 Başakşehi̇r / İstanbul Turgu
0 212 963 2087
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Harita
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum