fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Irmak Anaokulu

Özel Irmak Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 16
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/15:30

Özel Irmak Anaokulu Hakkında

İstanbul’da eğitim vermekte olan Özel Irmak Anaokulları’nın bir parçasıdır. Özel Irmak Anaokulu Milli Eğitim Bakanlığı’nın öngördüğü eğitim sistemini PYP eğitimi metoduyla harmanlayarak vermektedir. Okul içerisinde Türkçe dili etkinlikler, fen matematik etkinlikler yapılmaktadır. Dil etkinlikleri yabancı dil olarak seçilen İngilizce etkinlikleriyle zenginleştirilmiştir. Okulun sanatsal aktiviteleri arasında görsel sanatlar ve müzik bulunmaktadır. Okulun kendine ait psikolojik danışmanı sayesinde çocukların gelişimleri takip altında tutulmaktadır. Veliler için de takip konusunda oldukça faydalı olan bu çalışmalar raporlar halinde velilere sunulmaktadır. Gerekli gelişim ve kazanım bildirimlerinin yanı sıra okulun kendi internet ağı üzerinden eğitim programları, etkinlikler hakkında bilgi verilmektedir. Özel Irmak Okulları çocuğunuzun eğitim hayatında okul öncesi eğitimden başlayıp liseye kadar devam edebilecek bir eğitim zincirine sahiptir. Rehberlik servisi bulunan okulda çocuklara kadar veliler için de çalışmalar mevcuttur. Okul saatleri 08.00 ve 17.30 arasındadır. Okulun fiziksel imkanları içerisinde uyku odası, yemekhane, bahçe, müzik odası, revir, sanat atölyesi, açık ve kapalı oyun alanları bulunmaktadır. Bu fiziksel alanlar içerisinde okulun kendi sağladığı güvenlik personeli de bulunmaktadır. Özel Irmak Anaokulu çocukların güvenli ve hızlı ulaşımını sağlayacak servis hizmeti de verilmektedir. Çocukları evlerinden alırken ve bırakırken eşlik eden servis personeli de bulunmaktadır. Anaokulu içerisinde sağlanan güvenlik çocukların yolculuğu esnasında da devam etmektedir. Aile danışmanlığı servisi verilmektedir. Anaokulu yeşil ve geniş alan içinde bulunmaktadır. Kendini şehrin gürültüsünden ve karmaşasından soyutlamış anaokuludur. Sanatsal gelişimi desteklemek adına bale, modern dans, tiyatro, drama ve görsel sanatlar dersleri verilmektedir. Çocuklara kendi oyunlarını hazırlama ve oynama imkanı verilmektedir. Bu oyunlara velilerin de katılma olanağı mevcuttur. Okulun ayrıca aktif olarak görev alan müzik, satranç ve seramik kulüpleri bulunmaktadır. Beden eğitimi derslerinin yanı sıra gündüzleri jimnastik dersleri de yapılmaktadır. Çocukların gelişim ihtiyaçlarına cevap verecek bir yemek listesine sahiptir. Bu yemek listesi de aylık olarak hazırlanıp velilere sunulmaktadır. Özel Irmak Anaokulu yemekhanesinde 3 öğün yemek verilmektedir. Öğünler sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı şeklindedir. Her ikindi kahvaltısında çocuklara mevsim meyveleri verilmektedir.

Yorumlar (9)

 • ÖK

  Üç yaşında bir oğlum var ve okul arayışı içimdeydik. Seçeneklerimiz arasında ırmak ta vardı. Birkaç arkadaşımız senelerdir çocuklarını bu okula gönderiyor bu yüzden eğitim kalitesine oldukça hakimiz. Anaokulunda tüm yaş guruplarında tamamen İngilizce eğitim veriliyor açıkçası bizi cezbeden de bu oldu. İngilizcesinin zaten çok iyi olduğunu duyuyorduk çevremizden. Çocuğumun bu okulda okumasını çok istiyorum. Öğretmen kalitesi çok iyi kesinlikle. Ben biraz erken olur önümüzdeki sene başlatmak için diye düşünüyordum ama okulu görünce geç bile kaldığımı düşündüm. Sınıf sayıları az ve kontenjan sıkıntısı çok oluyormuş. Zaten ilkokula neredeyse hiç öğrenci alamıyorlarmış dışardan. Anaokulundan başlayan öğrenciler bütün kontenjanlarını dolduruyormuş. Kayıt dönemi çok erken başlayıp hemen bitiyormuş neyseki biz bu dönemi kaçırmadık. Çocuğum burda okuyacağı için mutluyum.

 • a

  Arkadaşlarımız sayesinde okul hakkında bilgimiz oldu. Çocukları bu okulda okuduğu için bize önerdiler. Evimize çok yakın olduğu için ilk tercihimizdi. Native ve türk öğretmenlerinin çok iyi olması, fiziki şartlarının yeterliliği bizim için önemliydi. Randevuyu çok zor aldık. Çünkü kura sistemine geçiş yapmışlar. Bu bizi çok üzdü. Genel müdürden aldığımız brifing okul hakkında kesin kararımızı vermemizi sağladı. Çocuğumuzun anaokuldan liseye kadar tek bir okulda eğitim görmesini çok istiyoruz. Umarım kurada şans bizden yana olur.

 • Anaokulu küçük gurup öğrenci görüşmesi için gitmiştik okula. Hem çevremizden duyduğumuz hemde sosyal medyadan takip ettiğimiz kadarıyla çok güzel bir okul. Öğretmenler çok iyi özellikle yabancı öğretmenlerin konuşması çocuklara yaklaşımları hayran bırakıyor kendilerine. Fiziki olarakda kampüs olanakları çok güzel. Önümüzdeki yıl çocuğum bu okulda okuyacak inşallah. Sanırım artık anaokulu hazırlık sınıflarına kura ile öğrenci alıyorlar. Çok fazla talep oluyormus butik okul olduğu için. Zaten bu kadar talep olması eğitim kalitesinin ne kadar iyi olduğunu gösteriyor.

 • HK

  Çok etkilendik biz. Eğitimde de çok önde olduklarını duyuyoruz. Sosyal aktiviteleri çok iyi. İngilizce eğitiminde Türkiye’nin en iyisi olarak gösteriliyor. Biz çöm beğendik. Yakın çevredekilerden çok farklı.Şu anda çöm talep varmış. Umarız büyüme gibi dertleri olmaz

 • ZB

  Çevresindeki okullara göre biraz sönük kalan bir okul,ne branş dersleriyle ne dil eğitimiyle ne de sosyal aktivitelerle rakiplerinden sıyrılan bir yanı yok.

 • Öğretmenleri yeterince ilgili değiller bence, fiziki imkanları, donanımları iyi olsa da bunları verimli bir şekilde kullanamadıklarını düşünüyorum.

 • Eğitim kalitesi iyi sosyal aktiviteleriyle öne çıkan bir okul. geziler, doğum günü partileri, yaratıcı oyunlarla çocukların eğlenmesi, mutluluğu için her şey yapılıyor .

 • KT

  sırf kampüsü için bile çocuğunuzu gönderebilirsiniz geniş ferah kusursuz bir kampüsü var. Kızım okulunu çok seviyor çok memnun tavsiye ediyoruz

 • Veli

  binanıza ve oyun bahçenize bayıldım. Bahçesi de diğer okullara nazaran büyük ve yeşillikler içinde. Aradığım fiziksel donanımları yerliyerindeydi. Butik, küçük, sevimli bir okul… Okul mevcutları da fazla değil

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Irmak Anaokulu İletişim Bilgileri

Caddebostan Mah. Cemil Topuzlu Cad. No:100, Kadıköy / İstanbul
0 216 706 6895
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum