fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Irmak Okulları

Irmak Okulları hakkında detaylı bilgilere ulaşın. Irmak Okullarının fiziksel imkanlarını, bursluluk bilgilerini, fotoğraflarını ve fiyatlarını hemen inceleyin!

Irmak Okulları İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

Irmak Okulları Anaokullar

Irmak Okulları anaokullarını inceleyin.

İNCELE
İlkokullar

Irmak Okulları İlkokullar

Irmak Okulları ilkokullarını inceleyin.

İNCELE
Ortaokullar

Irmak Okulları Ortaokullar

Irmak Okulları ortaokullarını inceleyin.

İNCELE
Liseler

Irmak Okulları Liseler

Irmak Okulları liselerini inceleyin.

İNCELE

Irmak Okulları Hakkında

  • Irmak Okulları Eğitime Bakış
  • Tanıtım Filmi

IRMAK OKULLARI

Irmak Okulları, PYP programı ile 3 ile 12 yaş arasındaki öğrencilerin ilgi ve alakalarını tek bir noktada toplayıp sistematik düşünmeye zorlayan disiplinli olmayı öğreten bir yapı içinde eğitim hizmeti vermektedir. Bu program MEB'in müfredatıyla entegre edilmiş bir biçimde uygulanmakta böylece öğrenciler ulusal çapta yapılan sınavlarda başarılı olmaları amaçlanmaktadır. Okul ayrıca bilgileri belli bir sıraya sokup öğrencilere vermek yerine, öğrencilerinde öğrenme sürecine aktif olarak katılıp araştırma yapabildikleri bir eğitim sistemi ile yoluna devam etmektedir.


Irmak Okulları akademik başarının yanında öğrencilerine başkalarının duygu ve düşüncelerine saygı göstermeyi, adaletli ve dürüst olmayı, girişimci ruha rahip olmayı öğretmektedir. Sınıfların son teknolojiyle donatıldığı sınıflar PYP eğitimine uygun hale getirilmiştir.


Irmak Okulları bünyesinde eğitim gören öğrenciler birçok kulüp seçeneği ile ilgi ve istekleri doğrultusunda dönem boyu kendilerini geliştirebilme şansı bulurlar. Öğrenciler bu kulüplerin yaptığı etkinlikler ile okula daha istekli gelmekte eğlenceli bir eğitim hayatı geçirmektedirler. Irmak Okulları müzikal anlamda yetenekli öğrencilerin kendilerini keşfedebilecekleri ve yeteneklerini geliştirebilecekleri ortamlar yaratırken koro çalışmalarıyla da öğrencilere işbirliği içinde olmanın önemini kavratılmaktadır.


Irmak Okulları'nda eğitim hayatına başlayıp uyum sorunu yaşayan öğrenciler rehberlik bölümü sayesinde karşılaştıkları güçlükleri uzmanlar eşliğinde kolayca çözüme kavuşturabilirler. Bu noktada rehberlik birimi öğrenci ve veli ile işbirliği içinde çalışmaktadır. Yıl içerisinde öğrenciler ile dönemsel olarak görüşülüp gelişimleri takip altına alınır ve raporlar hazırlanır. Ayrıca rehberlik birimi tarafından yapılan grup çalışmaları ile öğrencilerin çeşitli alanlarda yetkinlik kazanmaları amaçlanır.


Irmak Okulları Anaokulu

Lütfen Bekleyin

Irmak Okulları İlkokul

Lütfen Bekleyin

Irmak Okulları Ortaokul

Lütfen Bekleyin

Irmak Okulları Lise

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum