fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Lütfen Bekleyin...

Doğrulanmış Profil
Özel İSTEK Barış Anaokulu

Özel İSTEK Barış Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 20
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/15:45

Özel İSTEK Barış Anaokulu Hakkında

Özel İSTEK Barış Anaokulu İstanbul Kadıköy’de eğitim ve öğretim vermektedir. Öğrencilerine geniş imkanlar sunan anaokulu bu imkanları tecrübeli ve alanlarında uzman olan öğretmen kadrosuyla desteklemektedir. Kadıköy anaokulları arasından en önemli okullardan biridir. Okulun fiziksel ve sosyal imkanları verdiği eğitim sistemine uygun olarak düzenlenmiştir. Okulun fiziksel olarak sahip olduğu imkanlar uyku odası, yemekhane, bahçe, oyun alanları ve havuzdur. Okul yaz ve kış eğitim sürecine devam etmektedir. Yaz okulu dönemine uygun olarak etkinlik ve aktivitelere yer vermektedir. Okul öğrencilerine yaşlarına göre gruplandırarak sınıflarını oluşturmaktadır. Okulun yemekhanesi çocukların gelişme dönemindeki ihtiyaçlarına uygun olarak bir yemek listesi çıkarmaktadır. Çıkan yemekler aylık olarak listelenmekte ve her çıkan öğünün kalori tablosu bulunmaktadır. Bu tablo ve yemek listeleri hazırlandıktan sonra velilerin de bilgisine sunulmaktadır. 3 öğün yemek veren Özel İSTEK Barış Anaokulu bu öğünler sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı olarak sunmaktadır. Organik ürünleri tercih anaokulu yemek listesini de diyetisyenlere yaptırmaktadır. Sınıfları 20’şer kişiliktir. Okul saatleri 08.00 ve 15.45 arasındadır. Okulun sosyal etkinleri içerisinde kukla ve tiyatro gösterileri, bilgisayar, yüzme, resim, bale, çeşitli grup çalışmaları ve sosyal sorumluluk projeleri yer almaktadır. Etkinlik takvimi olarak velilere sunulan bu programlar da okulun kendi sitesi üzerinden yayınlanmaktadır. Özel İSTEK Barış Anaokulu'nda bulunan psikolojik danışmanı ve rehberlik servisiyle beraber çocukların gelişim takipleri düzenli olarak yapılmaktadır. Bu takip sonrasında edinilen bilgiler velilere görüşme günlerinde sunulmaktadır. Görüşme günlerini veliler randevu alarak kendilerine uygun zamanlarda yapabilirler. Sanatsal aktivite ve etkinler içerisinde modern dans, drama, resim müzik, görsel sanatlar, modern dans ve seramik çalışmalarını sayabiliriz. Beden eğitimi derslerine ek olarak yüzme ve jimnastik dersleri de verilmektedir. Özel İSTEK Barış Anaokulu'nda satranç, müzik ve gezi kulübü bulunmaktadır. Eğitim sistemi içerisinde aktif rol alan kulüpler, bu sisteme uygun program ve etkinlikler düzenlemektedir. Gezi kulübü sinema, tiyatro, çocuk gösterileri, animasyon, doğa ve müze gezileri düzenlemektedir. Ayrıca anaokulunda özel gün ve haftalara uygun geziler ve aktiviteler yapılmaktadır. Çocuklar için yıl sonu etkinlikler, doğum günler gibi çalışmalar da vardır.

Özel İSTEK Barış Anaokulu Soru - Cevap

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- (PYP) Primary Years Programme - İlk Yıllar Programı

- (IB) International Baccalaureate - Uluslararası Bakalorya

- Tam Zamanlı İngilizce Eğitimi

Özel İSTEK Barış Anaokulu Sıkça Sorulan Sorular

 • Özel İSTEK Barış Anaokulu ortalama sınıf mevcutları kaçtır?
  20
 • Özel İSTEK Barış Anaokulu hangi saatlerde hizmet veriyor?
  Tam gün eğitim saatleri 08:00 - 15:45 şeklindedir.
 • Özel İSTEK Barış Anaokulu hangi yabancı dil imkanlarını sunuyor?
  Kurumda İngilizce dil eğitimi verilmektedir.
 • Özel İSTEK Barış Anaokulu yaş aralığı nedir?
  3-6
 • Özel İSTEK Barış Anaokulu yaz okulu hizmeti sunuyor mu?
  Kurumda yaz okulu hizmeti bulunmaktadır.
 • Özel İSTEK Barış Anaokulu psikolojik danışman bulunduruyor mu?
  Kurumda psikolojik danışman bulunmaktadır.

Özel İSTEK Barış Anaokulu Yorumları (6)

 • BE

  Kızım tam 3 yıldır anaokuluna devam ediyor ve seneye de ilkokuluna geçecek. Anaokulu kadrosu ve eğitim anlayışı ile kusursuz. Çocuklarda öz güven oluşturması; öğrenme modeli açısından sorgulamaya, analiz etmeye yönlendiren yaklaşımı ve uluslararası bakalorya ile Anaokulu seviyesinde dahi İngilizce eğitimi kusursuz olan bi okul. Fiziki imkanları tartışmasız süper içinde spor salonu havuz var dışarıdan takviyeye ihtiyaç duymuyorsunuz. Umarım ilkokulda da memnuniyetimiz devam eder.Yemekleri iletilen ölçüde doğal ve yerel üreticilerden tedarik edilen mamüllerle hazırlanıyor ve fakat kızımın ağız tadına pek uymadı yıllardır.

 • BG

  20 yıllık bir geçmişi olan okul, zamanında lisesinden arkadaşlarım mezun oluyordu, şimdi ise ben çocuğumu yolluyorum. eğitim kalitesi kesinlikle çok iyi ve tartışılmaz düzeyde

 • KK

  büyük öğrencilerin seslerinden ve ortamından ben bazen rahatsız oluyorum. bu konuda iyi düşünülmesi gerek sınıf mevcutları da çok az sayılmaz ama iyi eğitim veriyorlar

 • ÖK

  ilkokul öncesinde kavrama ve anlama becerilerine akıl almaz faydalı oldu okulumuz. eğitim veren kadro gerçekten iyi seçilmiş. teşekkür ediyoruz tekrar okulumuza

 • istek okullarının başka şubesine çocuğunu yollayan bir arkadaşımın önerisi üzerine seçtim. çok yakındı ama tereddütlerimiz vardı okulun büyüklüğünden dolayı.büyük olması diğer öğrencilerle aynı yerde olmaları biraz sıkıntı.

 • Veli

  Ülkemizde ilk defa uygulanan bir sistemi, belki sizde duymuşsunuzdur Uluslararası bakalorya deniyor. Anaokuluna kadar sindire sindire uygulayan bir okul.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel İSTEK Barış Anaokulu İletişim Bilgileri

Caddebostan Mah. Bağdat Cad. No:238/1, Kadıköy/İstanbul
0 216 706 6885
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Harita
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum