fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel İTA Okulları Anaokulu

Özel İTA Okulları Anaokulu verified

Okulu Paylaş!
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 4-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:15/16:00

Özel İTA Okulları Anaokulu Hakkında

Özel İTA Okulları Anaokulu İstanbul Şişli’de bulunmaktadır. Okulun eğitim programı çocukların fiziksel, zihinsel, sosyal ve duygusal gelişimlerini desteklerken öğrencilerin merak eden, kendine güvenen, dürüst, sorgulayan, hoşgörülü ve değişime ayak uydurabilen öncü bireyler olmaları amacıyla düzenlenmiştir. Okulun gerek fiziki şartları gerek öğretmen profili ve oyun temelli etkinlik planlamalarıyla çocukların her gün yeni yaşantılar deneyimleyerek, uygulayarak, sorgulayarak ve keşfederek öğrenmeleri için fırsatlar yaratır. Özel İTA Okulları Anaokulu 'nun akademik programı “Tasarım Yolu ile Anlama” programlama yaklaşımı ile oluşturulmaktadır. Anaokulunun temaları PYP’nin altı temel alanı temel alınarak belirlenmektedir. Kullanılan eğitim programları ve etkinlikler çocukların okul sürecinde edindikleri bilgi, beceri ve değerleri, hayatın her sürecine taşıyabilmelerini ve kendine güven duygularının ve iletişim becerilerinin gelişmesini sağlamak ve aktif bir öğrenme ortamı oluşturmak üzere tasarlanmıştır. Anaokulundan itibaren 10 saat İtalyanca ve 8 saat İngilizce eğitim verilmektedir. Okulda yemekler Türk ve İtalyan mutfağından seçilen menüler ile sunulmaktadır. Okulda psikolojik danışmanlık ve rehberlik hizmeti verilmektedir. Rehberlik birimi ilk günden itibaren öğrencilerin okula alışmasında, sağlıklı iletişim kurabilmesinde, problemler ile başa çıkabilmelerinde öğrencileri destekler. Okulda güvenlik ve hijyen faktörlerine azami özen gösterilmektedir. Öğrencilerin güvenliği bizler için esastır, bu nedenle gerekli tüm tedbirler alınmıştır. Temizlik, deneyimli personeller tarafından düzenli aralıklarla yapılmakta ve kontrol edilmektedir. Özel İTA Okulları Anaokulunda günlük dersler sabah 08:15 'te başlamakta ve 16:00 'da sona ermektedir.

Yorumlar

  • SK

    Eğitimi bakımından çevredeki okullara kıyasla çok daha iyi bir okul. Sosyal faaliyetlere de yer veriyorlar ancak çeşitliliği artsa çok daha güzel olur. Çocuğumu gönderiyorum hiçbir sıkıntı yaşamadık

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel İTA Okulları Anaokulu İletişim Bilgileri

Kampüs Adresimiz: Cumhuriyet Mah. Abide-I Hürriyet Cad. 5/7 Şişli İstanbul
0 212 963 2072
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum