fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Lütfen Bekleyin...

Doğrulanmış Profil
Özel Kadıköy Key Koleji Anaokulu

Özel Kadıköy Key Koleji Anaokulu verified

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 16
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/18:00

Özel Kadıköy Key Koleji Anaokulu Hakkında

Özel Kadıköy Key Koleji Anaokulu Eğitim Sistemimiz

Dünya çapında kabul görüp uygulanan bir çok eğitim modeli bulunmaktadır. Okulumuzda çocukların gelişim özellikleri göz önünde bulundurularak, çağımıza uygun karma eğitim programı uygulanır. Özel Kadıköy Key Koleji Anaokulu'nda "Her çocuk özeldir" ilkesinden yola çıkılarak öğrenci merkezli bir anlayış benimsenir. Kendine güvenen, özgür ve bağımsız kararlar alıp uygulayabilen insani değerlere sahip yaratıcı, girişken etkili iletişim kurabilen, sorun çözebilen bireyler yetiştirmek temel hedefimizdir.

Özel Kadıköy Key Koleji Anaokului Eğitim Programı içeriğimiz:
"Çoklu zeka kuramı"

Bu yaklaşıma göre insan zekası, 8 alt kategoriye ayrılmıştır. Bu kategoriler, insanın sahip olduğu zekasını hangi alanlarda daha etkin kullanabildiğini gösteren zeka türlerinden oluşmaktadır. Kadıköy, Hasanpaşa Mahallesi'nde bulunan okulumuzda çoklu zeka kuramına göre her insanın özel yetenek alanları ve zekasını kendisine özel kullanma biçimi vardır. Zekanın tek olduğunu ama kendi içinde türlere ayrıldığını ifade eder. Bununla birlikte her zeka çeşidinin dinamik olup geliştirilebilir olduğunu belirtir. Zeka, büyük oranda çocuk yaşta gelişir.

1- Mantıksal - Matematiksel Zeka
Bilimsel düşünme, objektif gözlem yapma, elde edilen verilerden sonuç çıkarma, yargıya varma ve hipotez kurma yeteneklerini içerir

2- Sözel-Dilsel Zeka
Bireyin dile ait kavramları, sözlü yada yazılı olarak etkili bir biçimde kullanabilme yeteneğidir.

3- Görsel Zeka
Görme duygusu ve buna bağlı olarak şekiller tasarlama ve zihinde resimler yaratma yeteneğidir.

4- İçsel Zeka
Bireyin kendini tanıma ve kendisi hakkında sahip olduğu bu bilgi ve anlayış ile uyumlu davranışlar sergileme yeteneğidir.

5- Sosyal-Kişilerarası Zeka
Bireyin çevresindeki insanların duygu, istek ve ihtiyaçlarını anlama, ayırt etme ve onlarla etkili iletişim kurma yeteneğidir.

6- Müziksel-Ritmik Zeka
Ritmik kavramları tanıma ve kullanma, çevresel seslere, insan sesi ve müzik aletlerine karşı duyarlılık kapasitelerinden sorumludur.

7- Doğa Zekası
Bireyin yaşayan canlıları tanıma, onları belli karakteristik özelliklerine bağlı olarak sınıflandırma ve diğerlerinden ayırt etme yeteneğidir.

8- Bedensel-Kinestetik Zeka
Vücudu, mimikleri uyum içinde kullanabilme yeteneğidir. Spor, drama, pandomim, dans etme gibi etkinlikler bu zeka çeşidinin kapsamındadır.

Kadıköy, Hasanpaşa Mahallesi'nde bulunan okulumuzda geleneksel yöntem, eğitim, öğretimde mantıksal/matematiksel ve sözel/dilsel zekaya odaklanmaktadır. Oysa bir konuyu öğretirken o konuyu öğretmek için farklı yollarda bulunmaktadır. Bir konuyu klasik yöntemlerle öğrenmede zorluk yaşayan bir çocukla karşılaşan bir öğretmen çoklu zekayı bir çerçeve olarak kullanabilir Her çocuğun olayları anlamlandırma algılama ve öğrenme şekli birbirinden farklıdır.
Hedefimiz her çocuk için tüm zeka alanlarının gelişim düzeyini, derecelendirme ölçeği gözlem ve anne babalardan alınan bilgiler ışığında belirlemek; böylece her çocuğun bireysel farklılıklarını göz önünde bulunduran, bunlara uygun eğitim metotları içeren programlar hazırlamak ve tüm zeka alanlarını geliştirmeye yönelik olanaklar sunmaktır.

KEY Kolejleri İstanbul, İzmir ve Iğdır'da çocuklarınıza eğitim vermeye devam ederek genç nesilleri yetiştirmektedir.

Duyurular ve Etkinlikler

Özel Kadıköy Key Koleji Anaokulu Soru - Cevap

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- MEB Odaklı Eğitim

- Montessori Eğitimi

- Klasik Sistem

- Reggio Emilia Yaklaşımı

- Çoklu Zeka Modeli

- Gems ve High Scope

- (PYP) Primary Years Programme - İlk Yıllar Programı

- Oyun Temelli Eğitim

- SCAMPER Tekniği

- (IB) International Baccalaureate - Uluslararası Bakalorya

- Tam Zamanlı İngilizce Eğitimi

● Oyuncaklar ağırlıklı olarak hangi materyallerden yapılmış?

- Ahşap

- Plastik

- Metal

- Keçe

- Geri Dönüştürülmüş Malzemeler

- Karton/Mukavva

● Branş derslerini kimler veriyor?

- Alanında Eğitimli Branş Öğretmenleri

● Servis hizmeti kimler tarafından ve nasıl sağlanıyor?

- Bağımsız Taşıma Firması

● Okul gezilerinde çocuklara kimler refakat ediyor?

- Öğretmenler

● Güvenlik nasıl sağlanıyor?

- Güvenlik Görevlisi

- Kamera

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

● Okulda görev alan öğretmenlerin branşları nelerdir?

- Sınıf Öğretmeni

- Okul Öncesi Öğretmeni

- Psikolojik Danışman

- Müzik Öğretmeni

- Beden Eğitimi Öğretmeni

- Görsel Sanatlar Öğretmeni

- Yabancı Dil Öğretmeni

- Basketbol Öğretmeni

- Temel Cimnastik Öğretmeni

- Bale ve Dans Öğretmeni

- Robotik Kodlama Eğitmeni

- Satranç Öğretmeni

- Drama Eğitmeni

- Native Öğretmen

● Çocuklarla oynanan oyunlarda, onlara hangi becerilerin kazandırılması amaçlanıyor?

- Kaba Motor Becerileri

- İnce Motor Becerileri

- El-Göz Koordinasyonu

- Muhakeme Becerisi

- İletişim Becerisi

- Zeka Gelişimi

- Duygu Gelişimi

- Dil/Konuşma Gelişimi

- Benlik Gelişimi

- Bağımsızlık

● Psikolojik danışman öğrencilerle ne sıklıkla görüşme yapıyor?

- Her gün

● Rehberlik servisi tarafında okulda özel ihtiyaçları (yetersizliği) olan öğrencilere yönelik ne tür çalışmalar yapılıyor?

- Aile Görüşmeleri

- Anne-Baba Eğitimleri

- Yönlendirme

- Rehberlik

- Bilgi Verici Danışmanlık

- Bireyi Tanımaya Yönelik Testler/Uygulamalar

- Psikolojik Danışma

- Mesleki Rehberlik

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Hayır

Özel Kadıköy Key Koleji Anaokulu Sıkça Sorulan Sorular

 • Özel Kadıköy Key Koleji Anaokulu ortalama sınıf mevcutları kaçtır?
  16
 • Özel Kadıköy Key Koleji Anaokulu hangi saatlerde hizmet veriyor?
  Tam gün eğitim saatleri 09:00 - 18:00 şeklindedir.
 • Özel Kadıköy Key Koleji Anaokulu hangi yabancı dil imkanlarını sunuyor?
  Kurumda İngilizce dil eğitimi verilmektedir.
 • Özel Kadıköy Key Koleji Anaokulu yaş aralığı nedir?
  3-6
 • Özel Kadıköy Key Koleji Anaokulu yaz okulu hizmeti sunuyor mu?
  Kurumda yaz okulu hizmeti bulunmaktadır.
 • Özel Kadıköy Key Koleji Anaokulu psikolojik danışman bulunduruyor mu?
  Kurumda psikolojik danışman bulunmaktadır.

Özel Kadıköy Key Koleji Anaokulu Yorumları (51)

 • İy

  Okul sürecinde tedirgin olan ailelerden olarak kızımı Özge Yayla’ya gönül rahatlığıyla emanet ederek bu süreci kolaylıkla atlattık.Kızımın bütün sürecini bir anne gibi takip edip ilgilenen çekingen kızımı sosyalleştiren Özge hanım a çok teşekkür ediyorum.

 • EY

  Biz 10u ay kayıt olduk. Ve oğlumuz o zaman 3.5 yaşındaydı. Tabi her çoçuk gibi ilk başta ağlama ve alışmama süresi oldu. Ama Özge öğretmenizin sayesinde, profesyonel şekilde bu günleri başarılı bir şekilde atlatmamız için çok yardımcı oldu. Şuan oğlumuz okula severek gidince biz biz çok seviniyoruz. Her konuda özel ilgileri için biz çok memnunuz. Yemek yeme sorunumuz var, Özge öğretmenimiz sınıf öğretmeni olarak değil, bir anne olarak bu konuya destek ve düşkün olan bir şekilde dönümünüz çözmesine ayrıca teşekkür ediyoruz. Bizim oğlumuzun sosyal hayatında da ciddi bir gelişmenin farkındayız. Pandemi sürecinde çoçuklar bizlerle fazla vakit geçirince tabi biraz zordu soslyalleşmemiz , ama okulumuzun bu ilgisi ve profesyonelliği memnuniyeti yaşattı. Burda yorum yazarak, okulu genel olarak da övmek istedim . Düzenlenen gösteriler , geziler, tiyatrolar bunlar çoçuklarımız için çok önemli ve bizler için çok heyecanlı Etkinlik konusunda on numarasınız, çok güzel bir çalışma ve büyük başarı. Daha nice güzel yeni projelerde başarılar dileriz. Herkesin emeğine sağlık tebrikler.

 • AA

  Bu okulda birinci yılımız daha dolmadı. Ama biz çok memnun kaldık. Aleyna öğretmenimize binlerce teşekkürler. Pozitif enerjisiyle bizlere ve çocuklara ışık saçıyor. İyi ki bizim öğretmenimizsiniz.

 • AT

  Çocuğum 1 senedir Key Kolejine gidiyor. Çok memnunuz. Çok ilgili ve duyarlılar. Bu senede devam edecek. Zaten başka bir okula vermek istesemde çocuğum asla istemez. Öğretmenimiz Aleyna hanıma ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim. Ayrıca diğer tüm öğretmenlerimizede çok teşekkür ederim.

 • KK

  Kadıköy'ün en güzel anaokulu.Ortam çok güzel.Öğretmenlerinin ilgisi ve çocuk üzerindeki olumlu etkisi beni çok etkiledi.Sıcak karşılanıyorsunuz.İnsanın çocuk olası geliyor.Tavsiye ederim.

 • ÖA

  Başta okul müdürü Nilay Hanım olmak üzere, tüm eğitmen ekip oldukça samimi, hoş sohbet ve ilgilidir. Adımınızı attığınızdan itibaren o güven ve sevgi ortamı hissediliyor. Çocuğumuzu gözümüz arkada kalmadan emanet ediyoruz. Günlük aktiviteleri, eğitimleri her anlamda gelişime önem veren bir okul. Bu ailenin bir üyesi olduğumuz için mutluyuz.

 • MB

  Ben daha once hem baska kolej hem devlet okulu tecrube etmis bir anne olarak iyiki Key kolejiyle tanismisim diyorum.Benim 2 cocugumda su an severek ve mutlu olarak okula gidiyorlar ki bu benim icin en önemlisi... Her gun gulen yuzuyle bizi kapida karsilayan ve miniklerimi hadi pasam hadi benim prensesim diye karsilayan güvenlikteki amcamizdan basliyor sevgi ve guven

 • AM

  Benim iki kızım var. Biri başka okula gidiyordu ve küçük kızım için okul arayışına geçtim. Key koleji ailesiyle tanıştım. Evime yakın olduğu için şanslıydım. Öğretmenleri Berre öğretmen ve Şüheda öğretmen çok ilgili ve işlerini severek yapan öğretmenler. Bana destek oldukları için ilk öğretmenlerine ve sonrada key koleji ailesine atlamak istemiyorum Nilay müdürümüze teşekkür ederim.

 • Ad

  Kızım 4 yaş grubunda Mine öğretmenin sınıfında öğretmenine bayılıyor. Nilay hnm, Mine hnm, Elif hnm ve tüm çalışanların ilgisi sevgisi bilgisi takdir edilmeli. Biz çok memnunuz okulumuzdan. Kızım severek mutlu gidiyor. Key Koleji Anaokuluna Teşekkürler .

 • AK

  Fiziki imkanları çok iyi, öğrencilerin günlük okul bilgilendirmeleri düzenli olarak yapılıyor. Sınıf öğretmeni öğrencinin haftalık gelişimi ile ilgili olarak bilgilendirmeler de bulunuyor.

 • Sy

  Her anne ve babanın aradığı güvenilir eğitim ve öğrenimde isteklerinizden daha fazlasını sunan güzel bir eğitim yuvası

 • z

  Başka bir okuldan buraya geçtik. Yeni okula adaptasyon sıkıntısı yaşar mıyız diye endişelerim vardı. Ancak kızım severek ve isteyerek buraya gidiyor. İdarecileri, öğretmenleri çok ilgili. Temiz, veli iletişimi güçlü bir okul. Öğrenciyi sahipleniyorlar ve bilgilendiriyorlar. Pandemi sürecini de iyi yönetiyorlar. Ben çok memnun kaldım.

 • mm

  Çok sevdiğimiz okulumuz. Çocuğumuzu bu okula gönderiyoruz ve çok memnunuz. Ders çeşidinin fazla olması ekstra kurslara hocalara gerek bırakmıyor çocuğumuz hem aile ortamında eğitim alıyor hem de eğlenirken bir çok şey öğreniyor. Bahçesinin geniş ve ferah olması çocuklar için çok büyük avantaj sağlıyor.

 • BA

  Cok arastirdigimiz, istedigimiz kriterlere sahip bir okul. Bir cocugun butun ihtiyaclarini, her yönden karsilayan bir kurum. Basta okul yoneticimiz nilay hanimin, ve butun ogretmenlerimizin ilgisi, duyarliligi bir okulda aradigimiz ilk seydi.bu sene oglum anaokulunda temelini en guzel sekilde aldigini dusunuyoruz.

 • 5 senedir kizim bu okulda okuyor anaokulundan bu yana ordayiz öğretmenleri olsun okul calisanlari olsun çok ilgili ve güven dolu bir okul ayrıca anaokulu müdür u Nilay hocamız gercekten işini çok güzel yapan ve severek yapan bir müdürüm uz okulumuzu çok seviyoruz

 • FB

  Bir okulda çocuğunuz icin aranacak en önemli özellik olduğunu düşündüğüm güven duygusu , çocuk odaklı eğitim öğretim ile birleştiğinde sonuç harika oluyor. İlgili, işinde titiz, özverili personeli sayesinde çocuğum severek okula gidiyor.

 • Bir anne için en önemli şey güven sonrasında da hizmettir. Bana hem güven konusunda hem de akademik anlamda kattıklarından dolayı okulumuza çok teşekkür ederim.

 • gs

  Çocuk odaklı, her kararda çocuğu ön planda tutan bir okul. Akıl oyunlarına ağırlık verilmesi benim çok hoşuma gidiyor. Çocuklar eğlenerek öğreniyorlar. Yabancı dili çok başarılı. Öğretmenlerin çocuklara yakınlığı ve bizim onlara dilediğimiz an ulaşabilmemiz benim için büyük bir artı. Veli profili de eğitime önem veren, yatırımı eğitime yapan kişiler olunca insan daha mutlu oluyor. Daha birçok şey sıralayabilirim. Butik bir okul olması, herkesin herkesi tanıması ve çocukların kendilerini evde gibi rahat hissetmelerine de bayılıyorum.

 • ty

  2 çocuğum da 2yıldır bu okula gidiyor. Memnunuz. Çocuklarımdaki gelişmeleri gördükçe memnuniyetim daha da artıyor. Anaokulu yönetimine ve öğretmenlerimize teşekkür ederiz.

 • ME

  Eğitim kadrosu, uzman ekibi ve fiziksel koşullar değerlendirildiğinde çocuklarımızın eğitim ve öğretim süreçlerinin daha verimli ve etkin olacağı aşikardır. Bu sebeple de Key Koleji geleceğe adım atarken yükselen basamakların anahtarıdır.

 • SK

  Pandemi sonrası okul bulmak ve o düzeni bulmak çokta kolay olmuyor. İlk gidişte kayıt yapıp çıkacağım aklıma hiç gelmezdi en önemlisi çocuğu kendilerine bağlamayı biliyorlar. Biz önümüzdeki yıl için kayıt yaptırdık bişe üstelik iki kardeş içinde. Bence problem çözme odaklılar ve tam bir aile samimiyeti var. Çocuklarım onları evden biri gibi sahiplendi emeğinize sağlık

 • İşyerime yakın diye 3 yaşında ki çocuğumu kaydettirmiştim. İyi ki de bu okul işyerime yakınmış. İlk günden itibaren hızlı gelişme gelişme gözlemledik. Bir çok alan dersi mevcut. Öğretmenler ilgili ve tecrübeli. Çocuğumuzun İlk gün yemek problemi, 3. Ay da ise konuşma problemi ortadan kalktı. Herkese tavsiye edilir.

 • Ç

  okul arayışımız devam ederken referans üzerine geldik okulumuza gösterilen ilgi alaka için herkese sonsuz teşekkür ederim. Akademik hedefler çok iyi, İngilizce eğitim harika her şeyden öte çocuğum çok mutlu geliyor okuluna buda ailece bizi çok mutlu ediyor.

 • T

  Anaokulu + ilkokul kaydımızı gerçekleştirdik. Oğlum 3 haftadır Anaokuluna devam etmekte mutluğunu ve gelişimini görmek bizleri çok mutlu ediyor. İlgi ve alakalarından dolayı Anaokulu yönetimine ve Gülden hocamıza sonsuz teşekkür ederiz.

 • s

  Bir haftalık misafirlik sürecinden sonra okulumuza kaydımızı yaptırdık her şeyden önce çocuğum mutlu ve okuluna gitmek istiyor. Bizlerde gösterilen ilgiden ve genel işleyişten çok memnun kaldık.

 • G

  Zorlu geçen pandemi sürecinde okul arayışımız devam ederken bir çok okulu ziyaret ettik. Güler yüzleriyle misafirlikleriyle bizi çok mutlu ettiler. Yönetim ve öğretmenler çok ilgili oğlum 1 haftada alıştı. Arkadaşlarını ve okulunu çok seviyor. Her şey için teşekkürler

 • I

  Gerek eğitimler gerek aktiviteler sayesinde çocuğum yabancı dili daha etkin ve akıcı bir şekilde kullanabiliyor. Kendine güveninin de geliştiğini görmekten çok mutluyuz. Sınıf öğretmenimizin her konuda her zaman yanımızda olması bizi çok mutlu ediyor. Öğretmenimizi çok seviyoruz.

 • SE

  Oğlum anaokulunda, kızım ise 10. Sınıfta okulda öğretmenlerde son derece kaliteli.. biz okuluda öğretmenleri de çok seviyoruz..

 • G

  Bir arkadaşımın kızı okuyor. Kahvaltı organizasyonu için gitmiştim çok güzel bir okul Tebrikler. Bu okulun gezilip görülmesi gerekiyor.

 • Z

  Eğitim, ögretim, aktivite ve sosyal anlamda çok zengin bir okul kesinlikle düşünmeden egitim ve ogretime kayıt yaptirabilirsiniz ....Olumsuz bi bi düsüncemiz yok biz okulumuzu seviyoruz ....

 • ZT

  GENİS BAHCESİ VE YAZ KIŞ KULLANACAKLARI OYUN ODASI ÇOK IYI. DENEYİMLERİYLE,EĞİTİMCİ KİŞİLİKLERİYLE COK GUZEL BİR OKUL.COCUGUM SEVEREK GELİYOR OKULUNA .COK MEMNUNUM.

 • EG

  Evime yakın diye uğradığım bir okuldu ve ilk görüşmemde sıcak ve samimi bir karşılama ile karşılaştım. Oğlum okula başladığında konuşmada henüz tam gelişim göstermemesine rağmen ilk önce 1 ayda inanılmaz bir dil gelişimi gözledim daha sonra ise yapılan etkinlikler faaliyetler muazzamdı. Şu an 2 senedir devam ediyor ve inanılmaz bir İngilizceye sahip. her açıdan şükran ve sevgi bağım olan bir okul oldu.

 • LD

  Daha önce çocuğumu başka bir anaokuluna yazdırmıştım ama çocuğum nedense sabahları gitmemek için kendini parçalıyordu. Ama çocuğum bu okula başladığından beri sanki biran önce sabah olsun okula gideyim diye sabahları Baba kalk okula geç kalacam diye kendisi beni uyandırıyor. Gerek Nilay hoca olsun gerek Gülden hoca ve gerekse diğer hocalar olsun çok ilgililer. Çok güzel etkinlikler yapıyorlar. Çok güzel dersler veriyorlar. Spor eğitimi olsun oyun etkinleri olsun kısacası çocuğum burda çok mutlu ve onunla beraber ebebeynleri olarak bizde çok mutluyuz çok şükür gözümüz arkada kalmıyor. Tüm okul çalışanlarına çok çok teşekkür ederim...

 • B.

  2 çocuğumda 2 yıldır key kolejinde sevgi dolu aile ortamı en önemlisi çocuklarım çok mutlu Akademik olarak gelişimlerinden çok memnunuz İngilizce eğitimleri çok iyi

 • S

  Oğlumun 2. evi olarak gördüğüm okulumuza her gün büyük bir mutlulukla gitmesi öğretmenlerin ve bütün emek veren ekibin enerjisi, ilgi ve alakası için ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Benim anne olarak en büyük beklentim oğlumun sevgi ile büyüyebileceği ,eğlenerek öğreneceği ve mutlu bir çocuk olması.Her şey için teşekkür ederim.Kadıköy Bilgiyolu Koleji Ailesi

 • E

  Çocuklarımız için mükemmel bir başlangıç, iyi niyetli ve amacı olan insanlar çalışmakta.

 • A

  Temiz, titiz, hassas, güzel yürekli insanların birleştiği bir yer Kadıköy Bilgiyolu Koleji Anaokulu. Ebeveyn olarak yavrumuz "güvenli" bir aile ortamında büyüsün isteriz. Orası işte tamda burası! Yönetim ve bütün ekibe sonsuz teşekkürler. sevgiler, saygılar...

 • R

  Öğrencileri ile ilgili,en güncel,en faydalı öğretim yöntemlerini kullanıyorlar.Veli bilgilendirme sistemi süper, Kader öğretmen harika bir öğretmen.

 • ÇÇ

  Kadıköy bilgi yolu koleji anaokulu...yolumuz iyi ki kesişmiş...verdiğiniz güven duygusunun tarifi yok.hem bizler hemde kızımın sevdiği güzel okulumuz.sizleri çoook seviyoruz.Hepiniz çok kıymetlisiniz...

 • bg

  Tüm çocukları sevgi ve ilgiyle büyütürken aynı zamanda gereken eğitimi de vermek gerçekten zor. Özverili,işini ciddiyetle yapan yönetim kadrosu ve güler yüzlü öğretmenleri ile Kadıköy Bilgi yolu Koleji Anaokulunun zoru başardığını düşünüyorum . Gözüm arkada kalmadan huzurla oğlumu bırakabiliyorum

 • F

  Kızım biraz fazla hareketli açıkçası daha önceden annem bakıyordu ama artık yaşı ilerlemesi dolayısıyla bir anaokuluna geçmeyi düşündük ve arkadaş tavsiyesi ile buraya geldik. Çok fazla ilgi ve alaka var bir an kızımı yalnız bırakmıyorlar. bazen eve geldiğimde saatlerce bana okulda yaptıklarını anlatıyor.

 • S

  Eğitim konusunda bir çok kurumdan farklı bir disiplin içerisinde çalışan, özellikle hazırlık sınıfı ve ingilizce eğitimi ile de ön plana çıkan en iyi eğitim veren kurumlar arasındadır. Çocuklarımızın 3-6 yaş aralığında alabileceği en iyi öğrenme, sosyalleşme, sorumluluk edinme, çalışma, aktivite programlarında yer alma ve disiplin edinme konusunda bilgi sahibi olmaları çok mutluluk verici, bütün velilere gözüm kapalı tavsiye ederim. Biz 2 yıldır bu okuldayız, çocuklarımızın güvenle ve hassasiyetle ilgilenildiği için öğretmenlerimize kendi adımıza çok teşekkür ederiz..

 • N

  Torunum yaklaşık olarak 1 yıldır bu kurumda eğitim görmektedir.Öncelikle kurum yöneticisinin çocuklara olan ilgisi beni çok mutlu etmiştir. Gerçekten hitap ettikleri yaş grubu hakkında çok fazla bilgiye sahipler. Torunum sosyal bir çocuk değildi bu okula gittiğinden beri sosyalleşti,diğer insanlarla iletişimde sıkıntı yaşamamaya başladı. Uzman bir kadro ile çalışması,işini severek yapan eğitimciler bulunması çok iyi.

 • Ek

  Kapıdan girdiğinizde saygı ile başlayan tanışma sürecinin ardından sevgi, güven, ilgi, anlayış ve candan yakınlıklarıyla kızımın doğru kurumda olduğuna emin olmamı sağlayan branşlarında uzman olan eğitimcileri ile sınırsızca fikir alışverişinde bulunabildiğim kurum. Hem kızım için hemde benim için en doğru kararı vermiş olmanın mutluluğunu ve huzurunu yaşatan ikinci evimiz. Çocuklarımızın ‘birey’ olarak çıktıkları bu yolculukta yol göstericileri olduğunuz için teşekkür ederim.

 • BT

  Anadolu yakasında tüm anaokullarını gezip sonunda iyi ki dediğimiz anaokulu. 3 yıldır gözümüz arkada kalmadan devam ediyoruz. Öğretmenimiz Gülden Hanım çok özel biri ve bizim en büyük şansımız. Branş öğretmenlerinin de özel seçilmiş olduğunu düşünüyorum. Yönetim oldukça profesyonel. Ebeveyn ile çok iyi ekip olup sorunlarımız hızlı bir şekilde aşılabiliyor. Güvenlik çok iyi. Kullanılan malzemelerin hepsi çocukların sağlığına uygunlar. Yemek seçen kızım tüm yemekleri afiyetle yiyor. Uzun yıllar devam etmeyi düşünüyorum.

 • ÇÇ

  Bizim ikinci evimiz. Güler yüzlü, sevgi dolu Gülden öğretmenimiz, özverili bir şekilde çalışan tüm çalışanları ile huzur huzur dolu bir ortam. Zaten çocuklarımın mutlu ve huzurlu olmasından da anladığım şey doğru yerde olduklarıdır. İyiki sizlerle yollarımız kesişmiş.Teşekkürler.

 • AU

  2 yildir inceledigim bir okuldu. Bu sene okul oncesi sinifina kayit yaptirdim. Ilkokul 1 ve 2 nin anasinifi bolumunde olmasi cok guzel. Egitimin icinden gelen bir okul. Anaokulu Müdüriyesi insana guven veriyor.

 • TD

  Kızım 2 yıldır anaokulu bölümüne gidiyor. Her gittiğimde aile sıcaklığını ve eğitim ciddiyetini net bir şekilde görüyorum. Bir kolejin, köklü bir kuruluşun anaokulu olması büyük avantaj. Öğretmenlerinin akademik kalitesi yüksek. Kızım biraz içine kapanıktı ve yemek yeme konusunda problemlerimiz vardı. Çok şükür hepsini aştık. Tavsiye ederim.-

 • Y

  Atatürk ilkelerini benimsemiş, çevreyle kendisiyle barışık, duyarlı bireyler yetiştiriyorlar ve işlerini en iyi şekilde yapıyorlar. Biz oğlumuzu gönderiyoruz çok memnunuz size de tavsiye ederiz

 • S

  Güvenilir, hijyen ve sevgi dolu bir ortam. Okul-aile işbirliğine ve iletişimine önem veren, aklınızdaki tüm soruların yanıtı ve endişelerinizin çözüm adresi

 • Evime çok yakın olmasından dolayı tercih ettiğim bir kurum oldu. Sonrasında yöneticimizin ve öğretmenimizin ilgisi,alakası ve sevgisi bizi kurumumuza daha çok bağladı.Okulumuzun vermiş olduğu eğitimle çocuğumdaki gelişmeleri görmek beni bir anne olarak çok mutlu ediyor.Ayrıca okulumuzun hijyen olması da çok önemliydi.Anaokulu yönetimimize ve öğretmenlerimize çok teşekkür ederim.Emin ellerdeyiz :)

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Kadıköy Key Koleji Anaokulu İletişim Bilgileri

Hasanpaşa Mah. Uzunçayır Cad. No:10, Kadıköy/İstanbul
0 216 706 6895
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Harita
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum