fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Key Koleji

Key Koleji'nin tüm kampüslerine hemen ulaşın. Key Koleji fiyatları, eğitim felsefeleri, bursluluk sınavları, adresleri hakkında detaylı bilgi alın.

Key Koleji'nde Eğitime Bakış

Key KOLEJİ'NDEN EĞİTİM

Key Koleji öğrenci ihtiyaçları ve çağın gereksinimleri göz önünde bulundurularak oluşturulan eğitim ortamları Türk Eğitim Sistemine farklı bir bakış açısı kazandırarak beceri, yaratıcı ve fikir üretme üzerine odaklanan bir eğitim modeli üzerine temellendirilmiştir. Öğrenciler Key Okullarında ezberden uzak, yaparak, yaşayarak ve deneyerek öğrenmektedirler. Öğrendiklerini hayata geçirebilen ve başkalarına aktarabilen öğrenciler bu sayede etkin bir öğrenme gerçekleştirmiş olmaktadırlar.


Key Koleji, Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı, küreselleşen dünyada etkin yer alabilecek görüşe sahip, yaratıcı, düşünceli, insanlığa ve çevreye duyarlı, mutlu ve sağlıklı bireyler yetiştirmeyi kendilerine esas kılmaktadır. Key Koleji'nın eğitim ve öğretimdeki amacı öğrencilerini çok yönlü olarak geliştirmektedir. Özel okul 21. yüzyılın eğitim alanındaki teknolojik gelişmeleri ışığında öğrencilerini bilinçlendirmenin yanında, bilgi edinme yeterliliğini vermeyi de hedeflemektedir. Kurum, öğrencilerin ihtiyaç duyduğu bilgileri kendi beceri ve yetenekleri ile keşfetmelerini ve bu bilgileri etkin olarak kullanabilme becerilerini onlara aktarmaktadır.


Öğrenimin ilk yılları olan anaokulu ve ilkokul düzeyindeki öğrencilerin gelişimlerini yakından takip eden öğretmenler, onları bir sonraki düzeye eksiksiz olarak geçmelerini sağlamaktadır. Okulda öğrenciler çağdaş, demokratik bir eğitim anlayışı ile yetiştirilmektedir. Anaokulunda oyun temelli yaklaşımlarla öğrencilere bilgi sunmakta olan Key Okulları, ilkokul düzeyinde ise öğrencilerin okulu sevmesi, öğrenme ve araştırma zevki kazanması için gereken temel becerileri onlara aktarmaktadır. Milli Eğitim programlarına uygun olarak erken yaşta ilk yıllar programı olan "PYP" yöntem ve teknikleriyle zenginleştirilmiş eğitim programları öğrenci hizmetine sunulmaktadır. Key Koleji'nde öğrenciler için oluşturulan ortamlar onlara; merak, araştırma, keşif yapma gibi duygular oluşturmaktadır. Okulda sunulan temel bilgiler günlük yaşamla ilişkilendirilerek sunulan bilginin kalıcılığı sağlanmaktadır.


Key Kolejinda öğrenciler için hazırlanan eğitim programları tüm sınıf düzeylerinde konuların ilgili mekanlarda işlenmesi ve öğrenilen bilgilerin pekiştirilmesi amacıyla şehir içi/dışı geziler düzenlenerek hedeflenmektedir. Tüm öğrenim faaliyetlerinde öğrenci merkezli eğitim sunan Key Koleji öğrencilerine yaparak-yaşayarak öğrenmelerini temel almaktadır. Özel kolej, öğrencilerin akademik çalışmalarını zenginleştirmek amacıyla proje ve portfolyo sunumları, belirli gün ve haftalar ile ilgili kutlamalar ve öğrencileri alanında uzman bireylerle bir araya getiren söyleşiler planlamaktadır.


Key Okulları, uluslararası standartlarda eğitim hizmeti sağlayarak öğrencilerinin birer dünya vatandaşı olmasını hedeflemektedir. Kendine özgün olan eğitim programı ile öğrencilerine hizmet vermekte olan özel eğitim kurumu, Türkiye Cumhuriyetinin özgün koşulları içerisinde ulusal ve uluslararası eğitim modellerini aynı düzeyde harmanlayıp zenginleştirerek, öğrencilerine etkin bir yabancı dil eğitimi sunmakta ve üst düzeyde üniversite başarısı için öğrencilerini alanında uzman öğreticilerle eğitmektedir. Yaratıcı, gelişen, geliştiren ve ülkeye faydalı bireyler yetiştirmek Key Koleji'nin temel hedefleri arasındadır.


Key Koleji bursluluk sınavları ile başarılı öğrencileri ödüllendirmektedir. Her sene düzenlenen bu sınavlar ile öğrenciler %100'e varan burs imkanı yakalamakta ve kaliteli bir eğitimin kapılarını indirimli fiyatlarla arayabilmektedir. Erken kayıt dönemleri de düzenleyen kurum, çeşitli oranlarda indirim yaparak aileleri memnun etmektedir.

Key Koleji Tanıtım Filmi
Key Koleji İndirimleri
Key Koleji Yorumları
Devamını Gör
Key Koleji'nde Eğitime Bakış
Key Koleji Tanıtım Filmi
Key Koleji Galeriler
Key Koleji Yorumları

Key Koleji Kampüsleri

Key Koleji kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Bağcılar Key Koleji Kampüsü
İstanbul / Bağcılar
comment-icon 123 Yorum announcement-icon 42 Duyuru
İstanbul Bağcılar'da bulunan Özel Bağcılar Key Koleji Anaokulu 3-6 yaş aralığında ki çocuklara eğitim vermektedir. Okul...
Key Koleji Beylikdüzü Kampüsü
İstanbul / Beylikdüzü
comment-icon 168 Yorum announcement-icon 66 Duyuru
Özel Beylikdüzü Key Koleji Anaokulu'nda verilen anaokulu eğitiminin özü; yaş guruplarına özgü belirlenmiş içerik, progra...
Key Koleji Kadıköy Kampüsü
İstanbul / Kadıköy
comment-icon 104 Yorum announcement-icon 40 Duyuru
Özel Kadıköy Key Koleji Anaokulu Eğitim Sistemimiz Dünya çapında kabul görüp uygulanan bir çok eğitim mod...
Key Koleji İzmir Kampüsü
İzmir / Torbalı
comment-icon 27 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel İzmir Key Koleji Anaokulu; yaş guruplarına özgü belirlenmiş içerik, program ve seçilmiş metotlarla hizmet vermekted...
Bakırköy Key Koleji Anadolu Lisesi Kampüsü
İstanbul / Bakırköy
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Key Koleji için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum