fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Kağıthane Çözüm Koleji Anaokulu

Özel Kağıthane Çözüm Koleji Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 4-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/19:00

Özel Kağıthane Çözüm Koleji Anaokulu Hakkında

Özel Kağıthane Çözüm Koleji Anaokulu İstanbul Kağıthane’de bulunmaktadır. Güçlü bir öğretmen kadrosuna sahip olan okulda dersler uygulama ağırlıklı, yaparak ve yaşayarak öğrenme yöntemini kullanmaktadırlar.Özel Kağıthane Çözüm Koleji Anaokulu 08.00 ile 19.00 saatleri arasında ders verebilmektedir. Okulun ders programı çocukların branş derslerde gelişmesinin yanı sıra sosyalleşmesi ve spor-sanat alanlarında da ilgi alanlarını keşfedebilmesi için düzenlenmiştir. Okulun fiziki yapısı öğrencilerin nitelikli bir eğitim alabilmeleri için uygundur ve sınıfları donanımlıdır. Okulda verilen hizmetler arasında psikolojik danışmanlık ve rehberlik hizmeti de mevcuttur. Rehberlik birimi öğrencilerin okula alışmasında, sağlıklı iletişim kurabilmesinde, verimli ders çalışabilmesinde, sosyalleşmesinde yardımcı olurken onları gözlemleyerek velilere gelişimleri hakkında bilgi verir. Okulda değerler eğitimi verilmekte olup bu derste; ahlak ve maneviyat, dostluk ve kardeşlik, özgüven ve tevazu, örf ve adetler, Müslüman ilim adamları, saygı ve sevgi, doğruluk ve dürüstlük, kanaatkarlık ve sabır, Osmanlı sanatı ve zanaatı, edep ve haya konularını da işlenmektedir. Okuldaki destekler güvenlik, temizlik, servis, yemekten oluşmaktadır. Okulda servis edilen yemeklerin, öğrencilerin dengeli beslenebilmesi için, sağlıklı besinlerden yapılmış olmasına, organik besinler olmasına ve hijyenik koşullarda servis edilmesine dikkat edilmektedir. Okulda hijyen sadece yemekhanede değil başta sınıflar ve tuvaletler olmak üzere tüm alanlarda sağlanmaktadır. Sağlanan hijyenik alanlarda öğrencilerin sağlığını ön planda tutan okul, kendinden önce öğrencilerini düşündüğünü burada açıkça belirtmektedir. Covid-19 Tedbirleri kapsamında yeni dönem içerisinde okul girişinde öğrencilerin ateşleri termal kameralar sayesinde ölçülmekte, dezenfekte istasyonları her sınıf girişinde yer almaktadır. Aynı zamanda okul bünyesinde sürekli olarak bir okul hemşiresi bulunmaktadır. Öğrencilerin okul içinde ve gezi etkinliklerinde güvende olması için gerekli önlemler alınmıştır. Özel Kağıthane Çözüm Koleji Anaokulu öğrencilerini okul öncesinden okul dönemine kadar sağlıklı ve güvenli bir şekilde büyümelerini hedeflemektedir.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Hayır

Yorumlar (2)

  • FH

    Çocuklar Mutlu. Çok ferah sınıflar büyük ve tavanlar yüksek Temmuz ayı ve sıcaklık hissedilmiyor. Biz kreş bölümüne başladık yaz sezonu için. Yemekleri güzel ve temiz. Öğretmenler çok anlayışlı ve en önemlisi çocukları seviyorlar. Sevgi iyilik çocuklarımızla oldun

  • Yeni bir binada eğitim veriyorlar. Personelleri güler yüzlü ve ilgili. Akademik eğitimi ve değerler eğitimini gayet dengede tutuyorlar. Dil eğitimini önemsiyorlar. Servis ve yemek hizmetleri nezih. Çözüm ailesine teşekkür ederiz. :)

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Kağıthane Çözüm Koleji Anaokulu İletişim Bilgileri

Merkez Mah. Kemerburgaz Cad. Emel Sok. No:6, Kağıthane/istanbul
0 212 963 2076
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum