fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Çözüm Koleji

Çözüm Koleji'nin fiyatlarına, fotoğraflarına, fiziksel olanaklarına, adreslerine göz atın. Çözüm Koleji anaokulu, ilkokul ve ortaokul bilgilerine hemen ulaşın.

Çözüm Koleji İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

Çözüm Koleji Anaokullar

Çözüm Koleji anaokullarını inceleyin.

İNCELE
İlkokullar

Çözüm Koleji İlkokullar

Çözüm Koleji ilkokullarını inceleyin.

İNCELE
Ortaokullar

Çözüm Koleji Ortaokullar

Çözüm Koleji ortaokullarını inceleyin.

İNCELE
Liseler

Çözüm Koleji Liseler

Çözüm Koleji liselerini inceleyin.

İNCELE

Çözüm Koleji Hakkında

  • Çözüm Koleji'nde Eğitime Bakış
  • Çözüm Koleji Tanıtım Filmi

ÇÖZÜM KOLEJİ

Çözüm Koleji, 25 yıllık eğitim-öğretim tecrübesi, ideal eğitim altyapısı, eğitim birikimi, yenilikçi ve dinamik anlayışı, profesyonel kadrosu ve donanımlı kampüsü ile eğitimde Türkiye'nin çözümü olmayı hedeflemektedir. Okul teknolojiyi takip eden, hızlı çözümler üretebilen, pratik düşünebilen, kendini ifade edebilen, özgür ruhlu, akademik açıdan kendini tam anlamıyla geliştirmiş ve en az bir yabancı dili etkili şekilde kullanabilen nesiller yetiştirmek istemektedir. Eğitimin dört duvarla sınırlamayan okul öğrencilerinin doğa ile iç içe büyüyebilmesine olanak sağlamakta ve çevresini keşfedebilmesine imkan vermektedir. Son teknolojiyle özenle oluşturulmuş sınıfları, futbol ve basketbol sahaları, ekoloji atölyesi, kütüphanesi ve drama sınıfıyla okul öğrencilerini her anlamda hayata hazırlamaktadır. Eğitimin hayatın bir parçası olduğuna inanan Çözüm Koleji, anaokulundan liseye her kademede öz güveni yüksek bireyler yetiştiriyor.


Çözüm Koleji rengarenk binaları, sahip olduğu fiziksel imkanları ile her yaş gurubuna uygun etkinlikler düzenlemekte ve bu şekilde eğlenceli bir ortam oluşturarak eğitim vermeye devam etmektedir. Bu etkinlikler alanında uzman, öğrenme ortamını canlı tutan, öğrenme sürecine dahil olan öğretmenler ile gerçekleştirilmektedir. Okuldan mezun olan öğrenciler hayata donanımlı ve çağın becerilerine sahip bireyler olarak atılma şansı yakalamaktadırlar. Spora ilgi duyan öğrencilerin, yetenekleri doğrultusunda çalışma imkanı bulacakları futbol ve basketbol sahaları öğrencilere daima açık tutulmaktadır.


Çözüm Koleji bünyesinde bulunan revir, okulun öğrencilerin sağlığını ve güvenliğini önemseyen bir yapıya sahip olduğunun kanıtı niteliğindedir. Öğrencilerin sağlıklı beslenmesini önemseyen okul yönetimi güler yüzlü ve hijyenik bir şekilde kantin hizmeti de vermektedir.


Yaparak, yaşayarak öğrenme ilkesine dayanan, öğrenmenin öğrenci ile gerçekleştiği, keşfetmenin hazzına varıldığı, gerekli her türlü donanıma sahip laboratuvarlar öğretmenler eşliğinde aktif bir şekilde kullanılmakta ve öğrenciler bilimsel bir ders ortamında eğitim görmektedirler.


Çözüm Koleji'nde gerçekleştirilen sempozyumlar ile eğitim sistemleri tartışılmakta, öğrencilerin beklentileri ve istekleri dinlenmekte ve değerli oldukları hissettirilmektedir. Ayrıca velilerle bireysel olarak yapılan toplantılar ile öğrencilerin durumu hakkında bilgi aktarılmakta ve çözülmesi gereken problemlerle ilgili iş birliği yapılmaktadır.


Çözüm Koleji İlkokul

Lütfen Bekleyin

Çözüm Koleji Ortaokul

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum