fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Lütfen Bekleyin...

Doğrulanmış Profil
Özel Kıraç Koleji Anaokulu

Özel Kıraç Koleji Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 4-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/15:50

Özel Kıraç Koleji Anaokulu Hakkında

Etkin öğrenme ve çoklu zeka modelini eğitimi sırasında esas alan Özel Kıraç Koleji Anaokulu kendisi ile barışık , özgüvenli nesiller yetiştirmeyi hedeflemektedir. Her yaş grubunun ayrı ve her çocuğun ayrı birer birey olduğunun farkında olan kurum bünyesinde 3-6 yaş grubunda ki çocukları barındırmaktadır. Anaokulu , ilkokul , ortaokul ve lisenin bulunduğu okulda her yaştaki çocuğun en iyi şekilde eğitim alıp zaman geçirebilmesi için her alan özenle dizayn edilmiştir bu yüzden okul teknolojik yönden oldukça donanımlı bir yapıya sahiptir. Okulda anaokulu eğitim programı hazırlanırken çocukların ilkokula hazır gitmesi esas alınmıştır. Okulda psikolojik danışmanlık hizmetleri mevcuttur. Rehberlik servisi çocukların gelişimini gözlemleyerek elde ettiği verilere göre düzenli olarak ailelere rapor olarak sunmaktadır. Okul eğitim saatleri sabah 08.30, çıkış saatleri ise akşam 16.00'dır. Okulun uyku odası, yemekhanesi, reviri, oyun alanı ve oyun bahçesi mevcuttur. Çocukların rahatça hareket etmelerini sağlamak için açılan bu alanlarda temizlik ve konfor ön planda tutulmuştur. Okulda çocukların güvenliğini sağlaması açısından güvenlik hizmetleri de bulunmaktadır. Ayrıca çocukların geliş gidişlerini güvenli şekilde sağlayan bir servis hizmeti de bulunmaktadır. Yabancı dil eğitimi olarak İngilizceyi tercih eden Özel Kıraç Koleji Anaokulu sportif aktivite olarak jimnastiği uygun görmüştür. Böylelikle bu çağdaki çocukların şimdiden esneklik kazanmaları sağlanmıştır. Sportif faaliyetlerle çocukların motor gelişimini (hareket gelişimi) desteklemek hedeflenmiştir. Sanatsal faaliyet olarak drama dersi verilmektedir. Okulun satranç, gezi ve müzik kulüpleri mevcuttur. Bu tür etkinliklerle çocukların kültürel ve sosyal birikim kazanıp kendilerini özgürce ifade edebilmeleri sağlanmaktadır. Aynı zamanda çizgi , matematik-fen gibi alanlarda yapılan etkinlikler ile çocukların ilkokula hazır olarak başlamaları sağlanmaktadır. Aynı zamanda yapılan akıl-zeka oyunları ve etkinlikleri ile çocukların çok yönlü düşünmesi sağlanmaktadır.

Özel Kıraç Koleji Anaokulu Sıkça Sorulan Sorular

 • Özel Kıraç Koleji Anaokulu ortalama sınıf mevcutları kaçtır?
  15
 • Özel Kıraç Koleji Anaokulu hangi saatlerde hizmet veriyor?
  Tam gün eğitim saatleri 08:00 - 15:50 şeklindedir.
 • Özel Kıraç Koleji Anaokulu hangi yabancı dil imkanlarını sunuyor?
  Kurumda İngilizce dil eğitimi verilmektedir.
 • Özel Kıraç Koleji Anaokulu yaş aralığı nedir?
  4-6
 • Özel Kıraç Koleji Anaokulu yaz okulu hizmeti sunuyor mu?
  Kurumda yaz okulu hizmeti bulunmaktadır.
 • Özel Kıraç Koleji Anaokulu psikolojik danışman bulunduruyor mu?
  Kurumda psikolojik danışman bulunmaktadır.

Özel Kıraç Koleji Anaokulu Yorumları (5)

 • DV

  Eğitim anlayışı bakımından çevredeki okullardan kat kat daha iyi. Kızım okulunu çok seviyor ve öğretmenlerinden çok memnun. Okul yöneticisi ilk günden beri çok kibar ve sıkıntılarımıza yardımcı olmaya çalışan bir tutum içinde

 • DP

  Kızımızı bu okula gönderiyoruz okula başldığındn beri daha düzenli ve disiplinli bir çocuk olmaya başladı tabğii bunda öğretmenlerin etkisi çok büyük. Yemek alışkanlığından, sporuna, temizliğinden , ders çalışma alışkanlığına kadar her konuda bir düzen söz konusu.

 • JK

  Konumu bakımından ulaşımı kolay bir yerde. Gezi etkinlikleri yapılıyor ve çocuklar bir sürü yeni yerler tanıyor yeni kavramlar öğreniyor. Çocukları her yönüyle geliştirmek ve iyi bir eğitim verme konusunda kendilerini geliştirmişler ve sistemini oturmuşlar.

 • Çocuklara doğa sevgisi, çevreye duyarlılık gibi kavramları aşılıyorlar. Atatürk ilke ve inkılaplarını benimsemiş kendisiyle barışık özgüveni tam çocuklar yetiştiriyorlar. Verilen eğitimden son derece memnunuz. Kızımız da öyle ve çok mutlu okuldayken hatta bazen eve dönmek istemiyor.

 • EK

  Oğlumu bu okula gönderiyorum Sınıfları kalabalık değil ve her öğrenciyle ilgilenme şansı artıyor öğretmenlerin. Fiziki koşullarından memnunuz ancak bahçesi daha büyük olabilirmiş.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Kıraç Koleji Anaokulu İletişim Bilgileri

Atalar Petrol İş Mahallesi Üsküdar Caddesi No 78 (20,71 Km)34862 Kartal, İstanbul
0 216 706 6902
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Harita
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum