fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Kıraç Okulları

Kıraç Okulları hakkında tüm detaylara hızlıca ulaşın. Okul eğitim seviyesi ve daha fazlası hakkında en iyi bilgilere kolayca göz atın.

Kıraç Okulları’nda Eğitime Bakış

Kıraç Okulları'nda Eğitim

2002 yılından günümüze başarılı bir şekilde eğitim öğretim hayatına devam eden Özel Kıraç Okulları, Mustafa Kemal Atatürk’ün İlkeleri doğrultusunda çağdaş eğitim gerçeklerini baz alarak kendilerine güvenen, başarılı ve mutlu bireyler yetiştirirken bu bireylerin birbirlerine karşı saygılı, hoşgörülü ve paylaşma duyguları yüksek birer birey yetiştirmeyi hedeflemiştir.


Toplamda 14 adet farklı ve donanımlı salona sahip olan Kıraç Okulları, spordan sanata birçok farklı etkinlik dalında faaliyetler göstermektedir. Bu faaliyet salonlarına ek olarak birçok ders laboratuvarı, atölyeler, kütüphane ve konferans salonu bulunmaktadır.


Kıraç Eğitim Kurumları; Atatürk’ün ilkeleri ışığında; kendini sürekli geliştiren, ülkede ve toplumda ön planda olan özgür, güçlü ve mutlu birer birey olan, daha güzel bir dünya için sevgi ve saygı ortamında geleceği şekillendirmeyi sorumluluk haline getiren öncü bireyler yetiştirmeyi vizyon ve misyon olarak benimsemiştir.


Bütün çalışmalarında öğrencileri odak noktası yapan bu kurum, öğrencilere saygı duyarak onları hayata hazırlar ve bireysel farklılıkları bilinçlendirir. Sürekli kendini geliştiren Kıraç Okulları, yeni öğrenme biçimlerine uygun beceriler geliştirir ve toplumsal değerlerde yaşanan değişimleri dengeler.


Kartal Kıraç Okulları, öğrenci odaklı eğitim yaklaşımları sürdürmektedir. Başarılı bireyler yetiştirme konusunda etkili eğitim içerikleri ile faaliyetlerini sürdüren kurum, "Kıraç Okulları Eğitim Modeli'ni" uygulamaktadır. Akademik gelişim ağırlıklı olarak sürdürülen bu eğitim modeli ile öğrencilerin nitelikli bireyler olmalarını hedeflemektedir. Etkin düşünme becerilerini geliştirmeyi amaçlayan kurum, bu doğrultuda 21. yüzyıl becerileri ile donatılmış bireyler yetiştirmektedir. Birey merkezli eğitim programları ile öğrencilerin bireysel farklılıklarının bilincinde olarak etkili bir eğitim süreci yaşatmaktadır.


Kıraç Okulları, Yabancı Dil Programı kapsamında öğrencilerin dil edinimlerini kolaylaştırmaktadır. Kurum, öğrencilerin yabancı dil gelişimlerini yaparak-yaşayarak öğrenme temeli doğrultusunda eğitim programı sürdürmektedir. Verilen dil eğitiminde öğrencilerin okuma, konuşma, yazma ve dinlediğini anlama becerilerinin gelişimini desteklemektedir. Kıraç Eğitim Kurumları aynı zamanda öğrencileri Cambridge ESOL sınavlarında başarılı olmalarını desteklerken, uluslararası geçiş sınavlarında da yabancı dilde yeterli başarıyı sağlamalarını desteklemektedir.


Kıraç Okulları ZİP(Zihinsel Beceriler Programı) kapsamında öğrencilerin dikkat, algılama ve konsantrasyon çalışmaları yapmaları desteklenmektedir. Aynı zamanda öğrencilerin mantıksal düşünebilme, bağ kurma ve akıl yürütme becerilerinin gelişimi desteklenmektedir. Öğrenci gelişimi konusunda Kıraç Okulları'nın yürüttüğü eğitim modellerinden bazıları da; Sosyal Yaşam Becerileri Programı, Yetenek Becerileri Programı, Kariyer Becerileri Programı şeklindedir.

Kıraç Okulları İndirimleri
Kıraç Okulları Yorumları
Devamını Gör
Kıraç Okulları’nda Eğitime Bakış
Kıraç Okulları Galeriler
Kıraç Okulları Yorumları

Kıraç Okulları Kampüsleri

Kıraç Okulları kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Kıraç Koleji Kartal Kampüsü
İstanbul / Kartal
comment-icon 12 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Etkin öğrenme ve çoklu zeka modelini eğitimi sırasında esas alan Özel Kıraç Koleji Anaokulu kendisi ile barışık , özgüve...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Kıraç Okulları için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum