fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Lütfen Bekleyin...

Doğrulanmış Profil
Özel Küçükyalı Tekden Koleji Anaokulu

Özel Küçükyalı Tekden Koleji Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 4-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 20
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:45/16:00

Özel Küçükyalı Tekden Koleji Anaokulu Hakkında


Özel Küçükyalı Tekden Koleji Tarihçesi:
2006 yılında 5 eğitimci, iki doktor ve bir mühendisten oluşan ortaklık yapısı ile Kayseri'de İlköğretim okulu açılmıştır. Açıldığı ilk yılda büyük bir ilgi görmüş ve 447 öğrenci ile eğitime başlamıştır. Verdiği mezunlar ile OKS/SBS VE TEOG sınavlarında büyük başarılar elde edilmiş ve Türkiye'nin ilk 25 okulu arasına girmeyi başarmıştır. O günden bugüne mezunları ile hep zirve okullar arasında başarısını sürdürmüştür. 2011 yılında da “Tekden Koleji” ve “Tekden Kültürü” Kayseri'ye sığmayarak sınırlarını aşmış, taşıdığı heyecanı ve hayallerini İstanbul’a taşımaya karar vermiştir. Kurum ortaklarından eğitimci Osman TAŞDEMİR ve Nuri ÖZKAN'ın yönetim kurulu tarafından görevlendirilmesi ile Küçükyalı'da ilköğretim okulu Mimar Gülşah TEKDEN ÜSTÜNDAĞ&İhsan ÜSTÜNDAĞ'ın fiziki yapı tasarımı ve uygulaması ile"ÇOCUK DOSTU,AKILLI OKUL" felsefesi çerçevesinde yapılandırılmıştır. Geniş koridorları, 45-60m2 genişlikte sınıfları, zengin atölyeleri ve eğitime uygun renk ve ergonomik donanımı ile 2011-2012 eğitim-öğretim yılına 315 öğrenci ile başlamıştır. İlköğretim (İlkokul ve Ortaokul) olarak kurum açma izni olan okul 2012 yılında yasa gereği de ilkokul ve ortaokul olarak yeniden ruhsatlandırılmıştır. İlkokul bünyesinde bulunan 20 kontenjanlı bir anasınıfımız mevcuttur.
Özel Küçükyalı Tekden Koleji, 17 derslik, 4 Yönetici / Bölüm Başkanı Odası, 1 Müzik, 1 Görsel Sanatlar Dersliği, 1 Fen Bilimleri Laboratuvarı (92 m2), 1 Beden Eğitimi Salonu (300 m2), 1 yüzme Havuzu ,Yemek Salonu (750 m2),Konferans salonu, Tekerlekli Paten salonu ve 2500 m2’lik açık oyun alanından (bahçe) oluşmaktadır. Ayrıca 20 öğrenci kontenjanlı bir anasınıfımız mevcuttur.
Özel Küçükyalı Tekden Koleji Anaokulu"Her bir çocuk zekidir", "Eğitim eğlenceli olmalıdır" ve "Okul heyecan verici olmalıdır ve öğrencilerin merakını geliştirmelidir"; temel ilkeleri bulunmaktadır. VİZYONU: Eğitimde değişen ve gelişen yaklaşımları ile eğitimde öncü, güvenen ve güvenilen bir eğitim kurumu olarak LİDER ŞAHSİYETLİ öğrencileri hayata hazırlamak olup, bu vizyonu çerçevesinde eğitimde her zaman öncü olmuştur. Öğrencilerin gelecekte hanımefendi, beyefendi lider şahsiyetli bireyler olabilmesi için gerekli olan her türlü eğitimsel çalışmalar titizlikle yapılmaktadır. Öğrenciler, öğrenme arkadaşı olarak görülmekte ve bu şekilde hitap edilmektedir. Eğitimde bireysel farklılıklara saygıyı önemseyen TEKDEN Koleji okulda Üstün zekâlı-özel yetenekli ve deha çaplı çocuklar için ayrıca özel sınıf uygulaması yapmaktadır. Bu çocukların eğitimi için de TÜRKİYE ÜSTÜN ZEKALI VE DAHİ ÇOCUKLAR EĞİTİM VAKFI(TÜZDEV) dan danışmanlık hizmeti almaktadır. TÜZDEV ile birlikte bu alanda kongre, konferans ve çalıştaylar düzenlemektedir. Bunun için bir çok üniversite ile işbirliği yapmaktadır. Eğitim raporları hazırlamaktadır. Okulda BİLİM SANAT EĞİTİM MERKEZİ'ne (BİLSEM) giden öğrenciler ayrıca takip edilmektedir. Eğitimciler yılda en az 80 saat okul temelli mesleki gelişim(Hizmet içi) eğitim programına katılmaktadır. Eğitimler üniversiteler ile işbirliği yanında alan uzmanı tecrübeli eğitimcilerin tecrübe paylaşımları gerçekleşmektedir.
Özel Küçükyalı Tekden Koleji Anaokulu İstanbul Maltepe’de hizmet vermekte olup 24 kişilik geniş ve ferah sınıflara sahiptir.
Özel Küçükyalı Tekden Koleji Anaokulu psikolojik danışmanlık ve rehberlik birimi öğrencilerin gelişimini yakından takip ederek grup ve bireysel çalışmalar yapar. Öğrencilerin sadece sorunları olduğunda değil çevreye duyarlı, öz güveni yüksek, topluma faydalı, sorunlarıyla başa çıkabilen bireyler olmaları için de çalışmalar yapar. Gelişimleri hakkında öğretmenlerini ve velilerini bilgilendirir. Okulda branş dersleri arasında beden eğitimi dersleri, drama etkinlikleri, yüzme, kodlama-bilişim(BİLİŞİM GARAJ), satranç ve akıl oyunları ile düşünme becerileri dersleri atölye dersler olarak zorunlu olarak verilmektedir. Kültürel ve bilimsel alan gezileri yapılmaktadır. Okulda bilimsel çalışmalara ve teknolojik eğitimlere de yer verilmektedir. Z-space uygulaması ARGE olarak başlatılmıştır. Özel KüçükyalıTekden Koleji İlkokulu beslenme programı olarak organik ve sağlıklı beslenme şekli uygun görülmüştür. Yemekler hijyenik ortamlarda hazırlanır ve öğrencilerin dengeli beslenebilmesi açısından uygun menüler oluşturularak servis edilir. KANTİNSİZ-Kafetaryasız bir okuldur.
Özel Küçükyalı Tekden Koleji Anaokulu NERGİZ turizmden öğrenci servis hizmeti desteği almaktadır. Servislerin okula gidiş ve gelişleri NERGİZ Turizm ile koordineli bir şekilde sağlanmaktadır. Servis araçları düzenli olarak bakımdan geçer ve her öğrenci için güvenlik kemeri bulunur. Servis sürücüsü deneyimli ve gerekli eğitimleri almıştır. Okul temizlik konusunda asla taviz vermeyen bir tutumdadır. Çünkü öğrencilerin sağlığı her zaman ön plandadır ve öğrencilerin sağlığını olumsuz yönde etkileyecek her şeyden kaçınılmıştır. Tekden Koleji eğitimde TAM ÖĞRENME yaklaşımını etkin bir şekilde kullanır. Ölçme ve değerlendirme çalışmalarının titizlikle yapılabilmesi için Ölçme ve Değerlendirme birimi oluşturulmuştur. Eğitim liderlerinin buluştuğu Kolej; TEKDEN KOLEJİ-"Çocuk Dostu, Akıllı Okul"

Özel Küçükyalı Tekden Koleji Anaokulu Soru - Cevap

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- MEB Odaklı Eğitim

- Klasik Sistem

- Çoklu Zeka Modeli

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

● Oyuncaklar ağırlıklı olarak hangi materyallerden yapılmış?

- Ahşap

- Plastik

- Metal

- Keçe

- Geri Dönüştürülmüş Malzemeler

- Karton/Mukavva

● Branş derslerini kimler veriyor?

- Alanında Eğitimli Branş Öğretmenleri

● Servis hizmeti kimler tarafından ve nasıl sağlanıyor?

- Bağımsız Taşıma Firması

● Okul gezilerinde çocuklara kimler refakat ediyor?

- Öğretmenler

- Stajyer/Yardımcı Öğretmenler

● Güvenlik nasıl sağlanıyor?

- Güvenlik Görevlisi

- Kamera

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

● Okulda görev alan öğretmenlerin branşları nelerdir?

- Sınıf Öğretmeni

- Yardımcı/Stajyer Öğretmen

- Psikolojik Danışman

- Müzik Öğretmeni

- Beden Eğitimi Öğretmeni

- Görsel Sanatlar Öğretmeni

- Yabancı Dil Öğretmeni

- Okul Öncesi Öğretmeni

● Çocuklarla oynanan oyunlarda, onlara hangi becerilerin kazandırılması amaçlanıyor?

- Kaba Motor Becerileri

- İnce Motor Becerileri

- El-Göz Koordinasyonu

- Muhakeme Becerisi

- İletişim Becerisi

- Zeka Gelişimi

- Duygu Gelişimi

- Dil/Konuşma Gelişimi

- Benlik Gelişimi

- Bağımsızlık

● Rehberlik servisi tarafında okulda özel ihtiyaçları (yetersizliği) olan öğrencilere yönelik ne tür çalışmalar yapılıyor?

- Aile Görüşmeleri

- Anne-Baba Eğitimleri

- Yönlendirme

- Rehberlik

- Psikolojik Danışma

● Psikolojik danışman öğrencilerle ne sıklıkla görüşme yapıyor?

- Haftada 1 kere

Özel Küçükyalı Tekden Koleji Anaokulu Sıkça Sorulan Sorular

 • Özel Küçükyalı Tekden Koleji Anaokulu ortalama sınıf mevcutları kaçtır?
  20
 • Özel Küçükyalı Tekden Koleji Anaokulu hangi saatlerde hizmet veriyor?
  Tam gün eğitim saatleri 08:45 - 16:00 şeklindedir.
 • Özel Küçükyalı Tekden Koleji Anaokulu hangi yabancı dil imkanlarını sunuyor?
  Kurumda İngilizce dil eğitimi verilmektedir.
 • Özel Küçükyalı Tekden Koleji Anaokulu yaş aralığı nedir?
  4-6
 • Özel Küçükyalı Tekden Koleji Anaokulu yaz okulu hizmeti sunuyor mu?
  Kurumda yaz okulu hizmeti bulunmaktadır.
 • Özel Küçükyalı Tekden Koleji Anaokulu psikolojik danışman bulunduruyor mu?
  Kurumda psikolojik danışman bulunmaktadır.

Özel Küçükyalı Tekden Koleji Anaokulu Yorumları (28)

 • DG

  İki oglum da bu okulda egitim goruyor ve ikisi de cok mutlu. Tum ogretmenlerin ilgisi, egitim aski ve sahip olduklari kisilikleri gunumuzde tam da ihtiyac duydugumuz sekilde. Oglumun satranca ilgili oldugunu duydugunda hemen etute ekleyen ve gelistirmesine yardimci olan Deniz Aslan Ogretmenime, yine Lego Robotik Steam kursuna seve seve kucuk oglumu dahil eden Asli ogretmenime, her ihtiyacim oldugunda gonulden yardimci olan Nalan Ozmermer Ogretmenime, cocuklarima ingilizceyi sevdiren Emir Toroslu, Elif Karamustafa ve Esra Gul Kaya Ogretmenlerime, her konuda bizi destekleyen Basak ve Yeliz Ogretmenlerime cok cok tesekkur ediyorum. İyi ki varsiniz.

 • Özel Küçükyalı Tekden Koleji Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Değerli yorumunuz için siz kıymetli velimize teşekkür ederiz..

 • TE

  Beklentilerimi tam anlamıyla karşılayan bir okul. Kızım içicin tercih ettiğime çok memnunum

 • Özel Küçükyalı Tekden Koleji Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Bizlerde sizlerden memnunuz sayın velimiz teşekkür ederiz..

 • YD

  Gayet başarili buluyorum.Çocuğumuz anaokulunda ancak sosyal aktivitelere biraz ağirlik verilebilir. Oyun merkezli işin uzmanı kişilerle etkinlikler gibi..

 • Özel Küçükyalı Tekden Koleji Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Siz kıymetli velimize teşekkür ederiz.. Önerileriniz bizim için kıymetli..

 • mp

  Oğlumuz bu okulda çok mutlu. Bir çok branş olması her biri için farklı öğretmenlerin bulunması, fiziki imkanlar anne baba olarak bizi de mutlu ediyor. Güler yüzlü çalışanları, her an iletişim kurabildiğimiz eğitim liderleri kendimizi güvende hissettiriyor. Tekden'i keşfettiğimiz için şanslıyız.

 • Özel Küçükyalı Tekden Koleji Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Bizlerde siz değerli velilerimiz ile yollarımız kesiştiği için şanslıyız,güzel yorumunuz için minnettarız..

 • DG

  Her anlamda mükemmel bir okul.Çocuğumu gözü kapalı gönderiyorum .Eğitim şekilleri mükemmel iyi ki TEKDEN

 • Özel Küçükyalı Tekden Koleji Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Değerli yorumunuz için siz kıymetli velimize teşekkür ederiz..

 • KH

  Evladımızla kendi evlatı gibi ilgilenen öğretmenlerimize ne kadar teşekkür etsek az..Şu an için olumsuz bir şey yok, sonrasında tecrübe edersek birebir mutlaka iletiriz.

 • Özel Küçükyalı Tekden Koleji Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Değerli yorumunuz için siz kıymetli velimize teşekkür ederiz.. Sizin nezdinizde bizde öğretmenlerimize çok teşekkür ederiz..

 • DF

  Oglumun hergun severek gittigi bir okul. Egitim yontemleri cok iyi. Siniflarin dizayni cok guzel. Her yonuyle cok guzel bir okul

 • Özel Küçükyalı Tekden Koleji Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Değerli yorumunuz için siz kıymetli velimize teşekkür ederiz..

 • Mb

  Oğlum anaokuluna gidiyor. Öğretmenlerimiz çok özverili,işini severek yapıyorlar. Daha önce özel okullarda çalışmış biri olarak söylüyorum birçok okuldan çok çok daha kaliteli. Branş dersleri yeterli,severek okuluna gidiyor oğlum herşeyden önemlisi de bu zaten diye düşünüyorum.

 • Özel Küçükyalı Tekden Koleji Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Güzel yorumunuz için ve güzel düşünceleriniz için minnettarız sayın velim ..

 • SG

  Bir anne İçin çocuğu doğduğu andan itibaren başlar iyi bir eğitim kaygısı. Eğitimci anne olunca doğal olarak bu durum ikiye katlanıyor. Çocuğumun iyi bir temel alarak başladığı yolda bunu pekiştirecek ve daimi kılacak kurum arayışı oldukça yormuştu beni. Pek çok pahalı ve rağbet gören ama içine girince işin sadece reklam olduğunu, öğrenciye sadece vitrin gözüyle bakıldığını gördüm. Nalan öğretmenimizin ve okulumuzun adını duydum. Başarılarının çok Yüksek olduğunu bildiğimden maddi olarak da zorlanırız diye hiç ziyaret etmeye bile cesaret edememiştim çok büyük bir şans eseri okulu ziyaret ettiğimde daha önce hiç bir okulun kapısından bile sokamadığım oğlumu, kayıt görüşmesi sonrasında zorla çıkardığımda doğru yerde olduğumuzu anladık. Anasınıfını tamamladık ve memnuniyetimizin tarifi yok. Kapıdaki güvenlikten, servis hizmetine, muhasebe birimleri, kat görevlileri, öğretmenlerin istisnasız tamamı ve tabiki bu kadar iyi bileşeni bir araya getirmeyi başaran idari kadro bu okulda sizi müşteri değil anne olarak bilir, çocuğunuzu öğrenci değil evlat bilir. Objektif ve profesyonel değerlendirmeler yapar ve sizin talep etmenizi beklemeden düzenli olarak paylaşır. Çocuğunuzu gözlemler bazen siZin bile bilmediğiniz yanlarını keşfeder. Bu sebeplerle de yolumuza Tekden de devam etme kararı aldık. Tereddüt eden tüm velilere sonuna kadar tavsiye ediyorum. Nalan öğretmenimize de sonsuz teşekkür ediyorum

 • Özel Küçükyalı Tekden Koleji Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Teşekkür ederiz güzel düşüncelerinizi ilettiğiniz için minnettarız.

 • Be

  Öğretmenimiz Nalan hanımdan çok memnunuz uzaktan eğitim döneminde üstüne düşeninden daha fazla özverili davranmıştır. Tüm branş öğretmenlerimiz de dahil buna ❤️

 • Özel Küçükyalı Tekden Koleji Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Değerli yorumunuz için siz kıymetli velimize teşekkür ederiz..

 • EM

  Kısacası çocuğumun bir aile ortamında gibi hissettiği bir okul akademik anlamda da söyle derece iyi

 • Özel Küçükyalı Tekden Koleji Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Değerli yorumunuz için siz kıymetli velimize teşekkür ederiz..

 • NG

  Aldığımız eğitim çok kaliteli be değerlidi.Pandemi sürecinde hertürlü imkanları sağlamış durumdasınız.Teşekkür ederim

 • Özel Küçükyalı Tekden Koleji Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Değerli yorumunuz için siz kıymetli velimize teşekkür ederiz..

 • DT

  Orlrtaokul bölümünde öğretmen olarak çalışıyorum ve anaokulun etkinliklerini yakından takip edebiliyorum. Nalan Hoca çok çalışıyor ve öğrencileri ile yakından ilgileniyor. Ayrıca İngilizce eğitiminin de temelleri çok güzel bir şekilde atılıyor. Öğretmenlerimizin emeklerine sağlık.

 • Özel Küçükyalı Tekden Koleji Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Değerli yorumunuz için siz kıymetli velimize teşekkür ederiz..

 • Güvenilir bir ortam arayan anne babalara gönül rahatlığıyla önerebileceğim Uzaktan eğitim yakından ilgi anlayışıyla,iyi bir kadroyla iyi bir hizmet sunan bir okul Tekden En büyük temennim çocukların olması gerektiği yerde olmaları;okullarında . Okul Sokaktan Daha Güvenlidir

 • Özel Küçükyalı Tekden Koleji Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Değerli yorumunuz için siz kıymetli velimize teşekkür ederiz..

 • FY

  Ozellikle bir aile gibi mudurunden ogretmenine yakindan ilgileniyorlar...ogretmenimiz Nalan hn gercekten uzaktan egitimde bile cok basariliydi...

 • Özel Küçükyalı Tekden Koleji Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Değerli yorumunuz için siz kıymetli velimize teşekkür ederiz..

 • FA

  Gönül rahatlığı ile çocuğunuzu emanet edeceğiniz çok kaliteli bir okul. Öğretmenlerinin her biri eğitim lideri olarak adlandırılır. Eğitim liderleri önderliğinde çocuğunuz birey olarak ele alınıp yakından takip edilir değerlendirilir. Resim dersinde sadece resim yapmaz hayatı öğrenir. İngilizce öğretmenleri kendini derse kaptırıp eğlenerek ders işler. Anasınıfı öğretmeni zaten dillere destan. Kendini öğrencilerine adamış çok kaliteli bir öğretmen. Ders içeriğinin kalitesi oldukça iyi. Sunumlar, anlatımlar kişisel gelişim açısından tecrubeli kadro tarafından özenle hazırlanmış bir müfredat.

 • Özel Küçükyalı Tekden Koleji Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Değerli yorumunuz için siz kıymetli velimize teşekkür ederiz..

 • Ch

  Bız anaokulun da tekden kolejine geldik. Ögretmenımiz Nalan hanım, gercekten cok iyi ve donanımlı bir eğitmendi, suanda 1.sınıfız ve okulumuzdan cok memnunuz.

 • Özel Küçükyalı Tekden Koleji Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Değerli yorumunuz için siz kıymetli velimize teşekkür ederiz..

 • AA

  Okulun fiziki koşullarından öğretmenlerin ilgi ve alakasından memnunuz..Başkalarına da tavsiye ederiz..

 • Özel Küçükyalı Tekden Koleji Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Değerli yorumunuz için siz kıymetli velimize teşekkür ederiz..

 • AK

  Öğrenci merkezli bir okuluz. Her zaman öncelik sırada öğrencilerimiz var. Onlar için her koşulda şartlarını zorlar. Çünkü geleceğin genç yetişkinlerini yetiştirdiğinin farkında.

 • Özel Küçükyalı Tekden Koleji Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Değerli yorumunuz için siz kıymetli velimize teşekkür ederiz..

 • TM

  Öğretmenler çok ilgili. Eğitim-öğretim sürecini yakından takip edip gerekli müdahaleleri zamanında yapıyorlar.

 • Özel Küçükyalı Tekden Koleji Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Değerli yorumunuz için siz kıymetli velimize teşekkür ederiz..

 • As

  Bilgilendirmeler tatmin edici sorunlara çözüm odaklı yaklaşımları var şahsen mutluyuz

 • Özel Küçükyalı Tekden Koleji Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Değerli yorumunuz için siz kıymetli velimize teşekkür ederiz..

 • hi

  2 evladım 1 er yıl ara ile anasınıfında eğitim alma şansına sahip oldu. Eğitimin içeriği, öğretmenlerin takibi, ilgi alakası, hassasiyeti ve öğrenme odaklı olan çalışmalarını anlatmakla bitirilemez. En değerli varlığınız evladınızı gönül rahatlığı ile teslim edebilirsiniz.her şey çok güzel

 • Özel Küçükyalı Tekden Koleji Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Değerli yorumunuz için siz kıymetli velimize teşekkür ederiz..

 • ŞY

  Kızımda bu okuldan mezun oldu şimdi oğlumla yeniden başladık. Eğitimi aşkla, şevkle, zevkle ve hepsinden önemlisi büyük bir sorumlulukla yapan değerli bir kurumdur.

 • Özel Küçükyalı Tekden Koleji Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Değerli yorumunuz için siz kıymetli velimize teşekkür ederiz..

 • Dy

  Vizyonunuz ve misyonunuz devam ettikçe ve özeleştirilere her zaman açık olup bunun beraberinde çözüm odaklı olduğunuz sürece Tekden koleji Ailesinin her zaman yanındayım

 • Özel Küçükyalı Tekden Koleji Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Değerli yorumunuz için siz kıymetli velimize teşekkür ederiz..

 • Bs

  Sonuna kadar güvenebileceğimiz iyi eğitim alacağımız mutlu kaliteli yetişecek bireyler olacaklar ins.ahlak anlayış bakış tam gönlümüze gore iyikide Tekden Ailesine girdik.sukurler olsun.

 • Özel Küçükyalı Tekden Koleji Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Değerli yorumunuz için siz kıymetli velimize teşekkür ederiz..

 • DA

  Çocuğum anasınıfında öğrenim görüyor. Anaokulundan başlayarak verilen İngilizce eğitimini çok başarılı buluyorum. İngilizce dışında görsel sanatlar, müzik, beden eğitimi, drama, rehberlik olarak branş dersleri öğrencilerin gelişimine büyük katkı sağlıyor. Uzaktan eğitim süreci de planlı ve verimli şekilde ilerliyor.

 • Özel Küçükyalı Tekden Koleji Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Değerli yorumunuz için siz kıymetli velimize teşekkür ederiz..

 • FD

  Çok kaliteli ve ilgili bir kurum öğretmenlerimiz çok değerli ve içtenYok her zaman beğendiğin ve önerdiğim bir kurum olur inşallah

 • Özel Küçükyalı Tekden Koleji Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Değerli yorumunuz için siz kıymetli velimize teşekkür ederiz..

 • Ag

  Okulumuzu desteklerinden ve sürekli anketler ile irtibat halinde oldukları için çok memnunuzMemnuniyetsizliğimiz yoktur

 • Özel Küçükyalı Tekden Koleji Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Değerli yorumunuz için siz kıymetli velimize teşekkür ederiz..

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Küçükyalı Tekden Koleji Anaokulu İletişim Bilgileri

Aydınevler M. İnönü Caddesi Gökçe Sokak Küçükyalı, 34854 Maltepe İstanbul
0 216 706 6884
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Harita
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum