fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Tekden Koleji

Tekden Koleji; fiyatlarını, veli yorumlarını, bursluluk sınavlarını, adreslerini, iletişim bilgilerini ve erken kayıt dönemlerini hemen inceleyin.

Tekden Koleji İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

Tekden Koleji Anaokullar

Tekden Koleji anaokullarını inceleyin.

İNCELE
İlkokullar

Tekden Koleji İlkokullar

Tekden Koleji ilkokullarını inceleyin.

İNCELE
Ortaokullar

Tekden Koleji Ortaokullar

Tekden Koleji ortaokullarını inceleyin.

İNCELE

Tekden Koleji Hakkında

  • Tekden Koleji'nde Eğitime Bakış
  • Tekden Koleji Tanıtım Filmi

2006 yılında Kayseri'de İlköğretim okulu olarak açılmıştır. Daha sonra İstanbul’da da eğitim veren kurumun verdiği mezunlar ile OKS/SBS ve TEOG sınavlarında büyük başarılar elde etmiş ve Türkiye'deki ilk 25 okul arasına girmeyi başarmıştır. O günden beri mezunları ile hep zirve okullar arasında başarısını devam ettirmektedir. 2011 yılında da “Tekden Koleji” İstanbul’a taşınmıştır.


"Çocuk dostu, akıllı okul" felsefesi ışığında yapılandırılmıştır. İlköğretim (İlkokul ve Ortaokul) olarak kurum açma izni olan okul 2012 yılında da ilkokul ve ortaokul olarak yeniden yapılandırılmıştır. Okul "Her bir çocuk zekidir", "Eğitim eğlenceli olmalıdır" ve "Okul heyecan verici olmalıdır ve öğrencilerin merakını geliştirmelidir" sloganlarını ilke edinmiştir. Eğitimde sürekli ileriye doğru değişen ve gelişen yaklaşımlarıyla öncü, güvenen ve güvenilen bir eğitim kurumu olarak lider vasıflı öğrencileri hayata hazırlama amacıyla hizmet vermektedir.


Eğitimde bireysel farklılıklara saygıyı ön planda tutan Tekden Koleji okulda Üstün zekâlı-özel yetenekli ve deha çaplı çocuklar için ayrıca özel sınıf uygulaması yapmaktadır. Bu çocukların eğitimi için Türkiye Üstün Zekalı ve Dahi Çocuklar Eğitim Vakfı (TÜZDEV) dan danışmanlık hizmeti almaktadır. Okul İstanbul Maltepe’de hizmet vermekte olup 24 kişilik geniş ve ferah sınıflara sahiptir. Öğrencilerin sadece sorunları olduğunda değil çevreye duyarlı, özgüveni yüksek, topluma faydalı, sorunlara çözüm üretebilen, bireyler olmaları için de çalışmalar yapılmaktadır.


Okulda bilimsel çalışmalara ve teknolojik eğitimlere çokça yer verilmektedir. Özel Küçükyalı Tekden Koleji İlkokulu beslenme programı olarak organik ve sağlıklı beslenme şeklini benimsemiştir. Eğitimde öncü Tekden Koleji "Çocuk Dostu, Akıllı Okul" sloganıyla, 5 eğitimci, 2 doktor tarafından kurulmuş eğitimi önde tutan bir kuruluştur.

Tekden Koleji Anaokulu

Lütfen Bekleyin

Tekden Koleji İlkokul

Lütfen Bekleyin

Tekden Koleji Ortaokul

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum