fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Tekden Koleji

Tekden Koleji; fiyatlarını, veli yorumlarını, bursluluk sınavlarını, adreslerini, iletişim bilgilerini ve erken kayıt dönemlerini hemen inceleyin.

Tekden Koleji'nde Eğitime Bakış

Tekden Koleji'nde Eğitim

2006 yılında Kayseri'de İlköğretim okulu olarak açılmıştır. Daha sonra İstanbul’da da eğitim veren kurumun verdiği mezunlar ile OKS/SBS ve TEOG sınavlarında büyük başarılar elde etmiş ve Türkiye'deki ilk 25 okul arasına girmeyi başarmıştır. O günden beri mezunları ile hep zirve okullar arasında başarısını devam ettirmektedir. 2011 yılında da “Tekden Koleji” İstanbul’a taşınmıştır.


"Çocuk dostu, akıllı okul" felsefesi ışığında yapılandırılmıştır. İlköğretim (İlkokul ve Ortaokul) olarak kurum açma izni olan okul 2012 yılında da ilkokul ve ortaokul olarak yeniden yapılandırılmıştır. Tekden Koleji, "Her bir çocuk zekidir", "Eğitim eğlenceli olmalıdır" ve "Okul heyecan verici olmalıdır ve öğrencilerin merakını geliştirmelidir" sloganlarını ilke edinmiştir. Eğitimde sürekli ileriye doğru değişen ve gelişen yaklaşımlarıyla öncü, güvenen ve güvenilen bir eğitim kurumu olarak lider vasıflı öğrencileri hayata hazırlama amacıyla hizmet vermektedir.


Eğitimde bireysel farklılıklara saygıyı ön planda tutan Tekden Eğitim Kurumları okulda üstün zekâlı-özel yetenekli ve deha çaplı çocuklar için ayrıca özel sınıf uygulaması yapmaktadır. Bu çocukların eğitimi için Türkiye Üstün Zekalı ve Dahi Çocuklar Eğitim Vakfı (TÜZDEV) dan danışmanlık hizmeti almaktadır. Okul İstanbul Maltepe’de hizmet vermekte olup 24 kişilik geniş ve ferah sınıflara sahiptir. Öğrencilerin sadece sorunları olduğunda değil çevreye duyarlı, özgüveni yüksek, topluma faydalı, sorunlara çözüm üretebilen, bireyler olmaları için de çalışmalar yapılmaktadır.


Okulda bilimsel çalışmalara ve teknolojik eğitimlere çokça yer verilmektedir. Özel Küçükyalı Tekden Koleji İlkokulu beslenme programı olarak organik ve sağlıklı beslenme şeklini benimsemiştir. Eğitimde öncü Tekden Okulları "Çocuk Dostu, Akıllı Okul" sloganıyla, 5 eğitimci, 2 doktor tarafından kurulmuş eğitimi önde tutan bir kuruluştur.


Tekden Okulları'nda özgün eğitim müfredatı uygulanmaktadır. Öğrencilerin küçük yaştan itibaren aldıkları eğitimle gelişime açık yönleri keşfedilmektedir. Öğrencilerin var olan beceri ve yeteneklerinin geliştirilmesinde etkili olacak eğitim olanakları öğrenim programlarına entegre edilmektedir. Kurum, bütüncül bir yapı içerisinde öğrencilerin farkındalık seviyelerini yükselterek bireysel potansiyellerinin maksimuma çıkarmayı hedeflemektedir. Bu hedefleri doğrultusunda Tekden Eğitim Kurumları, interaktif eğitim yaklaşımları uygulayarak özgün programlarla kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Öğrencilerin kaliteli öğrenim sürecini tecrübe etmesi sağlanmaktadır.

Tekden Koleji Tanıtım Filmi
Tekden Koleji İndirimleri
Tekden Koleji Yorumları
Devamını Gör
Tekden Koleji'nde Eğitime Bakış
Tekden Koleji Tanıtım Filmi
Tekden Koleji Galeriler
Tekden Koleji Yorumları

Tekden Koleji Kampüsleri

Tekden Koleji kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Küçükyalı Tekden Koleji Kampüsü
İstanbul / Maltepe
comment-icon 240 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Küçükyalı Tekden Koleji İlkokulu, 2006 yılında 5 eğitimci, iki doktor ve bir mühendisten oluşan ortaklık yapı...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Tekden Koleji için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum