fb
Okul Ekle
Özel Laden Anaokulu

Özel Laden Anaokulu

0212 963 2141
Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • google+ share
 • mail share
Yaş Aralığı: 2,5-6
Okul Saatleri: 08:00/17:30
Psikolojik Danışman
Sınıf Mevcudu: 12

Özel Laden Anaokulu Hakkında

Özel Laden Anaokulu, doktor yöneticisi, pedagog gözetimindeki güvenli ortamı ve İngilizce yabancı dil eğitimi ile kendine yeten mutlu dünya vatandaşları yetiştirmeyi hedeflemektedir.

Okulda eğitim her çocuğa özel ilgi gösterilebilecek şekilde 12 kişilik sınıflarda verilmektedir. 08:0...

Devamını Oku

Fiziksel İmkanlar

Uyku Odası
Yemekhane
Havuz
Konferans Salonu
Laboratuvar
Sanat Atölyesi
Kütüphane
Müzik Odası
Oyun Alanı
Revir
Bahçe
Hayvanat Bahçesi
Sera
3D Odası
Akıllı Tahta
Mutfak Atölyesi

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Yaz Okulu
Servis
Haftasonu Eğitim
Organik Beslenme
Oyun Grubu
Anne-Çocuk Oyun Grubu
Dini Eğitim

Dil Olanakları

Çince
Fransızca
Almanca
İngilizce
İspanyolca
Arapça
İbranice
İtalyanca
Rusça
Ermenice
Japonca

Sportif

Jimnastik
Yüzme
Yoga
Badminton
Beden Eğitimi

Sanatsal

Bale
Dekoratif Sanatlar
Origami
Modern Dans
Drama
Görsel Sanatlar
Tiyatro
İngilizce Drama
Koro
Halk Oyunları
Dans
El Sanatları
Orff

Kulüpler

Satranç
Müzik Kulübü
Proje Kulübü
Gezi Kulübü
Bilişim Kulübü
Ekoloji
Akıl ve Zeka Oyunları
Değerler Eğitimi
Kaya Tırmanışı
Seramik Kulübü
Planetarium - Gök Bilimi
Robotik ve Kodlama

Yorumlar

 • H. S.

  Enerji dolu ekibi çocuklarla çok güzel ilgileniyorlar. Gözümüz arkada kalmıyor. Okul öncesi alınması gereken eğitimin fazlası burada. Oyun alanı ve sınıflarıyla çocuklar için güzel bir ortam sağlamış sıcak bir anaokul.

 • Ş. T.

  Çok kıymetli yöneticisi ile tanışıyorduk. Gerçekten işinin ehli. Öğretmenlerini de ona göre seçiyor. Eğitim kalitesi bu sebeple üst seviyede. Her şeye özen gösteren muhteşem bir yuva.

 • M. Ş.

  Okul araştırması için önce evimize çok yakın olduğu için ilk görüşmeye Laden' geldik ve başka hiç bir okulu gezmeden kaydımızı yaptırdık. Çok ama çok memnunuz. Güvenebilirsiniz.

 • O. Ç.

  Kardeşiyle mutlu ve verimli vakit geçirdikleri güzel bir anaokulu. Son derece iyi öğretmenlere sahip. Etkinlikleri bol ayrıca.

"Özel Laden Anaokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Laden Anaokulu İletişim Bilgileri

Bahçeşehir Aşik Mahsuni Şerif Cad. Defne 04 Ada L Villa 11 16-A Başakşehir/istanbul
0212 963 2141
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.
Ad Soyad *
E-mail *
Telefon *
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 20 85

Özel Laden Anaokulu Hakkında

Özel Laden Anaokulu, doktor yöneticisi, pedagog gözetimindeki güvenli ortamı ve İngilizce yabancı dil eğitimi ile kendine yeten mutlu dünya vatandaşları yetiştirmeyi hedeflemektedir.

Okulda eğitim her çocuğa özel ilgi gösterilebilecek şekilde 12 kişilik sınıflarda verilmektedir. 08:00-17:30 arası eğitim veren ve servis hizmeti de olan Özel Laden Anaokulu'nun uyku odası, yemekhanesi ve çocukların gelişimini destekleyen oyuncaklarla dolu bir oyun ve müzik alanı bulunmaktadır. Okul geniş bir bahçe içerisinde iki katlı müstakil bir villa şeklindedir ve hava şartları uygun olduğunda sınıf faaliyetlerinin açık havada yapılmasına ve çocukların bahçede yer alan oyuncaklar ile oynamalarına önem verilmektedir.

Çocukların gelişimi Montessori, Scamper, Reggio Emilia ve GEMS yaklaşımlarını içeren eğitim programı dahilinde sağlanmaktadır. Müzik eşliğinde 3 yaş grubu da dahil her yaş grubuna İngilizce dil eğitimleri verilmektedir. Sınıf faaliyetlerinde çocukların el ve göz koordinasyonu oluşturabilecekleri aktiviteler yapılmakta, fen ve doğa etkinliklerinde çocukların merak duygusu, araştırma ve sorgulama yetenekleri geliştirilmektedir. Okulda spor, tırmanma, yoga, drama ve tiyatro gibi faaliyetler ile çocukların vücut koordinasyonlarının ve kaba motor becerilerinin gelişimi desteklenirken sınıf aktivitelerinde çocukların küçük kas gelişimleri desteklenmektedir. Çocukların eğlenerek ve üreterek öğrenmelerini sağlamak amacıyla mutfak etkinlikleri gerçekleştirilmektedir. Doğum günü partileri, konsept partiler ile çocukların sosyal becerileri geliştirilirken geziler ile merak duyguları beslenmektedir.

Bizim misyonumuz sevgi dolu, barışçıl bir ortamda, her çocuğu yakından tanıyarak ve gelişimini yakından takip ederek geleceğe hazırlamak. Çocuklara birer birey olarak yaklaşıldığı ve yönlendirildiği zaman potansiyellerinin tamamını ortaya çıkarabileceklerine inanıyor ve okulumuzun kapılarını her gün bu düşünce ile açıyoruz.

Bölgenizde Yorumlanan Bazı Okullar
Özel Masallar Diyarı Anaokulu Özel Okul
Özel Masallar Diyarı Anaokulu

Çevre okulların arasında güvenilecek okullardan biri. İşini ciddiye alan bir yönetim var. Çocuklara fazlasıyla özeniyorl...

Özel Çocukça Anaokulu Özel Okul
Özel Çocukça Anaokulu

Okul temiz ve oldukca hijyenik. Böyle bir ortamda çocuğumun bulunması içimi rahatlatıyor tabiki. Eğitimi de kaliteli olu...

Özel Harikalar Diyarı Vadi Anaokulu Özel Okul
Özel Harikalar Diyarı Vadi Anaokulu

Okulda her ayrıntı çocuklar için düşünülmüş bahçesiyle okulun içindeki mobilyalarla. Öğretmenler ilgili ve çocuklar içi...

6064 Farklı Okuldan
Uygun Olanı
Bul!

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum